Nalezeno 258 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 24 dub 2026 12:12
- Fórum: Defender
- Téma: Def 90 kW motor Ford hřídel
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 3577
Re: Def 90 kW motor Ford hřídel
Ano def je stala 4x4 jedina varianta proč to jede pouze na zadek tak je ze odesla neco na prednim nahonu mozna unašec nebo poloosa ale to by musel mit zarazenou uzaverku podle me se nekde zahrabal bez zarazene uzaverky a tocilo semu jen jedno zadni kolo tak usoudil de nejde predek muzes ho vtom ...
- 30 lis 2025 10:20
- Fórum: Discovery
- Téma: Imobilizer
- Odpovědi: 21
- Zobrazení: 7723
Re: Imobilizer
A baterka v kličku je dobrá ?
- 27 lis 2025 22:07
- Fórum: Discovery
- Téma: kontrolka uzávěrky mezinápravy Disco2 facelift
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 4172
Re: kontrolka uzávěrky mezinápravy Disco2 facelift
Co si pamatuju tak fastony rosviti prehřati prevodovky muzes to nechat tak nebo to vipinovat konektor co je pod chubby boxem .
omlouvam se za kvalitu
- 03 črc 2025 10:32
- Fórum: Nabídka LandRoverů na prodej
- Téma: Prodam Land rover defender td5 - RV 2000 - Klima - 220 000 KM
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 17293
Re: Prodam Land rover defender td5 - RV 2000 - Klima - 220 000 KM
Obrazky nejdou zobrazit

- 02 črc 2025 22:45
- Fórum: Range Rover
- Téma: P38 olej do rozvodovky
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1696
- 22 čer 2025 21:45
- Fórum: Freelander
- Téma: Nízky tlak paliva na
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 9954
Re: Nízky tlak paliva na
A podavaci čerpadlo podává ?
- 20 čer 2025 22:54
- Fórum: Freelander
- Téma: Nízky tlak paliva na
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 9954
Re: Nízky tlak paliva na
A co napiše diagnostika když se to rozvití
- 31 kvě 2025 08:12
- Fórum: Defender
- Téma: Viskospojka
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 4964
Re: Viskospojka
Ahoj asi nikde freelander 2008 žadnou viscospojku nemá od roku 2007 se ve freelandru 2 použiva haldex .
Udej vic informaci o aute ať te mužem navest spravnim smerem
Udej vic informaci o aute ať te mužem navest spravnim smerem
- 09 kvě 2025 21:40
- Fórum: Poptávka LandRoverů ke koupi
- Téma: Koupim Defender v automatu. Td5, 300 TDI
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 10177
Re: Koupim Defender v automatu. Td5, 300 TDI
Neprodava dušek toho sveho 90 žluteho
- 19 dub 2025 09:05
- Fórum: Freelander
- Téma: Nízky tlak paliva na
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 9954
Re: Nízky tlak paliva na
Myslim ze hledas tohle
- 19 dub 2025 09:00
- Fórum: Freelander
- Téma: Nízky tlak paliva na
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 9954
Re: Nízky tlak paliva na
A ten tlak paliva je v pořadku ?
Re: Topení
Ano ale ptavostranka ma topeni v levo takze je to upne jedno jak je to navrženy
- 22 úno 2025 22:14
- Fórum: Obecné technické rady a dotazy
- Téma: Defender puma přídavka
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 21264
Re: Defender puma přídavka
Ano puma použivá rozvodovku LR230 Ratio 1.211
Zaleži co se tomu stalo a jestli to nepoškodilo soukoli nebo ložiska nekdy praskne hřidel v diferaku oprava muže byt drahá
Zaleži co se tomu stalo a jestli to nepoškodilo soukoli nebo ložiska nekdy praskne hřidel v diferaku oprava muže byt drahá
- 22 úno 2025 22:09
- Fórum: Obecné technické rady a dotazy
- Téma: Defender puma přídavka
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 21264
Re: Defender puma přídavka
Ano puma použivá rozvodovku LR230 Ratio 1.211
Zaleži co se tomu stalo a jestli to nepoškodilo soukoli nebo ložiska nekdy praskne hřidel v diferaku
Zaleži co se tomu stalo a jestli to nepoškodilo soukoli nebo ložiska nekdy praskne hřidel v diferaku
- 17 led 2025 13:55
- Fórum: Obecné technické rady a dotazy
- Téma: 300 TDI rozvody ozubenými koly
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 19177
Re: 300 TDI rozvody ozubenými koly
Nic jsem tomu nenasel jen recenzy a tam jsou kola od oleje http://www.yican.com.au/Diary/50km.html
- 16 led 2025 15:50
- Fórum: Obecné technické rady a dotazy
- Téma: 300 TDI rozvody ozubenými koly
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 19177
Re: 300 TDI rozvody ozubenými koly
Pardon jak to neni origo tak to neznam .
- 16 led 2025 15:04
- Fórum: Obecné technické rady a dotazy
- Téma: 300 TDI rozvody ozubenými koly
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 19177
Re: 300 TDI rozvody ozubenými koly
300tdi má řemen
- 27 pro 2024 09:09
- Fórum: Nábídka služeb a zboží pro vozy Land Rover
- Téma: 4x4 SERVIS Boskovice
- Odpovědi: 314
- Zobrazení: 387237
Re: 4x4 SERVIS Boskovice
Krásný 
- 24 pro 2024 12:10
- Fórum: Freelander
- Téma: F1 1.8 nestartuje-map senzor
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 37452
Re: F1 1.8 nestartuje-map senzor
Tak vtom připade je v ecu
- 24 pro 2024 00:15
- Fórum: Freelander
- Téma: F1 1.8 nestartuje-map senzor
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 37452
Re: F1 1.8 nestartuje-map senzor
Nejsem si jistej ale nemeli to v řidici jednotce ? Pres hadičku od sání ?