Nalezeno 258 výsledků hledání

od Jenda91td4
24 dub 2026 12:12
Fórum: Defender
Téma: Def 90 kW motor Ford hřídel
Odpovědi: 5
Zobrazení: 3577

Re: Def 90 kW motor Ford hřídel

Ano def je stala 4x4 jedina varianta proč to jede pouze na zadek tak je ze odesla neco na prednim nahonu mozna unašec nebo poloosa ale to by musel mit zarazenou uzaverku podle me se nekde zahrabal bez zarazene uzaverky a tocilo semu jen jedno zadni kolo tak usoudil de nejde predek muzes ho vtom ...
od Jenda91td4
30 lis 2025 10:20
Fórum: Discovery
Téma: Imobilizer
Odpovědi: 21
Zobrazení: 7723

Re: Imobilizer

A baterka v kličku je dobrá ?
od Jenda91td4
27 lis 2025 22:07
Fórum: Discovery
Téma: kontrolka uzávěrky mezinápravy Disco2 facelift
Odpovědi: 5
Zobrazení: 4172

Re: kontrolka uzávěrky mezinápravy Disco2 facelift

Co si pamatuju tak fastony rosviti prehřati prevodovky muzes to nechat tak nebo to vipinovat konektor co je pod chubby boxem .
20231010_101704.jpg
omlouvam se za kvalitu
od Jenda91td4
22 čer 2025 21:45
Fórum: Freelander
Téma: Nízky tlak paliva na
Odpovědi: 14
Zobrazení: 9954

Re: Nízky tlak paliva na

A podavaci čerpadlo podává ?
od Jenda91td4
20 čer 2025 22:54
Fórum: Freelander
Téma: Nízky tlak paliva na
Odpovědi: 14
Zobrazení: 9954

Re: Nízky tlak paliva na

A co napiše diagnostika když se to rozvití
od Jenda91td4
31 kvě 2025 08:12
Fórum: Defender
Téma: Viskospojka
Odpovědi: 1
Zobrazení: 4964

Re: Viskospojka

Ahoj asi nikde freelander 2008 žadnou viscospojku nemá od roku 2007 se ve freelandru 2 použiva haldex .
Udej vic informaci o aute ať te mužem navest spravnim smerem
od Jenda91td4
09 kvě 2025 21:40
Fórum: Poptávka LandRoverů ke koupi
Téma: Koupim Defender v automatu. Td5, 300 TDI
Odpovědi: 4
Zobrazení: 10177

Re: Koupim Defender v automatu. Td5, 300 TDI

Neprodava dušek toho sveho 90 žluteho
od Jenda91td4
19 dub 2025 09:05
Fórum: Freelander
Téma: Nízky tlak paliva na
Odpovědi: 14
Zobrazení: 9954

Re: Nízky tlak paliva na

Myslim ze hledas tohle
Screenshot_20250419-090435_Chrome.jpg
od Jenda91td4
19 dub 2025 09:00
Fórum: Freelander
Téma: Nízky tlak paliva na
Odpovědi: 14
Zobrazení: 9954

Re: Nízky tlak paliva na

A ten tlak paliva je v pořadku ?
od Jenda91td4
11 bře 2025 21:54
Fórum: Defender
Téma: Topení
Odpovědi: 18
Zobrazení: 63375

Re: Topení

Ano ale ptavostranka ma topeni v levo takze je to upne jedno jak je to navrženy
od Jenda91td4
22 úno 2025 22:14
Fórum: Obecné technické rady a dotazy
Téma: Defender puma přídavka
Odpovědi: 7
Zobrazení: 21264

Re: Defender puma přídavka

Ano puma použivá rozvodovku LR230 Ratio 1.211
Zaleži co se tomu stalo a jestli to nepoškodilo soukoli nebo ložiska nekdy praskne hřidel v diferaku oprava muže byt drahá
IMG_6490.jpg
IMG_6490.jpg (56.34 KiB) Zobrazeno 21116 x
od Jenda91td4
22 úno 2025 22:09
Fórum: Obecné technické rady a dotazy
Téma: Defender puma přídavka
Odpovědi: 7
Zobrazení: 21264

Re: Defender puma přídavka

Ano puma použivá rozvodovku LR230 Ratio 1.211
Zaleži co se tomu stalo a jestli to nepoškodilo soukoli nebo ložiska nekdy praskne hřidel v diferaku
od Jenda91td4
17 led 2025 13:55
Fórum: Obecné technické rady a dotazy
Téma: 300 TDI rozvody ozubenými koly
Odpovědi: 14
Zobrazení: 19177

Re: 300 TDI rozvody ozubenými koly

Nic jsem tomu nenasel jen recenzy a tam jsou kola od oleje http://www.yican.com.au/Diary/50km.html
od Jenda91td4
16 led 2025 15:50
Fórum: Obecné technické rady a dotazy
Téma: 300 TDI rozvody ozubenými koly
Odpovědi: 14
Zobrazení: 19177

Re: 300 TDI rozvody ozubenými koly

Pardon jak to neni origo tak to neznam .
rozvody kola 300 tdi.jpg
rozvody kola 300 tdi.jpg (19.69 KiB) Zobrazeno 19162 x
od Jenda91td4
16 led 2025 15:04
Fórum: Obecné technické rady a dotazy
Téma: 300 TDI rozvody ozubenými koly
Odpovědi: 14
Zobrazení: 19177

Re: 300 TDI rozvody ozubenými koly

300tdi má řemen
od Jenda91td4
24 pro 2024 12:10
Fórum: Freelander
Téma: F1 1.8 nestartuje-map senzor
Odpovědi: 11
Zobrazení: 37452

Re: F1 1.8 nestartuje-map senzor

Tak vtom připade je v ecu
Screenshot_20241224-120422_Chrome.jpg
od Jenda91td4
24 pro 2024 00:15
Fórum: Freelander
Téma: F1 1.8 nestartuje-map senzor
Odpovědi: 11
Zobrazení: 37452

Re: F1 1.8 nestartuje-map senzor

Nejsem si jistej ale nemeli to v řidici jednotce ? Pres hadičku od sání ?