Nalezeny 4 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 10 zář 2020 17:06
- Fórum: Freelander
- Téma: F1 - Nováček,tak se omlouvám,třeba i za hloupé otázky.
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 10499
Re: F1 - Nováček,tak se omlouvám,třeba i za hloupé otázky.
CHlapi super. Děkuju.
- 09 zář 2020 19:43
- Fórum: Freelander
- Téma: F1 - Nováček,tak se omlouvám,třeba i za hloupé otázky.
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 10499
Re: F1 - Nováček,tak se omlouvám,třeba i za hloupé otázky.
A ještě jeden dotaz. Jak by se na auto bez kardanu dívali na STK?
- 09 zář 2020 19:19
- Fórum: Freelander
- Téma: F1 - Nováček,tak se omlouvám,třeba i za hloupé otázky.
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 10499
Re: F1 - Nováček,tak se omlouvám,třeba i za hloupé otázky.
Tak super. Díky za reakci..
- 09 zář 2020 17:22
- Fórum: Freelander
- Téma: F1 - Nováček,tak se omlouvám,třeba i za hloupé otázky.
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 10499
Re: F1 - Nováček,tak se omlouvám,třeba i za hloupé otázky.
Zdravím,jsem tu taky novej a mám taky blbý dotaz. Nechci zakládat nové téma. Mám v plánu koupit Freelandera 1,8 2001. A chci nechat repasovat visco spojku jako jednu z prvních věcí. Když vymontuju kardan s visco,bude to bez nějakýho omezení a průseru předokolka? Neposeru nic? díky za rady..