Nalezeny 4 výsledky hledání

od Rajce23
09 zář 2020 19:43
Fórum: Freelander
Téma: F1 - Nováček,tak se omlouvám,třeba i za hloupé otázky.
Odpovědi: 14
Zobrazení: 10499

Re: F1 - Nováček,tak se omlouvám,třeba i za hloupé otázky.

A ještě jeden dotaz. Jak by se na auto bez kardanu dívali na STK?
od Rajce23
09 zář 2020 17:22
Fórum: Freelander
Téma: F1 - Nováček,tak se omlouvám,třeba i za hloupé otázky.
Odpovědi: 14
Zobrazení: 10499

Re: F1 - Nováček,tak se omlouvám,třeba i za hloupé otázky.

Zdravím,jsem tu taky novej a mám taky blbý dotaz. Nechci zakládat nové téma. Mám v plánu koupit Freelandera 1,8 2001. A chci nechat repasovat visco spojku jako jednu z prvních věcí. Když vymontuju kardan s visco,bude to bez nějakýho omezení a průseru předokolka? Neposeru nic? díky za rady..