aby se nemuselo dlouho centrovat sklo je treba jen tuzkou oznacit misto uhytek gde se uchyti sklo
Nalezeno 10 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 25 črc 2013 10:42
- Fórum: Freelander
- Téma: Demontáž motůrku předních dveří
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1728
Re: Demontáž motůrku předních dveří
Montaz probehl bez problemu do 1 hodiny jsem to mnel ve dverich
aby se nemuselo dlouho centrovat sklo je treba jen tuzkou oznacit misto uhytek gde se uchyti sklo

aby se nemuselo dlouho centrovat sklo je treba jen tuzkou oznacit misto uhytek gde se uchyti sklo
- 18 črc 2013 23:59
- Fórum: Freelander
- Téma: Demontáž motůrku předních dveří
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1728
Re: Demontáž motůrku předních dveří
Dekuji za strucnej navod pristi tyden jdu na to okno
- 18 črc 2013 11:49
- Fórum: Freelander
- Téma: Demontáž motůrku předních dveří
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1728
Demontáž motůrku předních dveří
Prosím poraďtte jak se demontuje motor stahovani skla prednich dveri
pri spustenem okne? je treba sundavat sklo nebo ne?
je na to nejakej navod?
pri spustenem okne? je treba sundavat sklo nebo ne?
je na to nejakej navod?
- 15 črc 2013 11:51
- Fórum: Archív
- Téma: Rameno zadního stěrače
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 536
Rameno zadního stěrače
Dobry den
Sháním rameno zadního stěrače na frelander 2000 použité nebo nové
dekuji
mob:603983622
Sháním rameno zadního stěrače na frelander 2000 použité nebo nové
dekuji
mob:603983622
- 25 lis 2011 13:28
- Fórum: Archív
- Téma: Raménko zadního stěrače
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 695
Raménko zadního stěrače
Koupím použité raménko zadního stěrače na Freelander I (96-06)
- 20 čer 2011 14:51
- Fórum: Archív
- Téma: převodovka freelander
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 892
převodovka freelander
Sháním funkční manuální 5 st. převodovku mám r.v.2000 benzin
- 28 led 2011 18:39
- Fórum: Archív
- Téma: Náhradní díly pro Freelander r.v. 2000
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 1274
Re: Náhradní díly pro Freelander r.v. 2000
mám zájem o pár věci
Sklo zrcátka beru je to stejně jak na tom obrázků co mam?
nemáš nějaké foto toho krytu na rezervu jak vypada
zbytek hledam dal
Sklo zrcátka beru je to stejně jak na tom obrázků co mam?
nemáš nějaké foto toho krytu na rezervu jak vypada
zbytek hledam dal
- 28 led 2011 17:31
- Fórum: Archív
- Téma: Náhradní díly pro Freelander r.v. 2000
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 1274
Náhradní díly pro Freelander r.v. 2000
Sháním tyto věcy pro Freelander r.v. 2000 1.8 benzin
1. Sklo levého zrcátka original může být použité
2. Dekorační pásek kolem zrcátka přikládám ukázkové foto
3. Tlumič výfuku koncový 1,8 (nejlepe chromovane) + těsnění
4. Brzdové destičky přední
5. Kryt na rezervu kola, kolo mam 215/65R16
6 ...
1. Sklo levého zrcátka original může být použité
2. Dekorační pásek kolem zrcátka přikládám ukázkové foto
3. Tlumič výfuku koncový 1,8 (nejlepe chromovane) + těsnění
4. Brzdové destičky přední
5. Kryt na rezervu kola, kolo mam 215/65R16
6 ...
- 18 říj 2010 22:09
- Fórum: Archív
- Téma: odpor topení Freelander
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 1307
odpor topení Freelander
Shanim pro Freelandera rok 2000 odpor topení a cidlo-spinac na benzinove cerpadlo ktere se nachazi ze strany ridice nahore pod kapotou
- 04 říj 2010 09:51
- Fórum: Archív
- Téma: Benzínové čerpadlo freelander
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 1444
Benzínové čerpadlo freelander
Dobry den
poptavam cerpadlo na freelander rok 2000 benzin 1,8 muze bejt pouzite
dekuji za nabidky
poptavam cerpadlo na freelander rok 2000 benzin 1,8 muze bejt pouzite
dekuji za nabidky