Nalezeno 89 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 04 čer 2026 21:06
- Fórum: Defender
- Téma: Overlanding Defender do Afriky
- Odpovědi: 40
- Zobrazení: 19486
Re: Overlanding Defender do Afriky
Vypadá to suprově 
- 29 kvě 2026 06:01
- Fórum: Pneu a disky - prodej, nákup
- Téma: Kúpim 1 ks alu disk “Deep-dish" na D1, RRC
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 3999
Re: Kúpim 1 ks alu disk Boost na D1, RRC
Asi jsi myslel “Boost”, ale ten vypadá jinak, na fotce máš “Deep-dish“ 
- 23 úno 2026 18:30
- Fórum: Všeobecný pokec, zábava, ...
- Téma: Články z časopisů a internetu, TV :-)
- Odpovědi: 454
- Zobrazení: 384820
Re: Články z časopisů a internetu, TV :-)
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-lesni-sprava-lany-nabizela-land-rover-za-70-tisic-melo-to-ale-hacek-40563800#dop_ab_variant=1638101&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart
:nerd
2.0 Ingenium
https://www.nabidkamajetku.gov.cz/Home/Detail/153077
To se mi zdá ještě drahé, aukce aut se ...
- 24 led 2026 20:32
- Fórum: Poptávka po náhradních dílech
- Téma: Disk Boost 7x16 Defender na rezervu
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 3551
- 23 pro 2025 03:14
- Fórum: Všeobecný pokec, zábava, ...
- Téma: Veselé Vánoce a PF 2022 a 2023 a 2024 a 2025 a 2026...
- Odpovědi: 51
- Zobrazení: 58928
- 21 pro 2025 19:07
- Fórum: Defender
- Téma: 110 SW 2002 - Táhlo odjištění zadní sklopné sedačky
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 3742
Re: 110 SW 2002 - Táhlo odjištění zadní sklopné sedačky
Jestli máš svěrák a závitník, tak to jde krásně vyrobit.
Letos jsem to dělal už několikrát a za čtvrt hodiny je to hotové.
Ahoj, díky, mám obojí, závitníky ne všechny velikosti, ale to je detail. Jen nemám mustr, podle kterého to vyrobit, v plastovém táhlu mi zůstal tak 3mm, zbytek je zapadnutý ...
- 21 pro 2025 09:00
- Fórum: Defender
- Téma: 110 SW 2002 - Táhlo odjištění zadní sklopné sedačky
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 3742
110 SW 2002 - Táhlo odjištění zadní sklopné sedačky
Na 100% to již někdo určitě řešil. Zůstalo mi jedno v ruce a mohu skládat jen 1/3 a pravá 2/3 nejde odjistit. Plastové oko jsem zachránil, ale prasklo táhlo, nemá někdo skladem, ať to nemusím složitě tahat někde z NL/UK? Preventivně bych vzal obě strany. Dělá to Britpart, ale podle kódu jsem to u ...
- 18 pro 2025 17:58
- Fórum: Všeobecný pokec, zábava, ...
- Téma: Discovery Camel Trophy "replika" :) 3 roky vyroci!! :)
- Odpovědi: 468
- Zobrazení: 649766
Re: Discovery Camel Trophy "replika" :)
Vypadá to suprově 
- 01 pro 2025 17:19
- Fórum: Discovery
- Téma: Steyrova DI 300Tdi
- Odpovědi: 154
- Zobrazení: 148561
Re: Steyrova DI 300Tdi
Ta Epsom green a Camel zahrádka vypadá suprově 
- 01 pro 2025 15:06
- Fórum: Defender
- Téma: Těsnění pedál boxu spojky TD5 MUC7505
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 3751
Re: Těsnění pedál boxu spojky TD5 MUC7505
Děkuji Tome za nápad, něco koupím..
- 01 pro 2025 02:14
- Fórum: Defender
- Téma: Těsnění pedál boxu spojky TD5 MUC7505
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 3751
Re: Těsnění pedál boxu spojky TD5 MUC7505
Asi to tak dopadne, zvažuji že něco vymyslím z klingeritu… nebo z těsnícího papíru, díky.
- 30 lis 2025 23:00
- Fórum: Defender
- Téma: Těsnění pedál boxu spojky TD5 MUC7505
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 3751
Těsnění pedál boxu spojky TD5 MUC7505
Měním hlavní spojkový váleček, jelikož se propadl pedál spojky (kdyby někdo v budoucnu hledal) těsnění u pedálu už není úplně ok a nechci ať tam teče pod nohy. Těsnění vidím dostupné až v UK, nemá někdo tady v CZ, nebo odkaz ať na to nemusím čekat do 8-13.prosince?
Kód MUC7505 jde mi hlavně o to ...
Kód MUC7505 jde mi hlavně o to ...
- 19 lis 2025 12:15
- Fórum: Poptávka po náhradních dílech
- Téma: Díly Defender 110
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 2540
Díly Defender 110
Koupím tyto díly:
- střed volantu, s nepoškozenou gumou, nebo celý volant se slušným středem - VYREŠENO
- výdechy klimatizace do 2007, stačí jeden / popřípadě dva - VYREŠENO
- klimachladič který nemá vypadané voštiny
- boční nášlapy na 110, typově mám Td5 2002, četl jsem, že od 2003 jsou jiné ...
- střed volantu, s nepoškozenou gumou, nebo celý volant se slušným středem - VYREŠENO
- výdechy klimatizace do 2007, stačí jeden / popřípadě dva - VYREŠENO
- klimachladič který nemá vypadané voštiny
- boční nášlapy na 110, typově mám Td5 2002, četl jsem, že od 2003 jsou jiné ...
- 22 pro 2020 02:51
- Fórum: Nabídka LandRoverů na prodej
- Téma: Vlákno pro cizí inzeráty a odkazy na inzeráty mimo fórum
- Odpovědi: 4008
- Zobrazení: 2166499
- 18 pro 2020 11:20
- Fórum: Nabídka LandRoverů na prodej
- Téma: Vlákno pro cizí inzeráty a odkazy na inzeráty mimo fórum
- Odpovědi: 4008
- Zobrazení: 2166499
Re: Vlákno pro cizí inzeráty a odkazy na inzeráty mimo fórum
Jestě tam mají mimo H&H tento kousek, jako většina zachovalých je ze Španělska..
https://www.tipcars.com/land-rover-rang ... 41366.html
https://www.tipcars.com/land-rover-rang ... 41366.html
- 18 pro 2020 11:15
- Fórum: Range Rover
- Téma: Range Classic různé...
- Odpovědi: 145
- Zobrazení: 105533
Re: Range Classic různé...
Ten se ti fakt povedl Jakube :yes To byl ten tvůj rozdělaný projekt, který si tady kdysi nabízel? Jednoho dne se mi snad zadaří taky jednoho takového poskládat.
Na vaječňákovi jsem z exteriéru toho moc nedělal, hlavně jsem jen skládal interiér a elektriku. Je to kamarád z Berlína. Myslím, že ...
- 18 pro 2020 11:08
- Fórum: Nabídka LandRoverů na prodej
- Téma: Vlákno pro cizí inzeráty a odkazy na inzeráty mimo fórum
- Odpovědi: 4008
- Zobrazení: 2166499
Re: Vlákno pro cizí inzeráty a odkazy na inzeráty mimo fórum
Já měl za to, že byly k tomu, ale ani v tom článku se o tom nepíše... asi jsem naivní, že by k tomu dali pušky v hodnotě např. cca 1mil, když to stálo pouhých 6mil :lol:
Každopádně ty kliky jsou opravdu umělecké dílo, ještě u řadičky je nějaká rytina, ale ty kliky to nepřebije...
RR 50th ...
Každopádně ty kliky jsou opravdu umělecké dílo, ještě u řadičky je nějaká rytina, ale ty kliky to nepřebije...
RR 50th ...
- 18 pro 2020 10:48
- Fórum: Nabídka LandRoverů na prodej
- Téma: Vlákno pro cizí inzeráty a odkazy na inzeráty mimo fórum
- Odpovědi: 4008
- Zobrazení: 2166499
Re: Vlákno pro cizí inzeráty a odkazy na inzeráty mimo fórum
Je, snad jsou k tomu i ty dvě pušky, nikde je nefotí a není o nich nikde zmínka, pouze fotí a píšou že je v kufru “gunbox”.
Ty pušky H&H taky nejsou zrovna zadarmo a pokud jich bylo vyrobeno tak jako aut - 120ks, možná že ještě vetší než si myslím.
Ty pušky H&H taky nejsou zrovna zadarmo a pokud jich bylo vyrobeno tak jako aut - 120ks, možná že ještě vetší než si myslím.
- 18 pro 2020 02:34
- Fórum: Nabídka LandRoverů na prodej
- Téma: Vlákno pro cizí inzeráty a odkazy na inzeráty mimo fórum
- Odpovědi: 4008
- Zobrazení: 2166499
Re: Vlákno pro cizí inzeráty a odkazy na inzeráty mimo fórum
L405 LWB Holland & Holland, co dodat, ty kliky jsou nádherné....
https://www.sbazar.cz/acvystaviste/detail/130908598-land-rover-range-rover-holland-holland-sdv8-lwb
A ještě jednou inzerovaný jinde..
https://www.tipcars.com/land-rover-range-rover/suv/nafta/land-rover-range-rover-4-4-sdv8-holland ...
https://www.sbazar.cz/acvystaviste/detail/130908598-land-rover-range-rover-holland-holland-sdv8-lwb
A ještě jednou inzerovaný jinde..
https://www.tipcars.com/land-rover-range-rover/suv/nafta/land-rover-range-rover-4-4-sdv8-holland ...
- 17 pro 2020 21:59
- Fórum: Range Rover
- Téma: Range Classic různé...
- Odpovědi: 145
- Zobrazení: 105533
Re: Range Classic různé...
Classic krasavec, škoda že není v interiéru to dřevo... 

