Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 18 dub 2014 18:12
- Fórum: Defender
- Téma: 300 TDI se zavzdušňuje filtr
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 2226
Re: 300 TDI se zavzdušňuje filtr
Eště mám jeden takovej dotaz nevěděl by jste někdo proč mi 300 TDI hrozně kouří když jedu z kopce dolů a troško přidám plyn. Napadlo mě jestli nemůže být nějak přicpaný potrubý co vrací přebytky nafty a taky jsem koukal že ta zpátečka jde přes vstřikovací čerpadlo proč?
- 18 dub 2014 17:59
- Fórum: Defender
- Téma: 300 TDI se zavzdušňuje filtr
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 2226
Re: 300 TDI se zavzdušňuje filtr
Moc dík za radu vyzkouším to. Měl jsem na něj podezření protože trvá hroznou dobu než to pumpováním dostane naftu k filtru.
- 18 dub 2014 17:31
- Fórum: Defender
- Téma: 300 TDI se zavzdušňuje filtr
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 2226
300 TDI se zavzdušňuje filtr
Zdravím všechny příznivce landroverů. Už mám defendera čtyři roky a moc velká spokojenost je to auto s velkým A. Až na to že ten můj nebyl zrovna dobrej kup. No teď k mému problému před nedávnem mě nechal def v nesnázích. Zničeho nic začal kouřit a vůbec nešel do otáček sotva se držel volnoběh ...