Nalezeno 10 výsledků hledání

od lukk
28 pro 2015 21:51
Fórum: Archív
Téma: Prodáno, prosím smazat
Odpovědi: 42
Zobrazení: 15216

Re: Prodám LR Discovery 2 Td5, FL, automat

Ahoj. teda musim uznat ze podle Fotek je to pecka. A pokud nespechas na prodej tak snad stale bude po novem roce k mani. Pisu z telefonu ze zahranici. Nabidl bych ti z fleku 220tis. Kolem 5.1.2016 bych mohl. Pokud do te doby stale bude. Diky lukas
od lukk
05 zář 2015 12:20
Fórum: Discovery
Téma: DII životnost
Odpovědi: 13
Zobrazení: 5580

Re: DII životnost

Tak raději se zeptám. Ale díky za zprávu a zkušenosti.
od lukk
05 zář 2015 10:07
Fórum: Discovery
Téma: DII životnost
Odpovědi: 13
Zobrazení: 5580

DII životnost

Ahoj, chtěl bych požádat majitele D2 automat o zkušenosti Klady/Zápory a investice. Také zda se mě vyjádříte k reálné životnosti D2 v km. Mám v plánu koupit tohoto krasavce .: http://www.sauto.cz/osobni/detail/land-rover/discovery/16497614?goFrom=list .
Zainvestovat do komplet podvozku na pružiny ...
od lukk
08 kvě 2015 21:14
Fórum: Archív
Téma: Prosím smazat
Odpovědi: 7
Zobrazení: 6294

Re: D2 TD5 2003 automat

Mohl bych se dotázat zda je stále k mání?
od lukk
30 dub 2015 12:37
Fórum: Archív
Téma: Discovery 300Tdi Automat 7 mist
Odpovědi: 2
Zobrazení: 3281

Re: Discovery 300Tdi Automat 7 mist

Je auto stále k mání? Příští týden bych zajel podívat? Jak je na tom kastle+podvozek? Děkuji
od lukk
24 led 2015 15:16
Fórum: Defender
Téma: Defender 2011 a problém spojka?
Odpovědi: 2
Zobrazení: 2813

Defender 2011 a problém spojka?

Potřebuji poradit z následujícím dilematem Defender rv.: 2011 a spojka? Mají tyto spojky také takové problémy jako modely 2007?
Mám v merku jednoho krasavce rv.: 2011 ale potřebuji vědět na kolik by mě případná nová lepší spojka přišla. Pokud bude potřeba jí měnit.

Děkuji všem za veškeré zprávy.
od lukk
31 pro 2014 22:03
Fórum: Archív
Téma: SMAZAT Defender 110 TD5 2005
Odpovědi: 11
Zobrazení: 9520

Re: Defender 110 TD5 2005

Ahoj, mohu se zeptat zda je def stále k mání a jaká je tedy cena.? A kde by bylo možno ho vidět a projet ho?
Děkuji Moc Lukas
od lukk
12 kvě 2014 20:50
Fórum: Defender
Téma: Defender 110SW 2.4TD 2011
Odpovědi: 9
Zobrazení: 4729

Re: Defender 110SW 2.4TD 2011

Já jsem v tom již jezdil a vážně mě to zatím neodradilo. Spíše naopak jsem takovej dobrodruh a chtěl jsem vždy pořádnou kovařinu.
od lukk
12 kvě 2014 20:24
Fórum: Defender
Téma: Defender 110SW 2.4TD 2011
Odpovědi: 9
Zobrazení: 4729

Defender 110SW 2.4TD 2011

Zdravím všechny a prosím o vyjádření a případnou radu.

Chtěl bych si pořídit tento model Defendera a jsem od něj zrazován, že prý tento model je dost poruchoví, netuším zda je to pravda ale říká se mu PUMA? :wasntme Je to možné? Což tomu moc nerozumím. :shake

Mohu požádat o rady,zkušenosti a zda ...
od lukk
12 kvě 2014 20:23
Fórum: Defender
Téma: Defender 110SW 2.4TD 2011
Odpovědi: 0
Zobrazení: 1673

Defender 110SW 2.4TD 2011

Zdravím všechny a prosím o vyjádření a případnou radu.

Chtěl bych si pořídit tento model Defendera a jsem od něj zrazován, že prý tento model je dost poruchoví, netuším zda je to pravda ale říká se mu PUMA? :wasntme Je to možné? Což tomu moc nerozumím. :shake

Mohu požádat o rady,zkušenosti a zda ...