Porušení pravidel

Zde napište co vám zde chybí, co by jste chtěli zlepšit, upravit, nebo problémy s některou z funkcí na fóru.

Moderátor: stan

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Benjamin
Příspěvky: 3515
Registrován: 08 lis 2010 11:31
auto: F150+bouda Gladiator
Bydliště:

Re: Porušení pravidel

#21 Příspěvek od Benjamin » 14 led 2011 22:26

Já to nebudu nějak vířit, jen chci říct za sebe, že jsem vždycky rád, když ve vlákně najdu odkaz, kliknu a mám přesně to, co potřebuji, aniž bych to musel hodinu googlit. To jsem na fóru vždycky oceňoval. Samozřejmě asi není dobré, když se to zvrhne v nějaký účelový komereční web...
UK:LR4 SDV6 HSE/Jaguar XK8 4.0/Rover 75 2.0 CDT Tourer/Triumph Spitfire 1500/LR DII Td5 Medvědi/LR Free 2.0 D/Jaguar XJ12 Sovereign. NonUK: Ford F-150 obytná nástavba Gladiator XL
www.nomadbear.cz

Uživatelský avatar
Sláma Karel
Příspěvky: 7824
Registrován: 21 črc 2007 00:04
tel.: +420608333403
auto: to se mi sem nevejde
Bydliště: Mníšek Pod Brdy

Re: Porušení pravidel

#22 Příspěvek od Sláma Karel » 14 led 2011 22:34

Tenkrát když to tu vygradovalo, tak bylo potřeba nějaké pravidla stanovit, aby to tu nezvlčelo.
A to taky LOW udělal a uděl to dobře.
Uklidnilo se to tady a běží to tu dál.
Myslím si, že už je ale na čase, po vyhodnocení situace, zase trochu ty pravidla upravit ku prospěchu tohoto fora.
A trochu přizpůsobit obraz fora dnešním potřebám.
Třeba s tím bazarem u jednotlivých modelů by se výrazně zjednodušilo hledání toho co člověk potřebuje. Obzvlášť u Freelanderů jsem si všimnul inzerce i rovnou tam. Jedno auto jsem tam dokonce koupil a druhé se tam zase prodává.
Podle mě když mám Free nebo třeba Disco, tak se nechci prohrabávat spoustou dílů na RR nebo Defíka. Na
Na univerzální díly kola a doplňky by tu zůstal klasický bazar a bylo by.

Toť vše ode mne co jsem dlouhodobým pozorováním vypozoroval :chuckle

Jo a ještě bych chtěl poděkovat Stanovi za tu kolonku vlastních témat po které jsem předtím tak dlouho volal. Mě to třeba dost usnadňuje život.

K :dance
POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY NA VŠECHNY LAND ROVERY --- tel 608333403 --- email rangerover@volny.cz --- http://www.lrslama.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
28 let praxe

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: Porušení pravidel

#23 Příspěvek od Acon » 14 led 2011 22:42

No, ja som už v súkromí nenápadne nadhodil, že by bolo možno dobré trochu popustiť vodítko.
Myslím si, že už je ale na čase, po vyhodnocení situace, zase trochu ty pravidla upravit ku prospěchu tohoto fora.
A trochu přizpůsobit obraz fora dnešním potřebám.
A podpisujem sa aj pod toto.
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
Sláma Karel
Příspěvky: 7824
Registrován: 21 črc 2007 00:04
tel.: +420608333403
auto: to se mi sem nevejde
Bydliště: Mníšek Pod Brdy

Re: Porušení pravidel

#24 Příspěvek od Sláma Karel » 14 led 2011 22:55

Acon píše: Ak je to potrebné, dal by som priestor na debatu low+ predajcovia. Zbytok pospolitého ľudu by tým nemal byť obťažovaný a hlavne by nemal trpieť blokáciou informácií, pretože sem prispievajú Tí, čo potrebujú poradiť a Ti čo poradia. Obe strany sú obmedzované. SS nič nerieši. Teda rieši konkrétneho pýtajúceho sa, ale ktokoľvek po ňom nenájde vo vlákne odpoveď, kde zoženie to čo potrebuje.
Já si právě nemyslím, že by tohle měli řešit LOW s prodejci. To by si měli lidi říct jestli chtějí na svůj dotaz dostat odpověď "ano já to mám, nebo ano já to umím, nebo koukni se tady"

Další věc je to, že někteří z místních prodejců jsou aktivními členy fora a píší tady spousty příspěvků. Ale také jsou tu prodejci co tu jen prodávají nebo inzerují svoje služby. UFO, Lukasso, LandRover díly seženu, DefTec, Auto Jase, House of England a další (nic proti nim). Nikde nic jiného nečtou než bazar popř svůj příspěvek v komerční sekci. A já si myslím, že lidé, kteří tu tím žijí, nemají ani tu malinkatou výhodu aby do normálního tématu kde radí jak vyměnit spojku mohli napsat třeba tohle "dělá se to tak a tak, ale pokud se na to necítíš, tak ti to jsem schopen vyměnit." nebo "hele já to mám, pokud to chceš tak zavolej"
Proč tu má prodávat víc dílů někdo jiný, než lidé kteří sem pravidelně chodí a radí tu nebo tu udržují zábavu? Mě to prostě připadá nefér, že tu nemám mít žádnou výhodu za to, že tu prozrazuji svoje xleté zkušenosti s LR, na které jsem si musel přijít sám a stálo mě to spoustu peněz a práce. (A doufám, že mluvím i za ostatní jako třeba Mešky, Land Jirka, Eliott, Max a další)
Mě třeba volá denně klidně pět lidí z fora, že potřebují s něčím poradit. Poradím rád pokud to vím, ale chci taky nějakou výhodu, jako má ten člověk který mi zavolá.

Radši končím s mými názory, protože jinak tu zase budu za rejpala a podobně. :x

K :dance
POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY NA VŠECHNY LAND ROVERY --- tel 608333403 --- email rangerover@volny.cz --- http://www.lrslama.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
28 let praxe

Uživatelský avatar
Zanzibar
Příspěvky: 1973
Registrován: 12 lis 2008 17:34
tel.: +420602286657
Bydliště: Běleč
Kontaktovat uživatele:

Re: Porušení pravidel

#25 Příspěvek od Zanzibar » 14 led 2011 23:12

Karel na hrad ! A nejen ten Pražskej !
Je mi do toho uplnej prd, umim anglicky, kupuju na e-bay.co.uk věci na děděčky atd., ale na svoje "mladší" auta koupím díly radši tady, od vás a nechám si je montit od souseda - krytena. ( naposledy u výměny sedaček do "Bělouše" - LR 90 od Karla, který jsem dostal pod stromeček od manželíny -ty sedačky, jsme se krásně "poveselili" )
Jinými slovy, ti, kteří již vědí, komu zavolat jsou v pohodě, ostatním dejme šanci výběru.
tři series, jedna devadesátka a jedno disco :-)

Uživatelský avatar
WOYTA
Příspěvky: 185
Registrován: 16 led 2010 10:58
tel.: +420 606 854 519
auto: Discovery ll td5
Bydliště: Tuchoměřice Praha-západ

Re: Porušení pravidel

#26 Příspěvek od WOYTA » 15 led 2011 00:16

jo,jo.....Karel má pravdu předsedo.... :mrgreen:

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: Porušení pravidel

#27 Příspěvek od Acon » 15 led 2011 08:31

neviem ako to robím, no zasa by som sa pod to podpísal :wink:

Debatu low+predajcovia som myslel skôr preto, aby sa nejako vyjasnili vzťahy a nedochádzalo k osobným útokom.
To by si měli lidi říct jestli chtějí na svůj dotaz dostat odpověď
odpoveď je myslím úplne jasná.
někteří z místních prodejců jsou aktivními členy fora a píší tady spousty příspěvků
dovolím si dodať, že hodnotných.

Možno by stačilo doplniť pravidlá a nešpecifikovať počet príspevkov na 100, ale nastaviť to tak, aby neboli obmedzovaný aktívny členovia.

Mňa to celé serie, pretože mám prelezené e-shopy všetkých tunajších predajcov a keď niekto, kto tu je nový, alebo tu nie je denne niečo hladá, ja mu dám odkaz, vzápätí si nájdem výkričník, že porušujem pravidlá. Základné pravidlo tohoto fóra je pomoc LandRoverákom. V tomto momente tu dochádza ku konfliktu
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
Allik
Příspěvky: 858
Registrován: 09 pro 2007 12:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Porušení pravidel

#28 Příspěvek od Allik » 15 led 2011 10:38

Sláma Karel píše:
Acon píše: Ak je to potrebné, dal by som priestor na debatu low+ predajcovia. Zbytok pospolitého ľudu by tým nemal byť obťažovaný a hlavne by nemal trpieť blokáciou informácií, pretože sem prispievajú Tí, čo potrebujú poradiť a Ti čo poradia. Obe strany sú obmedzované. SS nič nerieši. Teda rieši konkrétneho pýtajúceho sa, ale ktokoľvek po ňom nenájde vo vlákne odpoveď, kde zoženie to čo potrebuje.
Já si právě nemyslím, že by tohle měli řešit LOW s prodejci. To by si měli lidi říct jestli chtějí na svůj dotaz dostat odpověď "ano já to mám, nebo ano já to umím, nebo koukni se tady"

Další věc je to, že někteří z místních prodejců jsou aktivními členy fora a píší tady spousty příspěvků. Ale také jsou tu prodejci co tu jen prodávají nebo inzerují svoje služby. UFO, Lukasso, LandRover díly seženu, DefTec, Auto Jase, House of England a další (nic proti nim). Nikde nic jiného nečtou než bazar popř svůj příspěvek v komerční sekci. A já si myslím, že lidé, kteří tu tím žijí, nemají ani tu malinkatou výhodu aby do normálního tématu kde radí jak vyměnit spojku mohli napsat třeba tohle "dělá se to tak a tak, ale pokud se na to necítíš, tak ti to jsem schopen vyměnit." nebo "hele já to mám, pokud to chceš tak zavolej"
Proč tu má prodávat víc dílů někdo jiný, než lidé kteří sem pravidelně chodí a radí tu nebo tu udržují zábavu? Mě to prostě připadá nefér, že tu nemám mít žádnou výhodu za to, že tu prozrazuji svoje xleté zkušenosti s LR, na které jsem si musel přijít sám a stálo mě to spoustu peněz a práce. (A doufám, že mluvím i za ostatní jako třeba Mešky, Land Jirka, Eliott, Max a další)
Mě třeba volá denně klidně pět lidí z fora, že potřebují s něčím poradit. Poradím rád pokud to vím, ale chci taky nějakou výhodu, jako má ten člověk který mi zavolá.

Radši končím s mými názory, protože jinak tu zase budu za rejpala a podobně. :x

K :dance
souhlas :nod
"It's a Land Rover"
S3 FFR 109 DPV "Anubis" - Desert Storm; S2A LW; 101 FC - 7 PARA RHA
S3 GS 109 - 7th Gurkha Regiment - Hong Kong + sankey trailer; S2 88 STW; S1 - Minerva TT, Land Rover 90 - 3 PARA

Uživatelský avatar
J. Pavlovský
Příspěvky: 210
Registrován: 12 črc 2009 12:09
tel.: 603471521
auto: Discovery I - 200Tdi
Bydliště: Čechovice 16E, 79801 Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Porušení pravidel

#29 Příspěvek od J. Pavlovský » 15 led 2011 10:54

Taky to tak vidím.... Karel má pravdu !
Jarda PV
Discovery I 200tdi; Jawa 350/633 bizon; Jawa 555

Uživatelský avatar
Benjamin
Příspěvky: 3515
Registrován: 08 lis 2010 11:31
auto: F150+bouda Gladiator
Bydliště:

Re: Porušení pravidel

#30 Příspěvek od Benjamin » 15 led 2011 11:20

Mňa to celé serie, pretože mám prelezené e-shopy všetkých tunajších predajcov a keď niekto, kto tu je nový, alebo tu nie je denne niečo hladá, ja mu dám odkaz, vzápätí si nájdem výkričník, že porušujem pravidlá. Základné pravidlo tohoto fóra je pomoc LandRoverákom. V tomto momente tu dochádza ku konfliktu
Souhlas
UK:LR4 SDV6 HSE/Jaguar XK8 4.0/Rover 75 2.0 CDT Tourer/Triumph Spitfire 1500/LR DII Td5 Medvědi/LR Free 2.0 D/Jaguar XJ12 Sovereign. NonUK: Ford F-150 obytná nástavba Gladiator XL
www.nomadbear.cz

Uživatelský avatar
PavelU
Příspěvky: 5182
Registrován: 01 úno 2009 17:54
tel.: +420 603716996
auto: Land Rover
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Porušení pravidel

#31 Příspěvek od PavelU » 15 led 2011 11:35

Karel má pravdu a taky by se mě to líbilo, ale myslím si, že to nebude fungovat. Když začneme my prodejci v technických vláknech dávat svoje nabídky, bude to pro vás otravné. Už vidím jeden dotaz na díl a řadu deseti nabídek od prodejců.

Naopak proti odkazům, které tu dáváte (neprodejci) nemám vůbec nic. A je mi jedno na koho link odkazuje, dokonce spousta linků třeba na eBay jsou prínosná i pro nás.

Chápu i Karla, který nemá stránky a není kam odkazovat, nebo co studovat, že by raději nabízel díly a služby přímo v tématech.
LAND ROVER náhradní díly, doplňky a offroad příslušenství. Distributor dílů ALLMAKES, TERRAFIRMA, BRITPART, BEARMACH, ALLISPORT
Kontakt: E-SHOP http://www.litep4x4.cz ** E-MAIL info@litep4x4.cz ** MOBIL (+420) 603716996 ** FACEBOOK - facebook.com/litep4x4

Uživatelský avatar
Miky_CZ
Příspěvky: 5714
Registrován: 29 čer 2008 13:47
tel.: 603 975 234
auto: DI, D3 V8, XK8
Bydliště: Ostrava

Re: Porušení pravidel

#32 Příspěvek od Miky_CZ » 15 led 2011 11:47

tak jsem to procetl a souhlasim s karlem

kdyz si s necim nevim rady nebo neco potrebuji, tak stejne vetsinou lezim pod autem tak radsi volam karlovi, peslikovi, pavlovi, eliottovi nez to resim tady na foru, protoze se posledni dobou stejne moc nedovim:-( a to je skoda, jako zacatecnikovi mi to forum moc pomohlo a to by melo i nadale, jsem taky pro nejake vyreseni problemu s odkazama
DI 300 Tdi: 4"lift, bodylift 2,5cm, BFG MT 285/75 R16, pevnostní nárazníky, prahy, přídavné světla, snorchel, CB, 2 navijáky, roll cage, kryty dif., žebřík, nájezdový plech, axle lock, true track, bufík atd
RRC 3,9 V8: závodní speciál

Uživatelský avatar
Sláma Karel
Příspěvky: 7824
Registrován: 21 črc 2007 00:04
tel.: +420608333403
auto: to se mi sem nevejde
Bydliště: Mníšek Pod Brdy

Re: Porušení pravidel

#33 Příspěvek od Sláma Karel » 15 led 2011 12:12

PavelU píše:Karel má pravdu a taky by se mě to líbilo, ale myslím si, že to nebude fungovat. Když začneme my prodejci v technických vláknech dávat svoje nabídky, bude to pro vás otravné. Už vidím jeden dotaz na díl a řadu deseti nabídek od prodejců.


Chápu i Karla, který nemá stránky a není kam odkazovat, nebo co studovat, že by raději nabízel díly a služby přímo v tématech.
A proč by to mělo vadit někomu vadit. Ten člověk dostane nabídky na to co potřebuje a každý další kterého to bude zajímat tam ty nabídky najde taky. A když jich tam bude 10 tak jedině dobře alespoň bude z čeho vybírat.
Ne každý jde do bazaru. Spíš bych řekl, že tam chodí jen lidé znalí tohoto fora. Nováčci tady s těmi zákony skoro vždy dost bojují.
Pár příkladů z poslední doby:
http://landroverforum.klape.cz/forum/vi ... =8&t=12967" onclick="window.open(this.href);return false;
http://landroverforum.klape.cz/forum/vi ... =8&t=12773" onclick="window.open(this.href);return false; (tady jsem třeba porušil pravidla, ale nedovolil jsem se ani zmínit, že jí mám třeba já. Bývala náhradní k Mammutovi)
http://landroverforum.klape.cz/forum/vi ... =7&t=12940" onclick="window.open(this.href);return false;
http://landroverforum.klape.cz/forum/vi ... ?f=7&t=597" onclick="window.open(this.href);return false; tohle podle mého taky reklama i když ne na nikoho z nášich prodejců, ale co když to někdo z nich má? Tak to nesmí nikde nabídnout.
http://landroverforum.klape.cz/forum/viewforum.php?f=7" onclick="window.open(this.href);return false; normální prodej auta v sekci Freelander ????
A další a další
Myslím, že pravidla mají dodržovat buďto všichni, nebo se mají upravit tak aby vyhovovali co nejvíce lidem.

A co se týče mě, tak je kam odkazovat. V komerční sekci mám svojí kolonku :idea: :Pohoda:

K :dance
POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY NA VŠECHNY LAND ROVERY --- tel 608333403 --- email rangerover@volny.cz --- http://www.lrslama.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
28 let praxe

Uživatelský avatar
PavelU
Příspěvky: 5182
Registrován: 01 úno 2009 17:54
tel.: +420 603716996
auto: Land Rover
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Porušení pravidel

#34 Příspěvek od PavelU » 15 led 2011 13:15

Sláma Karel píše:Myslím, že pravidla mají dodržovat buďto všichni, nebo se mají upravit tak aby vyhovovali co nejvíce lidem.
Přesně o toto mě šlo, když sem se snažil vyvolat tuto diskuzi.
Sláma Karel píše:A co se týče mě, tak je kam odkazovat. V komerční sekci mám svojí kolonku :idea: :Pohoda:
K :dance
To jo, ono stačí dát jenom telefon na tebe, ale stejně jsi v nevýhodě protože tam nikde nemáš třeba seznam dílů, které nabízíš...
LAND ROVER náhradní díly, doplňky a offroad příslušenství. Distributor dílů ALLMAKES, TERRAFIRMA, BRITPART, BEARMACH, ALLISPORT
Kontakt: E-SHOP http://www.litep4x4.cz ** E-MAIL info@litep4x4.cz ** MOBIL (+420) 603716996 ** FACEBOOK - facebook.com/litep4x4

Uživatelský avatar
Sláma Karel
Příspěvky: 7824
Registrován: 21 črc 2007 00:04
tel.: +420608333403
auto: to se mi sem nevejde
Bydliště: Mníšek Pod Brdy

Re: Porušení pravidel

#35 Příspěvek od Sláma Karel » 15 led 2011 18:32

A další co nezná bazar a nemá skoro šanci bez odkazu. :hmm:

http://landroverforum.klape.cz/forum/vi ... =7&t=12979" onclick="window.open(this.href);return false;

K :dance
POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY NA VŠECHNY LAND ROVERY --- tel 608333403 --- email rangerover@volny.cz --- http://www.lrslama.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
28 let praxe

Uživatelský avatar
Kubrtos
Příspěvky: 1397
Registrován: 14 zář 2010 20:50
tel.: +420604671119
auto: D3 trisko Disko
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Porušení pravidel

#36 Příspěvek od Kubrtos » 15 led 2011 19:22

No ja sem chodim predevsim proto ze vzdycky najdu odkaz na to co hledam, na fajn e- shopy mistnich (Elliot i Pavel) dozvim se co potrebuju a jak co vypada. I auto jsem tu nakonec koupil.
Pokud jsou pravidla ktery zabranej tomu abych tyhle informace nasel, tak jsou to spatny pravidla. Nejsou pravidla na to aby se porusovali? :wink:
Land Rover Discovery II 2,5TD5, -Drobeček
Range Rover L322 3,0D Vouge

Uživatelský avatar
J. Pavlovský
Příspěvky: 210
Registrován: 12 črc 2009 12:09
tel.: 603471521
auto: Discovery I - 200Tdi
Bydliště: Čechovice 16E, 79801 Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Porušení pravidel

#37 Příspěvek od J. Pavlovský » 15 led 2011 19:37

A pod tohle se podepisuju !
Jarda PV
Discovery I 200tdi; Jawa 350/633 bizon; Jawa 555

Uživatelský avatar
masar
Příspěvky: 2725
Registrován: 14 bře 2010 21:49
tel.: 773968639
auto: D2 Td5
Bydliště: Děčín

Re: Porušení pravidel

#38 Příspěvek od masar » 15 led 2011 19:53

Acon píše: ...ja mu dám odkaz, vzápätí si nájdem výkričník, že porušujem pravidlá.
Můžu se zeptat kde takové pravidlo, které mě, tobě nebo komukoliv jinému (krom majitelů obchodu) zakazuje dát odkaz, např. na obchod PavlaU nebo eliotta, najdu? Tady nic takového nevidím - http://landroverforum.klape.cz/forum/vi ... f=1&t=6405" onclick="window.open(this.href);return false; :shock:

Jinak souhlas s K :dance :Sorry:
Land Rover Discovery 2 Td5

Uživatelský avatar
VencaZE
Příspěvky: 3564
Registrován: 17 kvě 2008 14:51
tel.: 602 550 993
auto: 110HT, S2A 88, G66
Bydliště: Brod nad Tichou, okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Re: Porušení pravidel

#39 Příspěvek od VencaZE » 15 led 2011 19:56

Za sebe bych dodal, že rozhodně vítám odkaz, kde můžu koupit nějakou věc, pokud do toho konkrétního příspěvku napíšu "nevíte kde bych.. ?, nemáte někdo...?
Hlavně sekce "koupím" by ztratila smysl kdyby tam zdejší prodejci nemohli odepisovat ne ?
A v technických tématech, pokud něco řeším a položím dotaz: Nemáte někdo to a to, tak mne rozhodně potěší odpověd typu: "Mám zavolej". Když ten klíčový dotaz nepoložím, tak nečekám nic. S Karlem rozhodně souhlasím v tom, že ten, kdo tady zdarma poskytuje svoje těžce nabyté "know-how", tak by měl mít i možnost, kromě e-shopu a sekce služeb, nabídnout své služby, ale třeba jen na základě klíčového dotazu- nevíte kde, nemáte někdo.. ?
Urbanovi Pneu&Cars- Servis Land Rover, diagnostika, autoelektro, pneuservis a jiné.. urbanovipneucars@email.cz
WWW: http://www.landroverforum.cz/forum/view ... 12&t=26864
Proč bychom se dřeli, když můžeme spálit trochu nafty. OK1LRD

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: Porušení pravidel

#40 Příspěvek od Acon » 15 led 2011 20:23

masar píše:
Acon píše: ...ja mu dám odkaz, vzápätí si nájdem výkričník, že porušujem pravidlá.
Můžu se zeptat kde takové pravidlo, které mě, tobě nebo komukoliv jinému (krom majitelů obchodu) zakazuje dát odkaz, např. na obchod PavlaU nebo eliotta, najdu? Tady nic takového nevidím - http://landroverforum.klape.cz/forum/vi ... f=1&t=6405" onclick="window.open(this.href);return false; :shock:

Jinak souhlas s K :dance :Sorry:
Ja si tiež myslím, že nikde nie je. No vždy sa nájde niekto, komu to vadí aj keď to vloží niekto iný ako predajca :roll:
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Odpovědět