Vrácení plateb zpět z ČKP

Zde může každý napsat nabídku služeb a zároveň se k této nabídce může někdo jiný vyjádřit.

Moderátor: Miky_CZ

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Phulc
Příspěvky: 328
Registrován: 28 srp 2009 17:25
Bydliště: LIBEREC

Re: Kladivo na Českou kancelář pojistitelů

#21 Příspěvek od Phulc » 10 bře 2013 20:18

stan píše:pokud neuděláš přepis, pak to berou jako podvod a pojistka ti pokračuje normálně dál
zjistí to jednoduše, z evidence pojišťoven...

pár těchto případů už bylo, jedině zatím přes depozit, třeba na hodinu, ale platí to...
Brát mohou co chtějí :mrgreen: smlouva je smlouva a registr je pouze informativní záležitost a nikdo nikoho nemůže donutit ho použít . :mrgreen: - Oni ovšem tvrdí opak . :mrgreen: Marně !
Nissan PATROLL 160 3,3 td + Mišivbuši Panděro 2,8td , ex-L.R. DISCO I 2,5 tdi
Co Tě nezabije ... to se vrátí ... a zkusí to znovu !

Uživatelský avatar
merlin
Příspěvky: 862
Registrován: 02 led 2009 00:16
tel.: 602620817
auto: RRC 2door, RR 4,4
Bydliště: Horní Staré Buky

Re: Kladivo na Českou kancelář pojistitelů

#22 Příspěvek od merlin » 10 bře 2013 22:25

merlin píše:No, špatný svědomí kvůli 170,- ? Udělám to jak jsem naznačil, požádám o změnu z roční na čtvrtletní platbu a hned k prvnímu čtvrtletí to s předstihem legálně vypovím.
Tak takhle malá částka se prý dá platit jen ročně. Takže na jejich vlastní radu mám počkat, až mi ji sami vypoví pro neplacení a doplatit poměrnou část.
:hmm:
RRC 2 door, RR L322 4.4 V8 JAG
Tailored & powered by Merlin

Uživatelský avatar
Phulc
Příspěvky: 328
Registrován: 28 srp 2009 17:25
Bydliště: LIBEREC

Re: Kladivo na Českou kancelář pojistitelů

#23 Příspěvek od Phulc » 11 bře 2013 12:08

Jo to uděláš moc dobře , protože mezitím to zjistí ta loupeživá organizace a doplatíš to i s úroky !! :mrgreen: A věř , že Ti to pojišťovna vypoví tak za tři měsíce dřív ne . To se pak za 170 ,- nedoplatíš . :lol: :mrgreen: A to se vyplatí . :yes
Nissan PATROLL 160 3,3 td + Mišivbuši Panděro 2,8td , ex-L.R. DISCO I 2,5 tdi
Co Tě nezabije ... to se vrátí ... a zkusí to znovu !

Uživatelský avatar
Michell Disco
Příspěvky: 187
Registrován: 21 lis 2012 08:00
tel.: 777228165
auto: LR Disco 300 tdi
Bydliště: H.a S.kraj

Re: Kladivo na Českou kancelář pojistitelů

#24 Příspěvek od Michell Disco » 11 bře 2013 12:27

Taky jsem si myslel že mi vypoví smlouvu kuli neplacení ale asi před týdnem jsem zjistil že mi pojistka stále běží už 3tím rokem a pojišťovně dlužím 15tis.
už mám asi necelé 3roky pojištěný auto u jiné pojišťovny.
http://www.offroad-krkonose.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
,,Landrover buď miluješ,nebo nesnášíš,nic mezi tím neexistuje"

Uživatelský avatar
stan
Příspěvky: 680
Registrován: 22 zář 2009 20:35
tel.: +420 603 499 869
auto: Discovery III - 4,4i
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kladivo na Českou kancelář pojistitelů

#25 Příspěvek od stan » 11 bře 2013 20:21

Phulc píše:
stan píše:pokud neuděláš přepis, pak to berou jako podvod a pojistka ti pokračuje normálně dál
zjistí to jednoduše, z evidence pojišťoven...

pár těchto případů už bylo, jedině zatím přes depozit, třeba na hodinu, ale platí to...
Brát mohou co chtějí :mrgreen: smlouva je smlouva a registr je pouze informativní záležitost a nikdo nikoho nemůže donutit ho použít . :mrgreen: - Oni ovšem tvrdí opak . :mrgreen: Marně !
nemluvim o registru vozidel, ale o evidenci pojistek, co si vedou pojistovny samy... pokud zjisti, ze sis to zase pojistil ty a jinde a zes to neprodal, tak tu vypoved neuznaji... deje se to bezne a silne reci proti tomu nepomahaji...
Land Rover Discovery III - 4,4i V8 HSE - LPG, automat, rok 2006
nafta je palivo satanovo :)

Uživatelský avatar
Phulc
Příspěvky: 328
Registrován: 28 srp 2009 17:25
Bydliště: LIBEREC

Re: Kladivo na Českou kancelář pojistitelů

#26 Příspěvek od Phulc » 12 bře 2013 12:25

:mrgreen: a Ty nemáš manželku ? babičku ? tatínka ? potomka ? :mrgreen: :mrgreen: Pojistník může být kdokoli !!! Ne zrovna majitel . :mrgreen:
Nissan PATROLL 160 3,3 td + Mišivbuši Panděro 2,8td , ex-L.R. DISCO I 2,5 tdi
Co Tě nezabije ... to se vrátí ... a zkusí to znovu !

Uživatelský avatar
Vogel
Příspěvky: 180
Registrován: 10 zář 2012 20:57
auto: D I. V8
Kontaktovat uživatele:

Re: Kladivo na Českou kancelář pojistitelů

#27 Příspěvek od Vogel » 10 dub 2013 14:05

Mimochodem, podařilo se nám tohle téma dostat do Světa motorů, na TV Barrandov a do časopisu Týden. A jednáme s dalšími.
Mám radost, že se o tomhle problému začíná psát a lidem snad dojde, že v mnoha případech má smysl se bránit (v tomhle ohledu je jedno, jestli naším prostřednictvím, nebo se o to pokusí sami).

Především ten Svět motorů nám věnoval 4 stránky. Kdo má zájem, nechť si počte:
http://www.stopckp.cz/napsali-o-nas-kon ... -novinare/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Hanys_a_Kaca
Příspěvky: 6484
Registrován: 18 kvě 2010 09:13
tel.: 775 173 983
auto: DEF110+D2+RRC
Bydliště: Prachatice / Budějice

Re: Kladivo na Českou kancelář pojistitelů

#28 Příspěvek od Hanys_a_Kaca » 10 dub 2013 17:09

Ja jim pred casem napsal, ze na ne jebu, ale oni muj pripad neuzavreli, ale pozaduji o mem stanovisku dukazy :D
Hanys a Káča

Land Rover se nekupuje, Land Rover se staví.
O našem výletu: http://www.oneland.cz

Uživatelský avatar
paramount2
Příspěvky: 756
Registrován: 24 dub 2010 16:19
tel.: 775958013
auto: LR DI 300, 200
Bydliště: Jihlava

Re: Kladivo na Českou kancelář pojistitelů

#29 Příspěvek od paramount2 » 10 dub 2013 18:08

Jirka186 píše:Mimochodem, podařilo se nám tohle téma dostat do Světa motorů, na TV Barrandov a do časopisu Týden. A jednáme s dalšími.
Mám radost, že se o tomhle problému začíná psát a lidem snad dojde, že v mnoha případech má smysl se bránit (v tomhle ohledu je jedno, jestli naším prostřednictvím, nebo se o to pokusí sami).

Především ten Svět motorů nám věnoval 4 stránky. Kdo má zájem, nechť si počte:
http://www.stopckp.cz/napsali-o-nas-kon ... -novinare/" onclick="window.open(this.href);return false;

:yes :yes :yes

Uživatelský avatar
papavel.k
Příspěvky: 735
Registrován: 25 říj 2008 18:40
Bydliště: České Budějovice

Re: Kladivo na Českou kancelář pojistitelů

#30 Příspěvek od papavel.k » 11 dub 2013 19:29

Zdravím,
řeším teď případ kamaráda, který se dostal ve vážném stavu do nemocnice a poprosil mne podívat se na jeho papíry, dostaly se mi do ruky i výzvy právě této kanceláře...a to hned 4 různé případy...nechci rozebírat proč nic neřešil...ale mám dotaz - kde, jakým způsobem a postupem lze případně zkontrolovat oprávněnost těchto výzev ? ....jo v dokladech dotyčného, to bylo první, ale bohužel to je skoro neuskutečnitelné(časem se k tomu možná dohrabu), proč, také prosím rozebírat nebudeme, už se ve všem hrabu víc než 14dní a první krizi jsem musel jít zahnat do hospody...
díky a :Pohoda: všem
P.

Jirka 186
Především ten Svět motorů nám věnoval 4 stránky. Kdo má zájem, nechť si počte:
http://www.stopckp.cz/napsali-o-nas-kon" onclick="window.open(this.href);return false; ... -novinare/
:yes :yes :yes díky
DII Td5 99...ve výstavbě za provozu zdánlivě připomínající technologické přestávky

Uživatelský avatar
ssang
Příspěvky: 921
Registrován: 06 zář 2009 00:42
tel.: 733149044
auto: jen vzpomínky na LR
Bydliště: nad Prahou i v Praze

Re: Kladivo na Českou kancelář pojistitelů

#31 Příspěvek od ssang » 17 dub 2013 22:32

http://www.autorevue.cz/musim-platit-po ... gn=RSSfeed" onclick="window.open(this.href);return false;
Skutečně známou osobností se stáváme, když Word přestane naše příjmení podtrhávat červeně.
http://www.remax-czech.cz/reality/re-ma ... av-bursik/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Vogel
Příspěvky: 180
Registrován: 10 zář 2012 20:57
auto: D I. V8
Kontaktovat uživatele:

Vrácení plateb zpět z ČKP

#32 Příspěvek od Vogel » 25 dub 2014 12:25

Na základě středečního rozsudku Ústavního soudu se otevírá cesta pro vymáhání již zaplacených „příspěvků nepojištěných“ zpět od ČKP. Samozřejmě nemám na mysli případy, kdy dotyčný evidentně jezdil po silnici bez zaplacené pojistky, ale je řada těch, kteří v daný okamžik vůz neprovozovali, měli jej například porouchaný, nebo odstavený mimo pozemní komunikaci.

Máme již vyzkoušené, že to jde. Od ČKP se nám už v řadě případů peníze vrátily a na základě plné moci jsme schopni celou věc u ČKP vyřídit. V případě, že peníze skutečně vymůžeme, tak si z nich odečteme naši provizi (dle komplikovanosti případu). V případě, že se nám to nepovede, nezaplatíte nic.

Tedy pokud jste třeba ze strachu a pod vyhrůžkami ČKP takové platby uhradili, pošlete na email mých kolegů - info@stopckp.cz - následující podklady:

Stručný popis případu vlastními slovy
Variabilní symbol případu (tedy např. číslo pod kterým jste ty peníze do ČKP poslali)
Výši zaplacené částky
SPZ
Telefon na vás

Kolegové si to nastudují, ozvou se zpět a domluví se na dalším postupu. Protože se celá věc vyvíjí, nemohu garantovat na 100%, že se to povede, ale pravděpodobnost je poměrně vysoká. Jak jsem již psal, tak jsme již řadu takových případů uzavřeli a klient skutečně dostal peníze zpět.

Pokud byste chtěli cokoliv řešit přímo se mnou - například měli pocit, že se Vám kolegové dostatečně nevěnují, můžete mě kontaktovat na media@stopckp.cz.

Podrobnosti o rozsudku Ústavního soudu najdete zde:
http://www.stopckp.cz/pribehy-z-praxe/t ... itelu.html

Odpovědět