Povinne ruceni

Zde může každý napsat nabídku služeb a zároveň se k této nabídce může někdo jiný vyjádřit.

Moderátor: Miky_CZ

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
-buri-
Příspěvky: 245
Registrován: 28 led 2008 16:43
auto: Disco II
Bydliště: Brno

Povinne ruceni

#1 Příspěvek od -buri- » 07 kvě 2009 12:29

Dostal jsem od kamarada nabidku uzavirani pov ruceni pro nase obsahy 2500 a vice za myslim si dobrych podminek.
Bez bonusu je castka okolo 6500 Kc/rok, pro cleny fora.
Vice info je zde http://www.porovnani-povinne-ruceni.cz/
Pokud mate zajem tak SZ.
Disco II, 265:75:16, 2" lift, Safari Snorkel, CB, pevnostní nárazník, naviják.....

omar
Příspěvky: 2717
Registrován: 15 črc 2008 21:30
tel.: 736769704
auto: Discovery TD5,F2
Bydliště: kousek od Nového Jičína

Re: Povinne ruceni

#2 Příspěvek od omar » 07 kvě 2009 13:50

To je moc drahy u Hasickej platim rocne 3560,mam Disco I je v tom motor o obemu 2495 cm.takze je to suprova cena,nechal jsem si pripojistit aj celni sklo se spolucasti 500kc a platim za to 330 kc rocnwe takze celkove suma sumarum 3890 kc rocne.Pro stouraly max castka ktera tato pojistovna hradi je 35 mega

Uživatelský avatar
-buri-
Příspěvky: 245
Registrován: 28 led 2008 16:43
auto: Disco II
Bydliště: Brno

Re: Povinne ruceni

#3 Příspěvek od -buri- » 07 kvě 2009 14:31

Ja psal BEZ BONUSU je tato castka. Nic nikomu nenutim, jen informuju co mi bylo nabidnuto.
Pokud mi zaridis ruceni za tu cenu co pises tak budu rad.
Disco II, 265:75:16, 2" lift, Safari Snorkel, CB, pevnostní nárazník, naviják.....

omar
Příspěvky: 2717
Registrován: 15 črc 2008 21:30
tel.: 736769704
auto: Discovery TD5,F2
Bydliště: kousek od Nového Jičína

Re: Povinne ruceni

#4 Příspěvek od omar » 07 kvě 2009 18:26

Nejpozdeji zitra sem dam odkaz na jejich stranky se vsema cenama,a kontaktek kde to je mozno pojistit.Cenik mi preposle kamaradka ktera tyhle pojistky dela.

Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 3573
Registrován: 22 lis 2007 21:58
tel.: 775 391 907
auto: 110
Bydliště: Praha-Smetanova lhota

Re: Povinne ruceni

#5 Příspěvek od Jenda » 08 kvě 2009 12:30

-buri- píše:Ja psal BEZ BONUSU je tato castka. Nic nikomu nenutim, jen informuju co mi bylo nabidnuto.
Pokud mi zaridis ruceni za tu cenu co pises tak budu rad.
...zadny odkaz nepotrebujes.Jen proste zajdi do CPP a mas to radove o dva tisice levnejsi a hned :wink:
Pozdravuj kamarada.
Honza
It´s not broken, it´s british !
http://www.christophermccandless.info

Uživatelský avatar
StaraPakna
Příspěvky: 199
Registrován: 14 bře 2009 21:13
tel.: +420602767865
auto: LR SII 109
Bydliště: S výhledem na kopec

Re: Povinne ruceni

#6 Příspěvek od StaraPakna » 09 kvě 2009 22:30

Taky dělám v pojišťovně a vždy všem říkám.....Jak dlouho chcete čekat, až vás někdo nabourá na plnění z pojistky? pokud vám nevadí dlouhé čekání jděte do levných pojistek.

Mimochodem víte kolik se účtuje třeba za položený kamión?? těch 35 mega vám NEBUDE stačit :mrgreen: :mrgreen: a věřte mi už jsem to viděl a znám i pár lidí co museli rozervat polštář....
Koukám abych viděl a když už vidím nepřestávám snít.

cobra30
Příspěvky: 17
Registrován: 08 kvě 2009 19:04

Re: Povinne ruceni

#7 Příspěvek od cobra30 » 09 kvě 2009 22:44

StaraPakna píše:Taky dělám v pojišťovně a vždy všem říkám.....Jak dlouho chcete čekat, až vás někdo nabourá na plnění z pojistky? pokud vám nevadí dlouhé čekání jděte do levných pojistek.

Mimochodem víte kolik se účtuje třeba za položený kamión?? těch 35 mega vám NEBUDE stačit :mrgreen: :mrgreen: a věřte mi už jsem to viděl a znám i pár lidí co museli rozervat polštář....


to je pravda plnění 35 mega je dost málo to chce alespon 70 mega nebo ještě lépe 100 mega

toto třeba roční pojistné s max bonusem objem motoru 1800-2000
Wuestenrot
70/70 mil. Kč
2736 Kč

Uživatelský avatar
Maxsel
Příspěvky: 3654
Registrován: 23 zář 2007 19:49
auto: Land Rover
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Povinne ruceni

#8 Příspěvek od Maxsel » 10 kvě 2009 00:31

StaraPakna píše:Taky dělám v pojišťovně a vždy všem říkám.....Jak dlouho chcete čekat, až vás někdo nabourá na plnění z pojistky? pokud vám nevadí dlouhé čekání jděte do levných pojistek.

Mimochodem víte kolik se účtuje třeba za položený kamión?? těch 35 mega vám NEBUDE stačit :mrgreen: :mrgreen: a věřte mi už jsem to viděl a znám i pár lidí co museli rozervat polštář....
Trochu nechápu, jak mi pomůže moje povinné ručení u dobré pojišťovny, pokud má levnou pojišťovnu viník...

A jak se dostanu k položení kamiónu, že by ho mé max. dvě tuny poslaly z zemi?
Discovery 4 TDV6 HSE
Discovery 2 TD5

http://www.youtube.com/maxselcz

Steve
Příspěvky: 1157
Registrován: 29 bře 2008 02:33
auto: D.I manuál 1997
Bydliště: Zlínsko

Re: Povinne ruceni

#9 Příspěvek od Steve » 10 kvě 2009 00:33

A jak se dostanu k položení kamiónu, že by ho mé max. dvě tuny poslaly z zemi?

Třeba mu nedáš přednost a on se ti vyhne do příkopy? :roll:
Discovery je životní styl.

cobra30
Příspěvky: 17
Registrován: 08 kvě 2009 19:04

Re: Povinne ruceni

#10 Příspěvek od cobra30 » 10 kvě 2009 01:12

Trochu nechápu, jak mi pomůže moje povinné ručení u dobré pojišťovny, pokud má levnou pojišťovnu viník...

A jak se dostanu k položení kamiónu, že by ho mé max. dvě tuny poslaly z zemi?[/quote]



tobě pomuže kdy tvojí vinou bude zpusobená velká škoda, ono se zdá že 35 mega je dost ale co když ten kamion poveze něco hodně drahého a rozbitného, vše nad 35 mega platíš ty. a např v zahraničí není problém vysoudit extra vysoké odškodné

Uživatelský avatar
StaraPakna
Příspěvky: 199
Registrován: 14 bře 2009 21:13
tel.: +420602767865
auto: LR SII 109
Bydliště: S výhledem na kopec

Re: Povinne ruceni

#11 Příspěvek od StaraPakna » 10 kvě 2009 06:14

Maxsel píše:
StaraPakna píše:Taky dělám v pojišťovně a vždy všem říkám.....Jak dlouho chcete čekat, až vás někdo nabourá na plnění z pojistky? pokud vám nevadí dlouhé čekání jděte do levných pojistek.

Mimochodem víte kolik se účtuje třeba za položený kamión?? těch 35 mega vám NEBUDE stačit :mrgreen: :mrgreen: a věřte mi už jsem to viděl a znám i pár lidí co museli rozervat polštář....
Trochu nechápu, jak mi pomůže moje povinné ručení u dobré pojišťovny, pokud má levnou pojišťovnu viník...

A jak se dostanu k položení kamiónu, že by ho mé max. dvě tuny poslaly z zemi?

Jak prosté :idea: ! bude li to dlouho trvat (tedy vyřízení plnění) podáš na něj žalobu za citovou újmu a ta nejde za pojišťovnou, ale za ním. Myslím že my ti dosvědčíme že jsi na LR citově závislý. :ty jeden...:

No jak položíš na zem kamion?? Čéče ani nevim ti co ho položili už nám to neřeknou..... , ale škoda tam jde daleko dál než je těch 35M.
Jen pro příklad (položil to ten 19-ti letý řidič) Kamion s technickým benzínem škoda na majetku 119M věř že na tohle 35 nestačí.
Koukám abych viděl a když už vidím nepřestávám snít.

Uživatelský avatar
Maxsel
Příspěvky: 3654
Registrován: 23 zář 2007 19:49
auto: Land Rover
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Povinne ruceni

#12 Příspěvek od Maxsel » 10 kvě 2009 09:44

Samozřejmě je to každého věc a v podstatě souhlasím (a ČPP nemám :D ). Jen mě zajímala ta argumentace. S tím kamiónem to beru v případě, že se mi ho podaří svým autem dostat ze silnice. No stát se to může, i když se snažím jezdit slušně a zodpovědně, ale to bych také pak mohl čekat, že ještě spadne s cistrenou do Želivky nebo porazí most a škoda půlde do miliard... Nemyslím, že se často kamiónům stávájí velké nehody, kdy je vinníkem někdo jiný než jeho řidič.

A ostatní případy? Pokud jsem viník já, průtahy pojišťovny trpí protistrana. V tom případě je to otázka mojí ohleduplnosti k těm, které mohu poškodit. Pořád ale nevím, jak se mě týká to, že mám dobrou pojišťovnu a ručenní, když jsem poškozený já a průtahy dělá pojšťovna viníkova... A to se mi stalo už dvakrát... Ten poslední ani nehodu nenahlásil a nebýt u ní Policie, tak se můžu tak akorát soudit (i tak to ještě může tak dopadnout) a opravu platit ze svého, nebo chodit pěšky . A to je teprve citová újma!
Discovery 4 TDV6 HSE
Discovery 2 TD5

http://www.youtube.com/maxselcz

Steve
Příspěvky: 1157
Registrován: 29 bře 2008 02:33
auto: D.I manuál 1997
Bydliště: Zlínsko

Re: Povinne ruceni

#13 Příspěvek od Steve » 10 kvě 2009 13:31

Nemyslím, že se často kamiónům stávájí velké nehody, kdy je vinníkem někdo jiný než jeho řidič.

U nás se říká "Náhoda je sviňa!"
Při sjednávání jsem taky vybíral, nejvyšší sazby jsou neodůvodněné, ale No name pojišťovny, fungující jen na netu (třeba Direkt), jsou potenciálním zdrojem problémů...Těch pár set ušetřených projezdíš a protelefonuješ dřív, než se naděješ, samozřejmě pokud se něco stane, což nepřeju ani jedné straně.
Pojistit se u nejlevnější jen proto, abych splnil povinnost je možná dobré. Do doby, než musíš cokoliv řešit.
Discovery je životní styl.

Uživatelský avatar
OC
Příspěvky: 1583
Registrován: 12 říj 2006 04:46
Bydliště: Nová Ves pod Pleší
Kontaktovat uživatele:

Re: Povinne ruceni

#14 Příspěvek od OC » 10 kvě 2009 13:41

StaraPakna píše:... víte kolik se účtuje třeba za položený kamión ...
A to s povinným ručením souvisí přesně jak?

Co když se před kamionem blbě položí cyklista, a kamioňák vletí do škarpy ve snaze se mu vyhnout? Co když totéž nastane, když mu tam vletí z křoví chodec? Nebo stádo kanců?

To vše je argument pro to, aby se to zhola nesmyslné a idiotské povinné ručení (nota bene vázané debilně na auto a ne na řidiče) okamžitě zrušilo :!: :!: :!:
OC ~ http://www.ocs.cz/oc/RangeRover.html
Insured at Steyr&Mannlicher
Ostatně soudím, že registrace zbraní musí být zrušena: http://ocs.cz/Guns/halbrook/registrace.html

Uživatelský avatar
cyril
Příspěvky: 2751
Registrován: 17 črc 2008 17:22
tel.: iphone
auto: D4,110,130,90,F2,107
Bydliště: Doma

Re: Povinne ruceni

#15 Příspěvek od cyril » 10 kvě 2009 16:04

Napsáno toho tady teď byla spousty. Zajímaly by mě vaše konkrétní negativní zkušenosti s levnými a no-name pojišťovnami a ne "jedna paní povídala".
Mám na několik aut i motorek sjednáno pojištění přes internet. Pro připojištění čelního skla jsme museli stejně navšívit kancelář pojišťovny v místě, aby si jej vyfotili. U faceliftu mám například všechna skla včetně bočních pojištěna do 20.000-, Musel jsem si připlatit 850,-. Tedy celkem s ročním povinným ručením to dělá 5.650,- při plnění 50 a 50 milionů (na zdraví a na majetku). Pokud mě někdo nabourá, můžu si při pomalém vyřizování pojistné události stěžovat u kanceláře pojistitelů, kteří se o to dle zákona mají postarat. A to úplně stejně, jako když mám pojištění za 12.000,- (které jedno mám, a to na 2,2 Vito-111 s plněním 50-50 u ČP!!!) Kde je tedy výhoda? Nikde ji nevidím. Pokud do mě někdo našije, všechny pojišťovny (od viníka) se budou snažit mě okrást. To je jejich zisk. Kdo tvrdí opak je blázen nebo jejich agent.

cobra30
Příspěvky: 17
Registrován: 08 kvě 2009 19:04

Re: Povinne ruceni

#16 Příspěvek od cobra30 » 10 kvě 2009 17:28

cyril píše:Napsáno toho tady teď byla spousty. Zajímaly by mě vaše konkrétní negativní zkušenosti s levnými a no-name pojišťovnami a ne "jedna paní povídala".
Mám na několik aut i motorek sjednáno pojištění přes internet. Pro připojištění čelního skla jsme museli stejně navšívit kancelář pojišťovny v místě, aby si jej vyfotili. U faceliftu mám například všechna skla včetně bočních pojištěna do 20.000-, Musel jsem si připlatit 850,-. Tedy celkem s ročním povinným ručením to dělá 5.650,- při plnění 50 a 50 milionů (na zdraví a na majetku). Pokud mě někdo nabourá, můžu si při pomalém vyřizování pojistné události stěžovat u kanceláře pojistitelů, kteří se o to dle zákona mají postarat. A to úplně stejně, jako když mám pojištění za 12.000,- (které jedno mám, a to na 2,2 Vito-111 s plněním 50-50 u ČP!!!) Kde je tedy výhoda? Nikde ji nevidím. Pokud do mě někdo našije, všechny pojišťovny (od viníka) se budou snažit mě okrást. To je jejich zisk. Kdo tvrdí opak je blázen nebo jejich agent.


pokud to do tebe někdo našije je ti tvoje povinné ručení na prd :lol: , využiješ ho když to ty našiješ do někoho :D

Uživatelský avatar
cyril
Příspěvky: 2751
Registrován: 17 črc 2008 17:22
tel.: iphone
auto: D4,110,130,90,F2,107
Bydliště: Doma

Re: Povinne ruceni

#17 Příspěvek od cyril » 10 kvě 2009 20:46

Mám povinná ručení bez spoluúčasti s plněním 50/50. A je jedno jestli stálo 5000 nebo 12000. Jsou stejná. Spíš mě zajímaly konkrétní negativní skutečnosti, které někdo zažil. Ne prázdná a velmi teoretická tlachačka.... :lol:

Uživatelský avatar
OC
Příspěvky: 1583
Registrován: 12 říj 2006 04:46
Bydliště: Nová Ves pod Pleší
Kontaktovat uživatele:

Re: Povinne ruceni

#18 Příspěvek od OC » 10 kvě 2009 21:11

(Já bych místo negativního s noname uvedl jedno positivní s Generali: když mi H. zrušila auto, (a) postarali se bryskně o odvoz i krátkodobé ustájení vraku, (b) bez komentářů a snahy se čemukoli jakkoli vyhnout zaplatili skla z připojištění. Akorát že jsou poměrně drazí, no... :/ )
OC ~ http://www.ocs.cz/oc/RangeRover.html
Insured at Steyr&Mannlicher
Ostatně soudím, že registrace zbraní musí být zrušena: http://ocs.cz/Guns/halbrook/registrace.html

Uživatelský avatar
brudr
Příspěvky: 2163
Registrován: 06 úno 2008 23:55
Bydliště: BRÜNN

Re: Povinne ruceni

#19 Příspěvek od brudr » 11 kvě 2009 18:08

A kdyz zavinis nehodu kde bude skoda vyssi nez mas v povinnym ruceni tak by me zajimalo jak bych tech xmega splatil,je asi jasny ze bych do smrti platil mesicne nejakou castku vypocitanou s meho platu,ale treba 35mega splatit je pohadka ne? :roll:
tel:604422529
p.bocek@email.cz

Uživatelský avatar
OC
Příspěvky: 1583
Registrován: 12 říj 2006 04:46
Bydliště: Nová Ves pod Pleší
Kontaktovat uživatele:

Re: Povinne ruceni

#20 Příspěvek od OC » 11 kvě 2009 19:56

Ještě se můžeš rozprodat na orgány :mrgreen:
OC ~ http://www.ocs.cz/oc/RangeRover.html
Insured at Steyr&Mannlicher
Ostatně soudím, že registrace zbraní musí být zrušena: http://ocs.cz/Guns/halbrook/registrace.html

Odpovědět