Servis pro pražáky

Zde může každý napsat nabídku služeb a zároveň se k této nabídce může někdo jiný vyjádřit.

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Roger
Příspěvky: 245
Registrován: 20 bře 2008 21:13
tel.: 608464777
auto: Land Rover
Bydliště: Praha i jinde
Kontaktovat uživatele:

Servis pro pražáky

#1 Příspěvek od Roger » 19 pro 2009 09:29

Jelikož je v Praze a okolí problém sehnat někoho na servis našich miláčků, napadlo mě se zeptat u mého zákazníka, nebyli by ochotní se o nás postarat. Setkal jsem se se vstřícnou odpovědí. Jedná se o značkový servis (Fiat, Alfa Romeo, Lancia) Imofa. S panem majitelem se znám řadu let, své auta u nich servisuji také dlouho a s jejich prací jsem byl doposud spokojený. Na to, že to je značkový servis, mají celkem rozumné ceny a myslím, že pro členy fóra bych dojednal i nějakou slevu. Z počátku by šlo asi o základní úkony, ale pokud by se to časem osvědčilo, možná by byli přístupní k zakoupení diagnostiky. Co vy na to?
Land Rover 90

Uživatelský avatar
BeerRudolf
Příspěvky: 947
Registrován: 30 říj 2007 13:31
auto: Tak akorát

Re: Servis pro pražáky

#2 Příspěvek od BeerRudolf » 22 pro 2009 11:21

Za mne jednoznačne radost na tváři :D , už i proto že otec koupil minulý týden Pandu 4*4 takže bychom navštěvovali jednoho kováře :Pohoda:
ČZ 150,Černá1951BABUŠKA/Ford Granada L MkI, 2,3V6 Automatic,SaturnGold1977PROFESOR/Simson S50 N,Červená1978MOPED/ Simca-Talbot Solara LS 1,3,ZelenáMetalíza1980TAŤKA/Simson S51 Enduro,Šedá1984SÍMA/Oltcit Club 11,Červená1988OLDÍK/Fiat Panda 4X4,Stříbrná2010

Uživatelský avatar
lojzabobr
Příspěvky: 72
Registrován: 08 led 2010 11:51
auto: disco 3
Bydliště: Praha

Re: Servis pro pražáky

#3 Příspěvek od lojzabobr » 16 led 2010 08:33

tak pro pražaky mam dobrou zpravu jelikož sem smolař a u D3 co mam zhruba 10dni se mi rozsvitila palubka jak vanočni stromeček vypustily se měchy přestal ukazovat tachometr prostě skočila do nouzovyho režimu (odešlo čidlo)začal sem v patek dopoledne hledat někoho kdo by mi s tim pomohl a přes několik znamych sem objevil uplně novy servis na LR v Praze a byl sem mile překvapen napichli mě na diagnostiku našli vadny čidlo tak sem se duševně připravil a když mi řekli cenu a kdy to bude malem sem padnul do mdlob radosti čekal sem nějakou palbu a dlouhodoby pohyb mhd či tak něco prostě v utery si ho du vyzvednout a cena velmi solidni majitelem je byvaly technik z byvaleho autorizovaneho servisu takže kdo by měl zajem najdete ho v praze kousek od palmovky v ulici Ke Kouli byvale auto kern neopsal sem si telefon ale až si tam pro to pujdu tak to napravim a podělim se :.-))

Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

Re: Servis pro pražáky

#4 Příspěvek od RudaK » 16 led 2010 18:23

No mě to jezdí bez problémů :wink: Co vy s tí děláte ...... :mrgreen: :Sorry:
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Uživatelský avatar
PavelU
Příspěvky: 5182
Registrován: 01 úno 2009 17:54
tel.: +420 603716996
auto: Land Rover
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis pro pražáky

#5 Příspěvek od PavelU » 16 led 2010 18:51

Rudo abys to nezakřikl... :idea:
LAND ROVER náhradní díly, doplňky a offroad příslušenství. Distributor dílů ALLMAKES, TERRAFIRMA, BRITPART, BEARMACH, ALLISPORT
Kontakt: E-SHOP http://www.litep4x4.cz ** E-MAIL info@litep4x4.cz ** MOBIL (+420) 603716996 ** FACEBOOK - facebook.com/litep4x4

Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

Re: Servis pro pražáky

#6 Příspěvek od RudaK » 16 led 2010 22:13

PavelU píše:Rudo abys to nezakřikl... :idea:

No uvidíme,ale jak se říká " Závady nechodí po horách,ale po autech " Tak stát se může cokoli ..... :shock:
Přinejhorším se budu muset obětovat a vzít tu D IV - superelektróónku ( s couvacíma kamerama :mrgreen: )
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Uživatelský avatar
lojzabobr
Příspěvky: 72
Registrován: 08 led 2010 11:51
auto: disco 3
Bydliště: Praha

Re: Servis pro pražáky

#7 Příspěvek od lojzabobr » 17 led 2010 07:18

RudaK píše:No mě to jezdí bez problémů :wink: Co vy s tí děláte ...... :mrgreen: :Sorry:
ja doufam ze tohle je posledni co se mi s tim stalo kdyz sem to uvidel jak se to rozsvitilo a vyfouklo tak sem byl zralej na chocholouška :Ja blb: ten autak je jak novej akorat chvilku nejezdil tak asi zajdu do kostela se svíčkou pro jistotu :-))))

Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

Re: Servis pro pražáky

#8 Příspěvek od RudaK » 17 led 2010 10:47

lojzabobr píše:
RudaK píše:No mě to jezdí bez problémů :wink: Co vy s tí děláte ...... :mrgreen: :Sorry:
ja doufam ze tohle je posledni co se mi s tim stalo kdyz sem to uvidel jak se to rozsvitilo a vyfouklo tak sem byl zralej na chocholouška :Ja blb: ten autak je jak novej akorat chvilku nejezdil tak asi zajdu do kostela se svíčkou pro jistotu :-))))

Jasně že bude fungovat :shock: , sem si dělal srandu :wink: Nedám na D III dopustit - sem spokojený,zatím :mrgreen: ostatní furt vyhrožujou :Sorry: někdy si to dělá co chce - mě to například letos na začátek roku dvakrát nepustilo levýma předníma dveřma ( mimochodem stejná závada v záruce ) a teď to zas funguje :roll: už nic neřeším až do doby,kdy to úplně zkolabuje ( což se mi zatím taky nestalo ) Ale slibujou mě druzí ( už tři roky ),že to jednou musí přijít. :wink:
Ale to přijde na všechny auta,tak co bych se nervoval :Sorry: i na ty nesmrtelný :Ja blb:
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Odpovědět