Kolik je nás tu na Facebooku????

Moderátor: Miky_CZ

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
KubaVondal
Příspěvky: 506
Registrován: 08 pro 2008 21:42
tel.: 739458752
auto: Disco Td5
Bydliště: Meziříčko-Letovice

Re: Kolik je nás tu na Facebooku????

#21 Příspěvek od KubaVondal » 22 čer 2011 08:54

Miky_CZ píše:ja uz ne, mi fb zablokovali a zjistil sem ze to stejne nepotrebuju
zablokovali?? Já tě na tom FB našel.....
EX D1 300Tdi Velryba nyní DII Td5 r.v.99 zatím v sérii obutá na Cooper A/T3 + pár hřebců navíc

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: Kolik je nás tu na Facebooku????

#22 Příspěvek od Acon » 22 čer 2011 09:29

Diglobe píše:... Určitě jednou přijde doba, kdy bude cool tam nebýt. Tak možná jsem už trochu napřed :Pohoda:
problém mnohých je, že chcú byť cool. Možno by bolo namieste byť jednoducho sám sebou.
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Gusto
Příspěvky: 269
Registrován: 26 srp 2010 14:40
tel.: 00421908513037
auto: Defender 90 300Tdi
Bydliště: Partizanske

Re: Kolik je nás tu na Facebooku????

#23 Příspěvek od Gusto » 22 čer 2011 10:41

visby píše:vidite to moc cierne, facebook je super lebo ma siroky zaber ludi z okolia a ludia si preto pravidelne kontroluju spravy/informacie. nie je momentalne lepsie komunikacne medium...
ked clovek organizuje nejaky zajazd pre 120 ludi, tak je facebook super pomocka, moze oslovit vsetkych naraz, drzat informacie up to date (co s mailom nejde/ide len tazko a s mobilom uz vobec nie). taktiez organizovat akciu pre sirsi okruh ludi je lahsie na facebooku ako na nejakom fore, kde nechodi kazdy/kazdy to nesleduje/nesleduje sa to pravidelne.

myslim,ze toto je tu najrozumnejsi nazor na facebook a je zbytocne nico take krytizovat,aj ked to ma svoje nevyhody a zle stranky (ako vsetko). pisete tu o nevyhodach o ktorych viete... :) teda aspon vidim,ze viete na co si treba dat pozor,tak vam zostava uz len prist na to co sa tam da vyuzit vo vas prospech a je to v poriadku... :Pohoda: aj ja som tam (Gusto Brida) :)
Naposledy upravil(a) Gusto dne 22 čer 2011 10:57, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Tim
Příspěvky: 1793
Registrován: 16 kvě 2010 14:01
tel.: 736287666
auto: Free, Civic, Outback
Bydliště: Marjánky

Re: Kolik je nás tu na Facebooku????

#24 Příspěvek od Tim » 22 čer 2011 10:42

Acon píše:
Diglobe píše:... Určitě jednou přijde doba, kdy bude cool tam nebýt. Tak možná jsem už trochu napřed :Pohoda:
problém mnohých je, že chcú byť cool. Možno by bolo namieste byť jednoducho sám sebou.
Tos' mi vzal z úst... A to je právě ono. Já si myslím, že dost lidí tam je jen proto, že tam jsou všichni... A právě ten "pokrok" v komunikaci mne maličko děsí :sad Ale nechme toho, vše má své pro i proti. Pokud to člověk užívá s rozumem, je to dobré...
No, i'm not on fucking FACEBOOK!!!

Motivační motto pro dnešní den: Vykašli se na motivační motta. Nalej si dobrou whiskey a pust si pořádnej metal!!!

Uživatelský avatar
visby
Příspěvky: 2584
Registrován: 07 dub 2009 11:35
auto: Disco 2
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik je nás tu na Facebooku????

#25 Příspěvek od visby » 22 čer 2011 10:50

Tim píše:Já si myslím, že dost lidí tam je jen proto, že tam jsou všichni... A právě ten "pokrok" v komunikaci mne maličko děsí :sad
prave to je vyhoda facebooku!

a desenie? aby si nebol prekvapeny, co dokazu o tebe profici vykopat len z volne dostupnych stranok a for aj bez fb;-)

Uživatelský avatar
Tim
Příspěvky: 1793
Registrován: 16 kvě 2010 14:01
tel.: 736287666
auto: Free, Civic, Outback
Bydliště: Marjánky

Re: Kolik je nás tu na Facebooku????

#26 Příspěvek od Tim » 22 čer 2011 11:34

visby píše:
Tim píše:Já si myslím, že dost lidí tam je jen proto, že tam jsou všichni... A právě ten "pokrok" v komunikaci mne maličko děsí :sad
prave to je vyhoda facebooku!

a desenie? aby si nebol prekvapeny, co dokazu o tebe profici vykopat len z volne dostupnych stranok a for aj bez fb;-)
Já to špatně napsal... Myslel jsem to tak, že tam jsou jen proto, aby nebyli "out", prostě chtějí někam patřit.
To co mne děsí je, že já, když byl malý, chodil jsem si hrát s klukama. Dnes to vidím na mé malé sestře, ta nevytáhne paty z domu, protože jsou všichni na FB. A to myslím není dobře...
No, i'm not on fucking FACEBOOK!!!

Motivační motto pro dnešní den: Vykašli se na motivační motta. Nalej si dobrou whiskey a pust si pořádnej metal!!!

Uživatelský avatar
KubaVondal
Příspěvky: 506
Registrován: 08 pro 2008 21:42
tel.: 739458752
auto: Disco Td5
Bydliště: Meziříčko-Letovice

Re: Kolik je nás tu na Facebooku????

#27 Příspěvek od KubaVondal » 22 čer 2011 12:13

Já to špatně napsal... Myslel jsem to tak, že tam jsou jen proto, aby nebyli "out", prostě chtějí někam patřit.
To co mne děsí je, že já, když byl malý, chodil jsem si hrát s klukama. Dnes to vidím na mé malé sestře, ta nevytáhne paty z domu, protože jsou všichni na FB. A to myslím není dobře...
I já dřív chodíval ven když sme byli malí a to sem ještě docela mladej, ale myslim že facebook nezpůsobil to že sou všichni ted zalezlí doma. On to je "okořenil" protože před FB už tady dost takovejch stránek kde se lidi zdržovali víc než na hřištu či v hospodě.. Ale to tak je a asi bude, prostě děcka co vyrůstaj maj počítač a internet a nikdo jim v tom nezabrání.. :ne :ne ale má to i výhody :yes
EX D1 300Tdi Velryba nyní DII Td5 r.v.99 zatím v sérii obutá na Cooper A/T3 + pár hřebců navíc

Uživatelský avatar
visby
Příspěvky: 2584
Registrován: 07 dub 2009 11:35
auto: Disco 2
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik je nás tu na Facebooku????

#28 Příspěvek od visby » 22 čer 2011 12:21

Tim píše:Já to špatně napsal... Myslel jsem to tak, že tam jsou jen proto, aby nebyli "out", prostě chtějí někam patřit.
To co mne děsí je, že já, když byl malý, chodil jsem si hrát s klukama. Dnes to vidím na mé malé sestře, ta nevytáhne paty z domu, protože jsou všichni na FB. A to myslím není dobře...
to ale nie je vec facebooku, ani internetu. keby si zakazal internety, budu sediet pred telkou. rovnako ako ich rodicia...;-)

Uživatelský avatar
KubaVondal
Příspěvky: 506
Registrován: 08 pro 2008 21:42
tel.: 739458752
auto: Disco Td5
Bydliště: Meziříčko-Letovice

Re: Kolik je nás tu na Facebooku????

#29 Příspěvek od KubaVondal » 22 čer 2011 12:27

visby píše:
Tim píše:Já to špatně napsal... Myslel jsem to tak, že tam jsou jen proto, aby nebyli "out", prostě chtějí někam patřit.
To co mne děsí je, že já, když byl malý, chodil jsem si hrát s klukama. Dnes to vidím na mé malé sestře, ta nevytáhne paty z domu, protože jsou všichni na FB. A to myslím není dobře...
to ale nie je vec facebooku, ani internetu. keby si zakazal internety, budu sediet pred telkou. rovnako ako ich rodicia...;-)
Já měl štěstí, že toto všechno ještě nebylo.. Když sem vyrůstal, teprva začínali mobily.. To sme ještě nebyli lenošní, tedka sou lenošní a jak řikaš, kdyby nebyl počítač, budou sedět u telky... Kdyby ale nebyli počítače.. není ani fórum :D :D
EX D1 300Tdi Velryba nyní DII Td5 r.v.99 zatím v sérii obutá na Cooper A/T3 + pár hřebců navíc

Uživatelský avatar
Miky_CZ
Příspěvky: 5712
Registrován: 29 čer 2008 13:47
tel.: 603 975 234
auto: DI, D3 V8, XK8
Bydliště: Ostrava

Re: Kolik je nás tu na Facebooku????

#30 Příspěvek od Miky_CZ » 22 čer 2011 16:30

KubaVondal píše:
Miky_CZ píše:ja uz ne, mi fb zablokovali a zjistil sem ze to stejne nepotrebuju
zablokovali?? Já tě na tom FB našel.....
Ano, ale ja se tam nedostanu, nebot tam nemam prave jmeno a prijmeni.

to se mi tam davat nechce a zjistil sem ze se bez toho obejdu i kdyz mi vadi ze se tam treba resi veci ohledne skoly, mame tam skupinu
DI 300 Tdi: 4"lift, bodylift 2,5cm, BFG MT 285/75 R16, pevnostní nárazníky, prahy, přídavné světla, snorchel, CB, 2 navijáky, roll cage, kryty dif., žebřík, nájezdový plech, axle lock, true track, bufík atd
RRC 3,9 V8: závodní speciál

Uživatelský avatar
Michal M.
Příspěvky: 371
Registrován: 06 pro 2008 19:23
tel.: +420723918888
auto: Defender 90 200 Tdi
Bydliště: Újezd u Brna

Re: Kolik je nás tu na Facebooku????

#31 Příspěvek od Michal M. » 22 čer 2011 16:39

http://www.facebook.com/michal.makovsky" onclick="window.open(this.href);return false; :hand
skype: michal.makovsky79

Uživatelský avatar
Uska
Příspěvky: 463
Registrován: 22 črc 2010 18:27
auto: Defender 110
Bydliště: Brno

Re: Kolik je nás tu na Facebooku????

#32 Příspěvek od Uska » 22 čer 2011 16:40

nevím co to je facebook, ale beztak to bude nějaká prasárna když se tady o tom tak horečně debatuje.
já znám ze svého mládí jen fuckbook což byla učebnice Ruského jazyka. :D :D

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: Kolik je nás tu na Facebooku????

#33 Příspěvek od Acon » 22 čer 2011 20:30

KubaVondal píše: Já měl štěstí, že toto všechno ještě nebylo.. Když sem vyrůstal, teprva začínali mobily.. To sme ještě nebyli lenošní, tedka sou lenošní a jak řikaš, kdyby nebyl počítač, budou sedět u telky... Kdyby ale nebyli počítače.. není ani fórum :D :D
Tak ja som ročník 64". Ja som vyrastal ná lúkach a pásol som husi. Ako stredoškolák som si zarábal ako pastier kráv. TV nemalo zmysel pozerať, pretože nebolo na čo a ešte bola aj čiernobiela. Takže som trávil podstatnú časť dňa, kedy som nespal, vonku s kamošmi. Moja dcéra je vysokoškoláčka, fasbook je samozrejme súčasť jej života, no len keď neštuduje,alebo nepracuje. Chvalabohu si život užíva hlavne reálne a nie virtuálne. Má rada prírodu, hubárčenie, rybárčenie... Bola k tomu vedená. Väčšinu volného času sme trávili v prírode na chatách, horárňach... Čo bude, keď vyrastie môj 4r. syn neriešim. Zatial mu je najlepšie so mnou na chalupe a miluje dlhé vychádzky po prírode. Trochu naivne verím, že je na mne, čo z neho vyrastie.
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
Tim
Příspěvky: 1793
Registrován: 16 kvě 2010 14:01
tel.: 736287666
auto: Free, Civic, Outback
Bydliště: Marjánky

Re: Kolik je nás tu na Facebooku????

#34 Příspěvek od Tim » 22 čer 2011 20:47

Acon píše:
KubaVondal píše: Já měl štěstí, že toto všechno ještě nebylo.. Když sem vyrůstal, teprva začínali mobily.. To sme ještě nebyli lenošní, tedka sou lenošní a jak řikaš, kdyby nebyl počíta�, budou sedět u telky... Kdyby ale nebyli počítače.. není ani fórum :D :D
Tak ja som ročník 64". Ja som vyrastal ná lúkach a pásol som husi. Ako stredoškolák som si zarábal ako pastier kráv. TV nemalo zmysel pozerať, pretože nebolo na čo a ešte bola aj čiernobiela. Takže som trávil podstatnú časť dňa, kedy som nespal, vonku s kamošmi. Moja dcéra je vysokoškoláčka, fasbook je samozrejme súčasť jej života, no len keď neštuduje,alebo nepracuje. Chvalabohu si život užíva hlavne reálne a nie virtuálne. Má rada prírodu, hubárčenie, rybárčenie... Bola k tomu vedená. Väčšinu volného času sme trávili v prírode na chatách, horárňach... Čo bude, keď vyrastie môj 4r. syn neriešim. Zatial mu je najlepšie so mnou na chalupe a miluje dlhé vychádzky po prírode. Trochu naivne verím, že je na mne, čo z neho vyrastie.
No já jsem ročník 89 a život jsem doteď měl dost podobný. Doma mám téměř zoologickou, jsem lesák, myslivec, vášnivý rybář... Mne vlastně na FB ani nezbývá čas :rofl Kdybych neměl internet v mobilu, asi nechodím ani sem. Teď třeba píši z posedu :-) No ale jestli máš dceru rybářku, tak mne s ní seznam, to se jen tak nevidí :yes :D Dokazuje to i fakt, že jsem teď zjistil že slovo "rybářka" nezná ani T9 v mobilu. Rybář napíše ale rybářka ani boha :rofl
No, i'm not on fucking FACEBOOK!!!

Motivační motto pro dnešní den: Vykašli se na motivační motta. Nalej si dobrou whiskey a pust si pořádnej metal!!!

Uživatelský avatar
Hunter
Příspěvky: 1497
Registrován: 22 bře 2007 01:04
auto: Free I Td4 AT
Bydliště: Jičínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik je nás tu na Facebooku????

#35 Příspěvek od Hunter » 22 čer 2011 21:08

Me FB umoznil najit a spojit se s rodinou v zahranici, bez toho bych je uz asi nikdy "nevidel". A co se tyka soukromi, o to jsme prisli v momente, kdy pouzivame mobil a internet. Takze asi tak :wink: Me osobne taky pekne s...re, ze dnesni mobily s Androidem jsou vazany pouze na Gogle (musis mit ucet, email, kalendar a tam psat, kdy jdes s kym na obed nebo rande... aby jsi tomohl synchroizivat na mobil), a proto mam take zatim mobil s Win. Mobile, ale bohuzel toto nas ceka a nemine - cloud computing, za chvili uz nebudou ani hard disky, vse bude u nekoho na serveru ba inetu.. a ja zazi jeste taky dobu bez PC, jak tu zazeo v TV nebylo na co koukat, takze jsem vyrustal venku, ale to je doba a "pokrok", a ten se nezastavi.
2Tim - rocnik 89 - to jsi mladik a nezazil jsi jeste "stare" casy :lol:
Free Td4 2004 HSE automat

Uživatelský avatar
Tim
Příspěvky: 1793
Registrován: 16 kvě 2010 14:01
tel.: 736287666
auto: Free, Civic, Outback
Bydliště: Marjánky

Re: Kolik je nás tu na Facebooku????

#36 Příspěvek od Tim » 22 čer 2011 21:18

2Tim - rocnik 89 - to jsi mladik a nezazil jsi jeste "stare" casy :lol:[/quote]
Čerstvých 22let :Pohoda: Ale v dnešní době to asi není moc výhoda. Každopádně to, že člověk v mém věku nemá FB je pro mé vrstevníky k nepochopení, řekl bych až neodpustitelné :hmm: To bych radši ty "staré" časy...
No, i'm not on fucking FACEBOOK!!!

Motivační motto pro dnešní den: Vykašli se na motivační motta. Nalej si dobrou whiskey a pust si pořádnej metal!!!

Uživatelský avatar
matooo
Příspěvky: 1784
Registrován: 11 dub 2010 20:31
tel.: 775555656
auto: puma
Bydliště: brnoo

Re: Kolik je nás tu na Facebooku????

#37 Příspěvek od matooo » 22 čer 2011 21:25

face book je a bude pre mna navzdy tabu :Ale fuuj: :Ale fuuj: matooo

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: Kolik je nás tu na Facebooku????

#38 Příspěvek od Acon » 22 čer 2011 21:40

Tim píše:..... No ale jestli máš dceru rybářku, tak mne s ní seznam, to se jen tak nevidí :yes :D Dokazuje to i fakt, že jsem teď zjistil že slovo "rybářka" nezná ani T9 v mobilu. Rybář napíše ale rybářka ani boha :rofl
Nie je rybárka v tom zmysle, že by aktívne chodila na ryby. No so mnou, vždy keď sme boli niekde na dovolenke, alebo víkende pri vode, tak ju to bavilo. A zostalo jej to dodnes, len chýbajú príležitosti. Ja nie som ochotný podstúpiť tie buzerácie s vybavením celoSK lístku a potom ešte lokálne povolenia, tak som sa na to vyprdol. A keďže je pytliactvo už trestný čin, tak neriskujem černotu aj keď ja som ten rybár, čo aj tak všetko pustí späť. Okrem pstruha a šťuky.
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
tomashan
Příspěvky: 568
Registrován: 29 led 2011 08:25
tel.: 0948777096
auto: RR p38, D2
Bydliště: Rajec, Žilinský kraj

Re: Kolik je nás tu na Facebooku????

#39 Příspěvek od tomashan » 22 čer 2011 21:44

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000085123528" onclick="window.open(this.href);return false;


keby nahodou :D

Uživatelský avatar
MIRAS
Příspěvky: 186
Registrován: 04 zář 2008 20:33
Bydliště: ŠTOKY

Re: Kolik je nás tu na Facebooku????

#40 Příspěvek od MIRAS » 22 čer 2011 21:56

Já se také přiznám je to dobré si popsat se známíma které zas tak často nevídáme.

http://www.facebook.com/home.php?ref=logo#!/MIRAROCKY" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.kamaradiii.estranky.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
RRC 3,9 V8 ,33x12,5x15, jemně zvýšen ,nezávisle vytápěn,tel +420 603 747 008

Odpovědět