Kolik je tu hospodářů (farmářů) ?

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Zanzibar
Příspěvky: 1973
Registrován: 12 lis 2008 17:34
tel.: +420602286657
Bydliště: Běleč
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik je tu hospodářů (farmářů) ?

#81 Příspěvek od Zanzibar » 21 úno 2012 15:25

http://www.chilli-seminka.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.habanero.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Pro inspiraci :mrgreen:
tři series, jedna devadesátka a jedno disco :-)

Uživatelský avatar
Tim
Příspěvky: 1793
Registrován: 16 kvě 2010 14:01
tel.: 736287666
auto: Free, Civic, Outback
Bydliště: Marjánky

Re: Kolik je tu hospodářů (farmářů) ?

#82 Příspěvek od Tim » 21 úno 2012 16:29

Zanzibar píše:http://www.chilli-seminka.cz
http://www.habanero.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Pro inspiraci :mrgreen:
Když mne se tyhle stránky prostě v mobilu neotevřou... Jsou příliš veliké a než se načtou tak mi to vždycky spadne :Ja blb: :cry
No, i'm not on fucking FACEBOOK!!!

Motivační motto pro dnešní den: Vykašli se na motivační motta. Nalej si dobrou whiskey a pust si pořádnej metal!!!

Uživatelský avatar
Tim
Příspěvky: 1793
Registrován: 16 kvě 2010 14:01
tel.: 736287666
auto: Free, Civic, Outback
Bydliště: Marjánky

Re: Kolik je tu hospodářů (farmářů) ?

#83 Příspěvek od Tim » 19 dub 2012 20:35

Tak máme doma nový přírůstek. Malého divokého zajíčka, jehož sourozenci ani matka nepřežili nakládání zeminy do kamiónu. Bude asi fuška ho odchovat, jestli se to vůbec podaří. Zatím se má čile k světu a mléko z lahvičky saje, ale nechci to zakřiknout... Omlouvám se za kvalitu fotky - mobil pod lampou.
Přílohy
Zajac.jpg
No, i'm not on fucking FACEBOOK!!!

Motivační motto pro dnešní den: Vykašli se na motivační motta. Nalej si dobrou whiskey a pust si pořádnej metal!!!

Uživatelský avatar
Václaf
Příspěvky: 602
Registrován: 30 zář 2009 11:35
tel.: 777 874 392
Bydliště: Dolní Přím 82
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik je tu hospodářů (farmářů) ?

#84 Příspěvek od Václaf » 20 dub 2012 06:15

Držím palce :yes
http://www.zprimskehopodzamci.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.zednictvi.zprimskehopodzamci.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Tim
Příspěvky: 1793
Registrován: 16 kvě 2010 14:01
tel.: 736287666
auto: Free, Civic, Outback
Bydliště: Marjánky

Re: Kolik je tu hospodářů (farmářů) ?

#85 Příspěvek od Tim » 20 dub 2012 07:40

No, zatím místo zajíčka asi umřeme my s přítelkyní :chuckle To noční vstávání nic moc... Teď ho mám v práci abych se o něj mohl starat a zítra se mnou pojede do Reichu. Jsem zvědav na ty německý ksichty až na odpočívadle vytáhnu to mrně a začnu ho krmit z lahvičky :-)
No, i'm not on fucking FACEBOOK!!!

Motivační motto pro dnešní den: Vykašli se na motivační motta. Nalej si dobrou whiskey a pust si pořádnej metal!!!

Uživatelský avatar
maky
Příspěvky: 185
Registrován: 05 říj 2008 13:36
tel.: 0903312465
Bydliště: Slovensko - Dolný Kubín

Re: Kolik je tu hospodářů (farmářů) ?

#86 Příspěvek od maky » 20 dub 2012 09:21

Tim píše:Tak máme doma nový přírůstek. Malého divokého zajíčka, jehož sourozenci ani matka nepřežili nakládání zeminy do kamiónu. Bude asi fuška ho odchovat, jestli se to vůbec podaří. Zatím se má čile k světu a mléko z lahvičky saje, ale nechci to zakřiknout... Omlouvám se za kvalitu fotky - mobil pod lampou.
hm to by bolo zaujimave skusit mu najst nejaku fesandu az narastie a spravit nejaky pokus o potomstvo
defík nie je auto - defender je životný štýl

špalek
Příspěvky: 75
Registrován: 12 lis 2011 23:18

Re: Kolik je tu hospodářů (farmářů) ?

#87 Příspěvek od špalek » 21 dub 2012 00:01

Tim píše:Tak máme doma nový přírůstek. Malého divokého zajíčka, jehož sourozenci ani matka nepřežili nakládání zeminy do kamiónu. Bude asi fuška ho odchovat, jestli se to vůbec podaří. Zatím se má čile k světu a mléko z lahvičky saje, ale nechci to zakřiknout... Omlouvám se za kvalitu fotky - mobil pod lampou.
Držím palce, ale odchovat zajíce je dost velký problém. Víš určitě že jeho máma je mrtvá? Ona totiž zaječka nemá pro malé pelech jako králice, ale má zajíčky roztahané po velkém prostoru a obíhá je a krmí jen párkrát za den. Má poměrně tučné mléko a rozptýlení zajíčkové mají větší šanci přežít. Takhle malý není ani cítit. Nevím, za jakých okolností jsi ho našel a nechci moralizovat, ale většina nalezených zajíčků je naprosto zbytečně odnesena "od mámy". Omlouvám se, pokud Tě podezírám zbytečně.

Uživatelský avatar
Tim
Příspěvky: 1793
Registrován: 16 kvě 2010 14:01
tel.: 736287666
auto: Free, Civic, Outback
Bydliště: Marjánky

Re: Kolik je tu hospodářů (farmářů) ?

#88 Příspěvek od Tim » 21 dub 2012 07:24

Ahoj. Neboj se, jsem myslivec a to co píšeš vím. Bohužel tahle zaječí máma je až tak moc roztahané neměla... Chlapík co nakládal kamión koukal, že mu něco skáče ve lžíci a šel se na to podívat. No a to byla ta malá kulička co mám doma. Hledali jsme zbytek a našli jsme rozmačkanou zaječku a ještě dvě mláďata. A pár jich možná skončilo na návěsu :-( A také jsem si vědom toho, že zajíčka doma ještě nikdo neodchoval :-( Ale zkusit to musím. Zatím se zdá být v dobré kondici.
No, i'm not on fucking FACEBOOK!!!

Motivační motto pro dnešní den: Vykašli se na motivační motta. Nalej si dobrou whiskey a pust si pořádnej metal!!!

špalek
Příspěvky: 75
Registrován: 12 lis 2011 23:18

Re: Kolik je tu hospodářů (farmářů) ?

#89 Příspěvek od špalek » 21 dub 2012 23:12

Ahoj. Ještě jednou omluva. Prcek je " v dobrých rukou krále Miroslava." Přidáváš něco do mléka? Jsem moc zvědav, jestli se Ti to podaří. Teď jsem zadal do vyhledávače -odchov zajíce polního- a mimo jiné mi to našlo - http://www.kn" onclick="window.open(this.href);return false;írac.cz a tam v rubrice odchov mláďat píše paní, že odchovali několik zajíčků. Krmili mlékem pro štěňata. Neumím sem dát ty odkazy aby se Ti normálně otevřely, musíš si to přepsat. Dej prosím vědět jak se bude dařit.

Uživatelský avatar
Tim
Příspěvky: 1793
Registrován: 16 kvě 2010 14:01
tel.: 736287666
auto: Free, Civic, Outback
Bydliště: Marjánky

Re: Kolik je tu hospodářů (farmářů) ?

#90 Příspěvek od Tim » 23 dub 2012 16:37

Tak zajíček je zatím čilý a zdá se i zdravý. Pomalu začíná chrupkat i seno :yes
A pěkně přibírá na váze, má rovných 200g :muscle
No, i'm not on fucking FACEBOOK!!!

Motivační motto pro dnešní den: Vykašli se na motivační motta. Nalej si dobrou whiskey a pust si pořádnej metal!!!

Uživatelský avatar
Rover
Příspěvky: 5244
Registrován: 10 říj 2006 15:56
tel.: 736173373
Bydliště: Podkrkonoší...

Re: Kolik je tu hospodářů (farmářů) ?

#91 Příspěvek od Rover » 23 dub 2012 17:07

Moc držím zajochovi palce!!! A díky za péči, je to hezké když se někdo takhle stará...
Country boy...

Uživatelský avatar
Tim
Příspěvky: 1793
Registrován: 16 kvě 2010 14:01
tel.: 736287666
auto: Free, Civic, Outback
Bydliště: Marjánky

Re: Kolik je tu hospodářů (farmářů) ?

#92 Příspěvek od Tim » 27 dub 2012 08:05

Rover píše:Moc držím zajochovi palce!!! A díky za péči, je to hezké když se někdo takhle stará...
Jsem myslivec. Je to můj koníček i má povinnost ;-)
špalek píše:Ahoj. Ještě jednou omluva. Prcek je " v dobrých rukou krále Miroslava." Přidáváš něco do mléka? Jsem moc zvědav, jestli se Ti to podaří. Teď jsem zadal do vyhledávače -odchov zajíce polního- a mimo jiné mi to našlo - http://www.kn" onclick="window.open(this.href);return false;írac.cz a tam v rubrice odchov mláďat píše paní, že odchovali několik zajíčků. Krmili mlékem pro štěňata. Neumím sem dát ty odkazy aby se Ti normálně otevřely, musíš si to přepsat. Dej prosím vědět jak se bude dařit.
Zatím se daří, ale zdaleka ještě není vyhráno... Zajíček má 235g. Dávám mu sunar z lahvičky, ředím ho na cca. 20-25% obsahu tuku. Do mléka jako takového nedávám nic, dávám mu k tomu mladé větvičky ovocných stromů kvůli tříslovinám, kousky jablek, byliny a jednou denně do něj nacpu trochu jogurtové mlékárenské kultury kvůli zažívání, je totiž lepší když má průjem než aby se nafoukl. Po každém přikrmení z lahvičky mu masírujeme bříško a necháme ho trochu proběhnout. Zatím přibírá méně než by měl, ale úspěch je už to že ještě žije. Za odkaz děkuji, i když jsem ho nepoužil, problematiku znám a zhruba vím co a jak. Doufám, že to ani potřebovat nebudu, že se žádné vážnější komplikace nevyskytnou. A děkuji za podporu! Jirka
No, i'm not on fucking FACEBOOK!!!

Motivační motto pro dnešní den: Vykašli se na motivační motta. Nalej si dobrou whiskey a pust si pořádnej metal!!!

Uživatelský avatar
Václaf
Příspěvky: 602
Registrován: 30 zář 2009 11:35
tel.: 777 874 392
Bydliště: Dolní Přím 82
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik je tu hospodářů (farmářů) ?

#93 Příspěvek od Václaf » 08 kvě 2012 20:57

Tak jsem pořídili další offci,je to roční holčička-sufolk http://boseronak.rajce.idnes.cz/Novy_pr ... lk#015.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.zprimskehopodzamci.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.zednictvi.zprimskehopodzamci.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
WebGardener
Příspěvky: 93
Registrován: 19 zář 2011 08:25
auto: Discovery 300TDi
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Kolik je tu hospodářů (farmářů) ?

#94 Příspěvek od WebGardener » 10 kvě 2012 12:02

ako sa ma zajac? :D

Uživatelský avatar
Tim
Příspěvky: 1793
Registrován: 16 kvě 2010 14:01
tel.: 736287666
auto: Free, Civic, Outback
Bydliště: Marjánky

Re: Kolik je tu hospodářů (farmářů) ?

#95 Příspěvek od Tim » 10 kvě 2012 16:52

Zajíc se má velice dobře, sežere toho víc než já a má pro sebe celý balkón. Teď už jsem si skoro jistý že přežije. Akorát pro něj hledám místečko. Nechcete ho někdo? Jsem ochoten i dovézt :Pohoda:
No, i'm not on fucking FACEBOOK!!!

Motivační motto pro dnešní den: Vykašli se na motivační motta. Nalej si dobrou whiskey a pust si pořádnej metal!!!

omar
Příspěvky: 2715
Registrován: 15 črc 2008 21:30
tel.: 736769704
auto: Discovery TD5,F2
Bydliště: kousek od Nového Jičína

Re: Kolik je tu hospodářů (farmářů) ?

#96 Příspěvek od omar » 10 kvě 2012 17:04

Tim píše:Zajíc se má velice dobře, sežere toho víc než já a má pro sebe celý balkón. Teď už jsem si skoro jistý že přežije. Akorát pro něj hledám místečko. Nechcete ho někdo? Jsem ochoten i dovézt :Pohoda:
Jestli dovezes aj vařené kyselé zelí a houskovej knedlik tak beru

špalek
Příspěvky: 75
Registrován: 12 lis 2011 23:18

Re: Kolik je tu hospodářů (farmářů) ?

#97 Příspěvek od špalek » 10 kvě 2012 22:06

Tim píše:Zajíc se má velice dobře, sežere toho víc než já a má pro sebe celý balkón. Teď už jsem si skoro jistý že přežije. Akorát pro něj hledám místečko. Nechcete ho někdo? Jsem ochoten i dovézt :Pohoda:
Ahoj, myslíš že není dobré ho vypustit? Neměl by problém s reflexy? Oni jsou ale dost samostatní a teď je všude dost krmení.

Uživatelský avatar
Tim
Příspěvky: 1793
Registrován: 16 kvě 2010 14:01
tel.: 736287666
auto: Free, Civic, Outback
Bydliště: Marjánky

Re: Kolik je tu hospodářů (farmářů) ?

#98 Příspěvek od Tim » 11 kvě 2012 07:05

omar píše:
Tim píše:Zajíc se má velice dobře, sežere toho víc než já a má pro sebe celý balkón. Teď už jsem si skoro jistý že přežije. Akorát pro něj hledám místečko. Nechcete ho někdo? Jsem ochoten i dovézt :Pohoda:
Jestli dovezes aj vařené kyselé zelí a houskovej knedlik tak beru
Tak zaprvé, zajíc je nejlepší maso na svíčkovou, knedlíkem a zelím ho zkazíš, to si pamatuj! :ty jeden...:
A zadruhé naše zaječí slečna už má jméno a je vypiplaná od "miminka" takže na talíř ji určitě nedám! :hmm:
Špalek: Podle mne by v přírodě nepřežila ani noc. Lidí se bojí, ale z predatorů zřejmě nebude mít strach, protože i přesto že náš kocour by ji bez dozoru na sto procent zabil, kontakt s ním vyloženě vyhledává. Nevím jak by se tvářila liška, kdyby k ní najednou přiskočil zajoch a chtěl se mazlit :chuckle
No, i'm not on fucking FACEBOOK!!!

Motivační motto pro dnešní den: Vykašli se na motivační motta. Nalej si dobrou whiskey a pust si pořádnej metal!!!

Uživatelský avatar
Rover
Příspěvky: 5244
Registrován: 10 říj 2006 15:56
tel.: 736173373
Bydliště: Podkrkonoší...

Re: Kolik je tu hospodářů (farmářů) ?

#99 Příspěvek od Rover » 11 kvě 2012 08:21

Takže prostě zajoch domácí mazlil... být to u mně tak je členem domácí smečky až nadosmrti... 8)

Ten už nejde pustit do přírody... neměl by šanci...
Country boy...

Uživatelský avatar
Tim
Příspěvky: 1793
Registrován: 16 kvě 2010 14:01
tel.: 736287666
auto: Free, Civic, Outback
Bydliště: Marjánky

Re: Kolik je tu hospodářů (farmářů) ?

#100 Příspěvek od Tim » 11 kvě 2012 08:47

Rover píše:Takže prostě zajoch domácí mazlil... být to u mně tak je členem domácí smečky až nadosmrti... 8)

Ten už nejde pustit do přírody... neměl by šanci...
Taky bych si ji nejradši nechal... Pryč ji budu dávat s těžkým srdcem, ale v paneláku ji mít nejde, až ještě trochu vyroste, bude potřebovat více pohybu a stále čerstvou trávu, což nemám šanci zajistit. :-(
No, i'm not on fucking FACEBOOK!!!

Motivační motto pro dnešní den: Vykašli se na motivační motta. Nalej si dobrou whiskey a pust si pořádnej metal!!!

Odpovědět