OFF ROAD Asie

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
terezahola
Příspěvky: 1
Registrován: 28 říj 2019 10:59

OFF ROAD Asie

#1 Příspěvek od terezahola » 28 říj 2019 11:02

Ahoj,

nejsem si jistá, do jaké složky můj dotaz zařadit, tak to zkouším tady.

Příští rok máme v plánu jet s manželem na dovolenou na Srí Lanku. Vím, že Srí Lanka rozhodně není destinací, vhodnou pro autodovolenou, přece jen mi to nedá a zeptám se, jestli se tady nenajde někdo, kdo na Srí Lance byl a uměl by mi poradit. Doprava je tam prý šílená, proto bychom si rádi půjčili nějakou 4x4 a projeli off road cestami co se jen dá.

Náš ideální plán by byl, vycestovat tam na 2 týdny, objíždět pláže a památky a spát, kde se dá, klidně v autě. Veškeré praktické informace o destinaci jsem si už zjistila tady: dovolená Srí Lanka. Bohužel se mi toho nepodařilo moc najít právě o našem plánu.

Budu moc ráda za každou radu, připomínku.

Děkuju, T.

Martier
Příspěvky: 1
Registrován: 05 lis 2019 17:44

Re: OFF ROAD Asie

#2 Příspěvek od Martier » 05 lis 2019 17:52

proč právě Srí Lanka? To vůbec není bezpečná země a v poslední době je to čím dál tím horší. Spíše bych vsadil na Katamarán nebo Male Divy nebo něco bezpečnější. A ještě lepší varianta je jít lodí. Když přijedete na ostrov, můžete si půjčit nějakou čtyřkolku a jít na cestu kolem ostrova ..

Uživatelský avatar
merlin
Příspěvky: 862
Registrován: 02 led 2009 00:16
tel.: 602620817
auto: RRC 2door, RR 4,4
Bydliště: Horní Staré Buky

Re: OFF ROAD Asie

#3 Příspěvek od merlin » 05 lis 2019 19:12

offroad asi není potřeba, pevné nervy ano. Bacha na krávy, za ty si odsedíš víc než za člověka. Prostě jezdí se tam hrozně, všichni maj červenou hubu, ale s trochou štěstí se to dá. Než off doporučuju malou dodávku nejlépe s řidičem, těch je tam nejvíc a pokud je to kluk slušný - jako jsme měli, tak studoval někde na západě a je výborný průvodce, mluví anglicky a neokrade tě. Navíc uvidíš a pochopíš o té zemi mnohem víc. Teda, na severu od Colomba jsem mimo Kandy nebyl, premier zrovna odjel ze země a byl převrat. Tamilové|Sinhálci trochu bojovali. A když jsem se vrátil, přišla tsunami.
Jo ale bylo to nádherný - teda potápění nic moc, ale lidi super

teda v noci jen pod moskytierou a zapálenej doutnák :-)
RRC 2 door, RR L322 4.4 V8 JAG
Tailored & powered by Merlin

Odpovědět