Stolni hra "TERENNI ZAVOD" s vozy Land Rover - HOTOVA! :)

Moderátor: Miky_CZ

Zpráva
Autor
Vladicek
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 led 2018 15:01
auto: Discovery 4, new Def

Re: Stolni hra "TERENNI ZAVOD" s vozy Land Rover - HOTOVA! :)

#41 Příspěvek od Vladicek » 05 kvě 2021 11:30

zidon píše: 04 kvě 2021 19:20 :lol: hosi ... vy si to predstavujete jak Hurvinek valku ... bez urazky ...

Neni to uplne jednoduchy...
Mno zkusim to nejak vykoumat ..

Jakou cenu jste ochotny za to +- dat? Kdyz placnu nejakou svou predstavu tak zas nechci, abyste se urazili nebo nasrali .. nebo tak neco .. :?: :idea:
Já bych byl ochotný zaplatit do tisícovky za jednu hru. S tím, že to bude od Tebe podepsaný, třeba ještě i s logem LR fóra, prostě limitka.

Dva důvody - nechce se mi s tím vyrábět, nebaví mě tyhle malý věci. Druhý - rád pomůžu s něčím, co je trochu ujetý a poctivý v dnešním online světě.
Discovery 4, XLifter, tablet, Wi-Fi hotspot atd.

Uživatelský avatar
kodl80
Příspěvky: 955
Registrován: 15 črc 2013 22:15
tel.: 722948212
auto: Def a RR L322 4,4 V8
Bydliště: Liberecky kraj

Re: Stolni hra "TERENNI ZAVOD" s vozy Land Rover - HOTOVA! :)

#42 Příspěvek od kodl80 » 05 kvě 2021 20:17

Super napad, taky bych byl ochotny zaplatit kolem 1000,- za VIP serii :yes
Doma je: LR Defender 110 300tdi / RR L322 4.4 V8
Ex. auta: Free1 / Free2 / D3 / RRS / RRC

JirkaR
Příspěvky: 154
Registrován: 21 pro 2016 09:16
auto: D2 td5

Re: Stolni hra "TERENNI ZAVOD" s vozy Land Rover - HOTOVA! :)

#43 Příspěvek od JirkaR » 05 kvě 2021 20:58

Vladicek píše: 05 kvě 2021 11:30
zidon píše: 04 kvě 2021 19:20 :lol: hosi ... vy si to predstavujete jak Hurvinek valku ... bez urazky ...

Neni to uplne jednoduchy...
Mno zkusim to nejak vykoumat ..

Jakou cenu jste ochotny za to +- dat? Kdyz placnu nejakou svou predstavu tak zas nechci, abyste se urazili nebo nasrali .. nebo tak neco .. :?: :idea:
Já bych byl ochotný zaplatit do tisícovky za jednu hru. S tím, že to bude od Tebe podepsaný, třeba ještě i s logem LR fóra, prostě limitka.

Dva důvody - nechce se mi s tím vyrábět, nebaví mě tyhle malý věci. Druhý - rád pomůžu s něčím, co je trochu ujetý a poctivý v dnešním online světě.
Naprostý souhlas se vším

Uživatelský avatar
Kokesek
Příspěvky: 4442
Registrován: 26 črc 2010 18:53
auto: D2,D3,L322,P38,L405
Bydliště: Frydek Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: Stolni hra "TERENNI ZAVOD" s vozy Land Rover - HOTOVA! [emoji3]

#44 Příspěvek od Kokesek » 05 kvě 2021 21:00

Taky souhlas


Sent from my iPhone using Tapatalk
Diagnostika, chipovani, OPRAVY A SERVIS LR
774290683 MORAVA, OSTRAVA, FM
http://www.car-prestiz.cz

Zelenac
Příspěvky: 62
Registrován: 16 čer 2019 18:52

Re: Stolni hra "TERENNI ZAVOD" s vozy Land Rover - HOTOVA! :)

#45 Příspěvek od Zelenac » 09 kvě 2021 17:50

:yes Beru

Uživatelský avatar
Mirko
Příspěvky: 2813
Registrován: 18 lis 2008 08:35
auto: RRC´s
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Stolni hra "TERENNI ZAVOD" s vozy Land Rover - HOTOVA! :)

#46 Příspěvek od Mirko » 10 kvě 2021 13:51

Já mám pocit, že jste dostali Zidona do situace, ve které nechtěl být - vymýšlet jak to udělat, aby to bylo fyzicky prodejné. Ostatně už to vymyslel - uděláte si to vy, ale jestli se Vám s tím chce dva dni bastlit, lepit, tisknout, barvit, tak prosím, ale já na jeho místě bych Vám teda slušně poděkoval za nabídku. Za litr neseženu ani sériově výraběnou hru, kterou tiskne Ravensburger někde v Číně, natož ručně dělanou... Když vemu: podklad, velkoformátový tisk, laminace, krabice s potiskem, návod, - vše třeba na několika prototypech vyzkoušet, pak ještě 3D tisky autiček, dobarvení, tisk laminovaných karet atd...prostě pokud jeho švagr nemá tiskárnu, tak tam nechá už za každé barevné vydání ten litr a ještě jste mu nedali ani na zasloužené pivo po práci, během které bude každý kus několik hodin kompletovat, skládat, sešívat, polepovat ;-) Nechci ho odradit, ale vyvolávací cenu pro VIP bych nasadil trochu jinde...

Vladicek
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 led 2018 15:01
auto: Discovery 4, new Def

Re: Stolni hra "TERENNI ZAVOD" s vozy Land Rover - HOTOVA! :)

#47 Příspěvek od Vladicek » 10 kvě 2021 13:58

Mirko píše: 10 kvě 2021 13:51 Já mám pocit, že jste dostali Zidona do situace, ve které nechtěl být - vymýšlet jak to udělat, aby to bylo fyzicky prodejné. Ostatně už to vymyslel - uděláte si to vy, ale jestli se Vám s tím chce dva dni bastlit, lepit, tisknout, barvit, tak prosím, ale já na jeho místě bych Vám teda slušně poděkoval za nabídku. Za litr neseženu ani sériově výraběnou hru, kterou tiskne Ravensburger někde v Číně, natož ručně dělanou... Když vemu: podklad, velkoformátový tisk, laminace, krabice s potiskem, návod, - vše třeba na několika prototypech vyzkoušet, pak ještě 3D tisky autiček, dobarvení, tisk laminovaných karet atd...prostě pokud jeho švagr nemá tiskárnu, tak tam nechá už za každé barevné vydání ten litr a ještě jste mu nedali ani na zasloužené pivo po práci, během které bude každý kus několik hodin kompletovat, skládat, sešívat, polepovat ;-) Nechci ho odradit, ale vyvolávací cenu pro VIP bych nasadil trochu jinde...
No já myslím, že to je na Zidonovi, on se zeptal, kolik bychom za to dali. Litr není podle mě moc peněz, ale málo taky ne. Pokud to Zidonovi přijde málo, tak předpokládám, že nám řekne - jste se posrali, buď 5 litrů nebo na to seru.

Pak bude na nás.

Tak nějak za starých dobrých časů byznys fungoval - my chceme něco, co Zidon umí vyrobit a zbývá aby si dal cenu.

Jestli jsme ho někam dostali, nebo nedostali, jestli na něj tlačíme, nebo netlačíme... :roll:

To už jen čekám na otázku, jestli náhodou nemá nárok na dotaci z EU aby vyrovnal nedostatky tržního prostředí :yx
Discovery 4, XLifter, tablet, Wi-Fi hotspot atd.

Uživatelský avatar
zidon
Příspěvky: 1290
Registrován: 17 dub 2016 13:32
auto: ex Disco I. 200tdi
Bydliště: Pelhrimov (obcas Hlinsko v C. ) ;-) POVOLANI: Zachranar ( aneb poslani k posrani :D )

Re: Stolni hra "TERENNI ZAVOD" s vozy Land Rover - HOTOVA! :)

#48 Příspěvek od zidon » 10 kvě 2021 17:53

:lol:
No dostali jste me do uzkych ...
Vymyslel jsem to a dal do sveta si myslim v celkem dobrym formatu tak jak to je ...
o VIP edici jsem zatim jen premyslel .. ale jak uz tady pisou ... musel bych to stejne placat na kolene ... a to by nebylo vzúbec jednoduchy .... krabice, karticky, herni plocha ... a pak auta ... kdybych delal 10 her tak to mate hned 40! malych auticek - nejdriv tisk, pak vse ruco brousit, lepit, barvit ....

No fakt nevim, nevim a s cenou uz vubec ... mam obavu, ze treba za ten litr bych na tom trhnul ve vysledku par stovek .... za tu praci .... tak momentalne tedy fakt netusim .. zase rad bych to pro Vas udelal, ze ... :doh
Cim lepsi gumy tim dal se jde pro traktor :D
FOTO: http://zidon155.rajce.idnes.cz/
VIDEO: https://www.youtube.com/user/zidon155

Uživatelský avatar
zidon
Příspěvky: 1290
Registrován: 17 dub 2016 13:32
auto: ex Disco I. 200tdi
Bydliště: Pelhrimov (obcas Hlinsko v C. ) ;-) POVOLANI: Zachranar ( aneb poslani k posrani :D )

Re: Stolni hra "TERENNI ZAVOD" s vozy Land Rover - HOTOVA! :)

#49 Příspěvek od zidon » 11 kvě 2021 23:44

A jentak pro zajimavost ...
se celkem prodaly ... zatim ...3 kusy hry ... pecka .. :roll: :-( :-( :-(
Cim lepsi gumy tim dal se jde pro traktor :D
FOTO: http://zidon155.rajce.idnes.cz/
VIDEO: https://www.youtube.com/user/zidon155

Vladicek
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 led 2018 15:01
auto: Discovery 4, new Def

Re: Stolni hra "TERENNI ZAVOD" s vozy Land Rover - HOTOVA! :)

#50 Příspěvek od Vladicek » 12 kvě 2021 15:52

zidon píše: 11 kvě 2021 23:44 A jentak pro zajimavost ...
se celkem prodaly ... zatim ...3 kusy hry ... pecka .. :roll: :-( :-( :-(
Já být Tebou, tak to hodím na hithit, nebo na jiný startovač. Jsi hodně šikovný člověk, nějakou dobu Tě sleduju a myslím, že máš možnost se posunout dál ve výrobě těchto hraček/her.

Proč to radím - prodaly se jen tři kusy, proč? Je to protože o to není zájem? nebo proto, že si to lidi (jako já) nechtějí vyrábět sami a chtějí to mít hotové? To Ti startovač odpoví, dáš tam projekt, že vybíráš 300 tisíc na 300 her, které budou takhle super vytištěné, vyrobené atd. a buď peníze vybereš, nebo nevybereš.
Když je vybereš, tak třeba budeš schopen nakoupit nějaké vybavení (3D tiskárnu, laminovačku...), které následně využiješ na jiné projekty.

Takhle bych se na to koukal já, ty startovače a podobné portály jsou dobrý test zájmu ze strany veřejnosti + mají sami o sobě systém, jak o Tvém nápadu dát vědět do světa = dělají kus marketingu za Tebe.
Discovery 4, XLifter, tablet, Wi-Fi hotspot atd.

Uživatelský avatar
zidon
Příspěvky: 1290
Registrován: 17 dub 2016 13:32
auto: ex Disco I. 200tdi
Bydliště: Pelhrimov (obcas Hlinsko v C. ) ;-) POVOLANI: Zachranar ( aneb poslani k posrani :D )

Re: Stolni hra "TERENNI ZAVOD" s vozy Land Rover - HOTOVA! :)

#51 Příspěvek od zidon » 12 kvě 2021 16:03

Tak napad by to nebyl spatnej, ale tyhle projekty ( startovac, hihit, ..) me nijak nelakaj .. :/
Cim lepsi gumy tim dal se jde pro traktor :D
FOTO: http://zidon155.rajce.idnes.cz/
VIDEO: https://www.youtube.com/user/zidon155

Vladicek
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 led 2018 15:01
auto: Discovery 4, new Def

Re: Stolni hra "TERENNI ZAVOD" s vozy Land Rover - HOTOVA! :)

#52 Příspěvek od Vladicek » 12 kvě 2021 16:25

zidon píše: 12 kvě 2021 16:03 Tak napad by to nebyl spatnej, ale tyhle projekty ( startovac, hihit, ..) me nijak nelakaj .. :/
tak potom asi fakt zůstaň u toho "vyrob si sám přístupu"... snad se to rozjede!
Discovery 4, XLifter, tablet, Wi-Fi hotspot atd.

Odpovědět