Poptávka - Elektrikář - Nové Město na Moravě a okolí

Moderátor: stan

Zamčeno
Zpráva
Autor
Vladicek
Příspěvky: 1031
Registrován: 26 led 2018 15:01
auto: Discovery 4, new Def

Poptávka - Elektrikář - Nové Město na Moravě a okolí

#1 Příspěvek od Vladicek » 20 pro 2019 22:03

Ahoj,
Líná huba holý neštěstí tak proč to nezkusit tady - přijel jsem na chalupu kousek od Jimramova a zjistil jsem, že jsou vyhozený pojistky.
Tak jsem je nahodil a nic.
Volal jsem na E.ON a podle jejich doporučení nahodil jističe na sloupku, který byly vypadlý.
To bohužel nepomohlo a E.ON mi už jen doporučil ať si najdu elektrikáře.

No a tak jsem si řekl, že na LR fóru najdu všechno a tak jsem se chtěl zeptat, jestli tady někdo takový není?


Ten problém je asi složitější, protože jak jsem napsal - na sloupku je vše ok, digitální hodiny svítí a vypadlý jistič nahozen. Ale uvnitř v baráku elektřina nejde, pojistky jsem několikrát shodil a nahodil a nic.
E.ON ještě poradil, že mezi pojistkovou skříní a sloupkem může být nějaký další mezichránič, ale o tom nic netuším.
Firma co mi to stavěla se zatím neozývá a nevím jestli mi vůbec takhle před Vánoci budou ochotní nějak pomoc, tak se ptám tady :-).

Předem díky
Discovery 4, XLifter, tablet, Wi-Fi hotspot atd.

Uživatelský avatar
Mirko
Příspěvky: 2815
Registrován: 18 lis 2008 08:35
auto: RRC´s
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Poptávka - Elektrikář - Nové Město na Moravě a okolí

#2 Příspěvek od Mirko » 20 pro 2019 22:09

zkus pana Slamu z Nedvedic: ma sice nissana,ale aspon nejaky offroad : 728 339 825. Kontakt mas od architekta Lva.

Vladicek
Příspěvky: 1031
Registrován: 26 led 2018 15:01
auto: Discovery 4, new Def

Re: Poptávka - Elektrikář - Nové Město na Moravě a okolí

#3 Příspěvek od Vladicek » 21 pro 2019 09:21

Ahoj,
Moc díky! Teď mi zavolali zpátky z firmy co to stavěla, tak snad přijedou. Pokud ne, volám do Nedvědic :-)
Discovery 4, XLifter, tablet, Wi-Fi hotspot atd.

Zamčeno