Land rover discovery 300tdi

Moderátor: stan

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Juricek
Příspěvky: 400
Registrován: 20 bře 2014 20:41
tel.: +421915522788
auto: D1 "Ďiviak"

Land rover discovery 300tdi

#1 Příspěvek od Juricek » 08 led 2021 13:43

Zdravím vás, kvôli momentálnej situácii idem predať moje auto, nebudem tu vypisovať dôvody proste musí ísť preč.
Poďme teda ku autu. Je to Land Rover Discovery 1 300tdi r.v 1994. Auto je komplet Vyvarene z 2mm plechu za studena valcovaného,viem doložiť fotky všetko. Obrázek auto ma bodylift prevarene úchyty. Na aute je momentálne sériové podvozok 8x Tlmičov. Struny su s RRC. V zadnej náprave je ARB uzávierka, na zadnej náprave su korekcne ramena. V prednej náprave je Aschroft locker, a v predu su korekcne ramena. Ako bonus pridám k autu Pevnostné kĺby Aschroft ktoré majú najazdené asi 500km. Auto ma arb kompresor. Pod ku motoru,motor v tom aute je druhý keďže pôvodný motor som zničíl keď mi chytil samozapal, kúpil som druhý motor ktorý mal najazdené 97 000km vyberal som ho z auta ktoré malo tu hodnotu na tachometry. takže motor v perfektnom stave, je tam osadené turbo audi 2.5tdi VNT, čerpadlo naladené ,auto ma 190hp. Nové vstrekovače, zabrusena ihla, boostring. Rám na aute je vypieskovany, ošetrený z vonku aj z vnútra. Dobre a poďme k tomu co na aute nejde resp., nieje Obrázek chýbajú kufrove tapacire (mam ich), treba vyraziť vín číslo, a na prevodovke je Zlý synchron 1/2(pridám druhu Ok prevodovku). Treba spraviť geometriu. A STK, keďže auto je 2 roky odhlasene
Pridám ku autu nárazník trubkový aj s navijakom, superwinch E.P 9.O nejakých ložiskách, capoch sa nemusíme ani baviť všetko nové, na aute je ešte kryt spojovacky a Pevnostné tyče riadenia, prídavný ventilátor na chladič a Intercooler, vysielačku, budík na tlak turba, zadny PEVNOSTNY nárazník.
Tak to je asi celé...
Poďme k cene 4500 eur. +samozrejmé nejaká dohoda Obrázek
Nechcem ho rozoberať na diely. Najlepšie keby si ho zobral niekto celé,
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Odoslané z LYA-L29 pomocou Tapatalku.






ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Naposledy upravil(a) Juricek dne 08 led 2021 13:43, celkem upraveno 5 x.
R2D2 Roverisss D1 300tdipower on Maxxis Treps 37x12.5 .
Imporved by LandOFF
-----LandOFF SERVICE------- :)

Zamčeno