K: LR Discovery 2

Moderátor: stan

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Miky_CZ
Příspěvky: 5714
Registrován: 29 čer 2008 13:47
tel.: 603 975 234
auto: DI, D3 V8, XK8
Bydliště: Ostrava

K: LR Discovery 2

#1 Příspěvek od Miky_CZ » 24 lis 2021 11:40

K: LR Discovery 2 motor ideálně 10P. může mít nějakou vadu, to si opravíme ale nesmí být shnilá.
Cenová představa 80-100tKč
DI 300 Tdi: 4"lift, bodylift 2,5cm, BFG MT 285/75 R16, pevnostní nárazníky, prahy, přídavné světla, snorchel, CB, 2 navijáky, roll cage, kryty dif., žebřík, nájezdový plech, axle lock, true track, bufík atd
RRC 3,9 V8: závodní speciál

Uživatelský avatar
Hanys_a_Kaca
Příspěvky: 6477
Registrován: 18 kvě 2010 09:13
tel.: 775 173 983
auto: DEF110+D2+RRC
Bydliště: Prachatice / Budějice

Re: K: LR Discovery 2

#2 Příspěvek od Hanys_a_Kaca » 24 lis 2021 18:44

Mně tady jedna možná uzraje, ale ještě jsem ji neviděl za světla, tak nevím jestli budu kuchat nebo zachraňovat, má teda motor 15p. O korozi budu hovořit až ji ovapkuju, ale uplné řešeto to není, zemřela při těžbě v lese, takže já ji adoptoval (z lesa) jako hroudu bláta a když jsem chtěl vědět, jestli má vzadu měchy nebo pružiny, tak jsem si fakt chvíli nebyl jistej :-) Má teda měchy, 7 míst, řidičská sedačka off, ACE off (chcaly pístnice), spojka v těžkým záběru prý někdy proklouzne, ale je brutálně zamaštěná od víka ventilů, takže možná není mrtvá, jen maštěná, turbo na pokraji sil, chčije regulátor paliva, brzdy mi přijdou měkký, ale nic z nich neteče, nebo to není zatím vidět - budu odvzdušňovat pak se uvidí, zbytek nějak funguje - je tam origo bufík a funguje. Chytřejší budu tak za týden, jak je teď brzo tma, tak udělám něco max o víkendu. Zpojízdním a uvidím. Kdyby měla jít v celku pryč tak by se měla do těch cca 80 tis kč vejít, podle toho co budu muset udělat, je to facelift a pravé světlo je relativně nedávno (rok-dva?) měněné za nové (!), což je asi nejcennější součástka na celém autě. Popadaj mne zachraňovací pudy, ale jestli ji nakonec popravím, tak hodlám prodat ten faceliftovej čumák za nesmysl a koupit si jachtu v karibiku...
Hanys a Káča

Land Rover se nekupuje, Land Rover se staví.
O našem výletu: http://www.oneland.cz

Zamčeno