záhada ABS

Discovery I, II, III

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
jirkoviny
Příspěvky: 74
Registrován: 12 pro 2017 23:51

záhada ABS

#1 Příspěvek od jirkoviny » 14 črc 2020 00:18

Ahoj, rumunsko se blíží tak třeba tady chytnu nějakej dobrej postřeh.
Rok mi svítí ABS který nefunguje a s tím nefunguje TC a asistent sjezdu z kopce. Dřív diagnostika psala lp čidlo který jesm vyměnil a pak když jsem najel na hrbol tak auto zaflekovalo pravou stranu, už jsem nevěděl co s tim tak jsem to odvezl do LR servisu a tam jsem je uprosil aby to zprovoznili protože se s tim nedalo jet a bylo to celkem nebezpečny když jsem třeba v 80 najel do diry a auto si samo strhlo volant do prava.
V servisu vyměnili to čidlo který jsem měnil, že jsem ho prý poškodil když jsem ho tam dával ok může se stát. Ale ABS nezhaslo a všiml jsem si že to nový čislo co mi tam dali tak bylo v jedno místě omotaný izolepou což mohl měřit atd ok. Byl jsem vůbec rád že to narychlo zprovoznili že to nestrhávalo auto, ale prý je to na dýl.
Te'd se blíží další rumumunsko a měl bych radost kdyby to fungovalo. Koupil jsem si icarsoft a ten žádnou chybu v ABS nevidí a ABS svítí na tvrdo pořád... Nesetkal jste se s tim někdo. Tak nějak jsem z toho vyvodil že by to prý mohl být nějaký kabel, ale záhada je, že diagnostika nic nepíše a když si rozkliknu rychlosti kol tak to píše 1,74km/h i když auto stojí

Uživatelský avatar
habakuk
Příspěvky: 2559
Registrován: 10 črc 2011 20:45
auto: Discovery II
Bydliště: Blansko

Re: záhada ABS

#2 Příspěvek od habakuk » 14 črc 2020 06:03

No a o jakým autě se to bavíš ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
D II Td5 manuál + 2'' Lift a nějaký ty drobný úpravy
D II Td5 automat a nějaký ty drobný úpravy

Uživatelský avatar
Hubert
Příspěvky: 2461
Registrován: 28 čer 2009 19:13
tel.: 724878985
auto: D1 300 TDI, D3 TDV8
Bydliště: Kousek do Třebíče
Kontaktovat uživatele:

Re: záhada ABS

#3 Příspěvek od Hubert » 14 črc 2020 07:29

Když svítí ABS a dignostika nic nenajde tak je většinou v háji pojistka.
Land Rover Discovery 300 Tdi, AUT, ABS, TC, +2", Front TrueTrack, Rear 100%ARB,
Máte štěstí že jsem tady. Říkají o mě že jsem odborník. :-) Mám málo času, ale na výzvu se čas vždy najde.

Odpovědět