Prosím o radu zkušenáky, kupuji sveho prvniho Landrovera

Freelander I, II

Moderátor: Safraporte

Odpovědět
Zpráva
Autor
moni

Prosím o radu zkušenáky, kupuji sveho prvniho Landrovera

#1 Příspěvek od moni » 10 dub 2007 10:45

Zdravím všechny a prosím o radu, kupuji si sveho prvního Landrovera, rv. 11/2005, najeto 40 tis, alpaca kuze svetla, Giverny Green, to je ta svetloucka zelena metaliza, plna vybava, navic kola 18 + pneu, servis AMT Moravia, cena 599000 Kc vcetne DPH. Jako holka nejsem prave expert na motory, je to pro mne spis srdecni zalezitost tak budu vdecna za jakoukoli radu na co si mam davat pozor, kupuji to od AMT. Dekuji predem vsem zkusenakum (zkusenackam :-) za pomoc, Monika

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o radu zkušenáky, kupuji sveho prvniho Landrov

#2 Příspěvek od ALF » 10 dub 2007 15:25

moni píše:Zdravím všechny a prosím o radu, kupuji si sveho prvního Landrovera, rv. 11/2005, najeto 40 tis, alpaca kuze svetla, Giverny Green, to je ta svetloucka zelena metaliza, plna vybava, navic kola 18 + pneu, servis AMT Moravia, cena 599000 Kc vcetne DPH. Jako holka nejsem prave expert na motory, je to pro mne spis srdecni zalezitost tak budu vdecna za jakoukoli radu na co si mam davat pozor, kupuji to od AMT. Dekuji predem vsem zkusenakum (zkusenackam :-) za pomoc, Monika
ČaOFF,tak to jsi šikovná holka. Kde mi se tady hrabem na 2005. Navrhuji kluci Moniku na velitelku.Armáda má taky ženskou,jen doufám,že Moniko nevypadáš,jak ta ministryně obrany. Podle té mohou dělat formy na ježibaby. :lol: Ale zase když ji uvidí nepřítel,tak uteče. No hlavně si dej pozor na:
-závistivé spoluobčany,kteří na parkovišti otvírají dveře svých "škoda peněz" nohou a jizvy od popelnice nevypadá dobře,
-na zloděje,kteří si auto půjčí a už nevrátí
-na finanční úřad,který Ti asi udělá kontrolu účetnictví
-pokud nepodnikáš,tak na šéfa,který Tě vyhodí z práce,pokud nejezdí v Range Rover 2006
-a pokud vypadáš k světu,tak na všechny kluky tady na fóru :lol: Ostatní Ti taky poradí,protože jsem určitě na něco zapomněl.ALF

Uživatelský avatar
low
Admin fóra
Příspěvky: 4166
Registrován: 04 led 2007 10:39
tel.: +420 603462950
auto: def 110 + L322
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od low » 10 dub 2007 15:51

to ALF: hele na honeni poctu prispevku jsou jina fora vhodnejsi (4x4nazory.cz apod)

to MONI: pokud to kupujes primo od AMT, tak by jsem moc velkou obavu nemel, asi by si nedovolili nejakej podraz. nicmene i tak by jsem na auto nechal kouknout nekoho kdo s autama dela, tak jako s kazdou ojetinou. preji velmi stastnou ruku.

Uživatelský avatar
De Lite
Příspěvky: 209
Registrován: 09 srp 2006 08:27
Bydliště: Jizerky
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od De Lite » 10 dub 2007 18:19

Skvělá volba, super cena ( hlavně pokud jste plátce DPH )! Vůz je ještě pod zárukou ( 3 roky, anebo do ujetí 100 tis. km ), takže bych na Vašem místě akorát vyřešil s AMT, aby tato záruka bez omezení přešla na Vás, dále bych je donutil/požádal o provedení servisu po 40 tis. km. Jedná se o standardní výměny náplní, filtrů apod. Co se týče pak záruky, tak v průběhu standardního užívání ( krásné dvojsmyslné slovo ) se určitě najdou drobné chybičky, které se právě dají řešit zdarma v rámci záruky. Při jízdě pak prosím mějte na paměti, že řídíte SUV ( těžší vůz, vyšší těžiště ) a ne osobní vůz, tj. platí zde určité omezení, jak při brždění, tak i při průjezdech zatáček apod. Nicméně věřím, že si Freelandera opravdu užijete!
Freelandering - stav duše

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od ALF » 11 dub 2007 19:49

[quote="low"]to ALF: hele na honeni poctu prispevku jsou jina fora vhodnejsi (4x4nazory.cz apod)

Hele Low,možná je lepší tady psát,protože od toho je fórum a honit příspěvky,než nepsat a honit něco jiného :lol: A kde píšu nech kamaráde na mně.Ď.ALF

Uživatelský avatar
De Lite
Příspěvky: 209
Registrován: 09 srp 2006 08:27
Bydliště: Jizerky
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od De Lite » 12 dub 2007 19:01

AMT Praha ( T: 255 719 111 ) nabízí LR Freelander TD4, RV 2005, najeto 31.200 km, světle zelený, klimatizace, AUTOMAT, 2 x airbag, protiprokluzový systém kol (ASR), ABS, originál autorádio, imobilizér, alarm, el. okna, pevná střecha, posilovač řízení, pohon 4 x 4, multifunkční volant, střešní nosič, hliníková kola, nastavitelný volant, vyhřívaná sedadla, tažné zařízení, centrál dálkový, vyhřívané přední sklo, tónovaná skla, CD měnič, otáčkoměr, vyhřívaná zrcátka, el. zrcátka, zámek řadící páky, dělená zadní sedadla, síťka mezistěny zavazadlového prostoru, zadní stěrač, el. sklopná zrcátka, mlhovky a to vše za 444.538,- CZK. Nebude to ten "Váš"? Ta cena včetně DPH je pak ale 529.000,- CZK.
Freelandering - stav duše

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od ALF » 16 dub 2007 08:58

De Lite píše:AMT Praha ( T: 255 719 111 ) nabízí LR Freelander TD4, RV 2005, najeto 31.200 km, světle zelený, klimatizace, AUTOMAT, 2 x airbag, protiprokluzový systém kol (ASR), ABS, originál autorádio, imobilizér, alarm, el. okna, pevná střecha, posilovač řízení, pohon 4 x 4, multifunkční volant, střešní nosič, hliníková kola, nastavitelný volant, vyhřívaná sedadla, tažné zařízení, centrál dálkový, vyhřívané přední sklo, tónovaná skla, CD měnič, otáčkoměr, vyhřívaná zrcátka, el. zrcátka, zámek řadící páky, dělená zadní sedadla, síťka mezistěny zavazadlového prostoru, zadní stěrač, el. sklopná zrcátka, mlhovky a to vše za 444.538,- CZK. Nebude to ten "Váš"? Ta cena včetně DPH je pak ale 529.000,- CZK.
ČaOFF,tlumočil jsem Tvou informaci Monice a vypadá to na svatbu.Už brzy bude Freelanderová.Zřejmě Ti pěkně poděkuje :lol: ALF

moni

#8 Příspěvek od moni » 16 dub 2007 09:06

Mily De Lite,

v patek mi volal Alf do auta, ze jste psal majlik o tom auticku, tak ja jsem to hned otocila, protoze jsem byla na ceste do Prahy. Zastavila jsem se v AMT, auto projela a pripada mi v poradku. Takze jsem si ho zamluvila a jestli vsechno dobre dopadne, ve stredu si ho odvezu. Chci Vam moc podekovat, je to zrejme opravdu ten puvodni, o kterem mi v Brne rekli, ze je prodany, ale vnitrni vztahy v AMT resit nebudu. Pokud se to vse zadari, mate u mne obed (pivo ?) i kdyz vlastne nevim, odkud jste. Tedy je to automat, na to si budu muset zvyknout. Jeste jednou diky, monika

Uživatelský avatar
Stavros
Příspěvky: 2627
Registrován: 25 říj 2006 08:42
tel.: 603145905
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od Stavros » 16 dub 2007 09:15

Nebylo byvalo lepsi koupit za ty penize uz DII? Je to preci jenom neco jinyho.

moni

#10 Příspěvek od moni » 16 dub 2007 09:22

Ahoj Stavrosi,

to je moc velky na mne, ja jsem mala holka, mam jen 167 cm a taky musim v pohode parkovat, hodne cestuji. Treba nekdy priste, i kdyz priste si spis koupim Freelandera 2, je hezky, co myslis? Ty velky auto slusi spis klukum, ja bych se v nem trochu ztratila. Mej se pekne, monika

Uživatelský avatar
Stavros
Příspěvky: 2627
Registrován: 25 říj 2006 08:42
tel.: 603145905
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od Stavros » 16 dub 2007 09:31

Asi mas pravdu, aspon, ze to ma ten automat. Takze preju hodne stesti s autem.

moni

#12 Příspěvek od moni » 16 dub 2007 09:39

budu se snazit, rano mam prodat nase firemni co s nim jezdim a pak si jet pro to nove, tak snad to klapne. Mejte se pekne, monika

Uživatelský avatar
Wolfee
Příspěvky: 214
Registrován: 02 led 2007 11:59
Bydliště: Brno

#13 Příspěvek od Wolfee » 16 dub 2007 11:24

Jezdeni s automatem bych se nebal. Mne to trvalo asi 20 km. Ale po tydeni dovolene s RR v automatu mi zdechla octavka 3x na ceste do prace protoze roste nechela radit sama. :)
RRC V8 3.9 Auto MY 1990

Skype: martinrr1

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od ALF » 16 dub 2007 13:03

ALF
moni píše:Mily De Lite,

v patek mi volal Alf do auta, ze jste psal majlik o tom auticku, tak ja jsem to hned otocila, protoze jsem byla na ceste do Prahy. Zastavila jsem se v AMT, auto projela a pripada mi v poradku. Takze jsem si ho zamluvila a jestli vsechno dobre dopadne, ve stredu si ho odvezu. Chci Vam moc podekovat, je to zrejme opravdu ten puvodni, o kterem mi v Brne rekli, ze je prodany, ale vnitrni vztahy v AMT resit nebudu. Pokud se to vse zadari, mate u mne obed (pivo ?) i kdyz vlastne nevim, odkud jste. Tedy je to automat, na to si budu muset zvyknout. Jeste jednou diky, monika
DeLite,ty se máš,asi jdeš na oběd :cry: Tak já si dám Camelku.Hm,vždyť už nekouřím.Tak se jdu projet ať neslyším,jak mi kručí v bříšku. Dobrou chuť. fňuk :lol:

Uživatelský avatar
De Lite
Příspěvky: 209
Registrován: 09 srp 2006 08:27
Bydliště: Jizerky
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od De Lite » 17 dub 2007 19:08

Mne stačí, když paní Monice bude věrně sloužit a nebude mít důvod nás proklínat, k jakému vozu jsme ji dopomohli.
Freelandering - stav duše

Odpovědět