Trubky ACE

Discovery I, II, III

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
EldaJurecka
Příspěvky: 9
Registrován: 03 led 2022 11:48
auto: Discovery 2

Trubky ACE

#1 Příspěvek od EldaJurecka » 19 dub 2022 11:34

Zdravím, mám d2 a mám problém s trubkama ACE. Máte někdo zkušenost s druhovýrobou Bearmach? Jsou dobrý nebo se vyplatí koupit originál?

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk


MadTom
Příspěvky: 14912
Registrován: 06 lis 2008 23:15
tel.: 608 600 360
auto: D2, Def 130
Bydliště: Olomouc

Re: Trubky ACE

#2 Příspěvek od MadTom » 19 dub 2022 12:33

Jestli to budeš měnit až do kostky, tak bych spíš uvažoval o přestavbě kostky na hydraulické šroubení, protože je velmi velká šance, že se ti to tam nepodaří zatěsnit. A následně tedy i hydraulické trubky a navazující hadice.
A na okraj - jestli si to dobře pamatuju, tak v RAVE píšou, že trubky není možné v kuse vyměnit, bez sundání kastle od rámu, takže proto ty nové jsou dělené. A dále v jedné trubce je atenuátor, který má za cíl eliminovat hlučnost celého systému.
Drobek - Discovery II TD5 pro ženu, Blufínek - Defender 130 TD5 na ježdění s dětma a mě zbyl už zase jenom Ford Mondeo

Honza21
Příspěvky: 102
Registrován: 08 kvě 2010 07:59
tel.: +420604712936
auto: Discovery II
Bydliště: Třinec - Kanada
Kontaktovat uživatele:

Re: Trubky ACE

#3 Příspěvek od Honza21 » 19 dub 2022 12:53

MadTom píše: 19 dub 2022 12:33 Jestli to budeš měnit až do kostky, tak bych spíš uvažoval o přestavbě kostky na hydraulické šroubení, protože je velmi velká šance, že se ti to tam nepodaří zatěsnit. A následně tedy i hydraulické trubky a navazující hadice.
A na okraj - jestli si to dobře pamatuju, tak v RAVE píšou, že trubky není možné v kuse vyměnit, bez sundání kastle od rámu, takže proto ty nové jsou dělené. A dále v jedné trubce je atenuátor, který má za cíl eliminovat hlučnost celého systému.
Sorry za off-topic.
Děkuji za uvedení pojmu "atenuátor". I když si čas od času brnknu na kytaru, a to už dlouho, tento pojem jsem nikdy neslyšel.
Ještě jednou dík za rozšíření obzoru.

Odpovědět