Zkušenosti s AMT

Všeobecné rady a informace

Moderátor: Acon

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Neklan
Příspěvky: 2899
Registrován: 07 lis 2007 10:30
Bydliště: Praha

Dorda

#61 Příspěvek od Neklan » 20 úno 2008 20:12

Tak nevím, byl jsem tam naposledy v červnu na 120.000km prohlídce s D3 a platil jsem komplet s daní, olejem, filtry, prací a pár dalšími drobnostmi necelých deset tisíc. Pokud se tam něco změnilo od léta, je mi to líto.
Aktuálně: 1979 SIII 88" 2,25 l Petrol, 1983 two-door Range Rover V8 a 2021 Defender 110 SE D250; Dříve navíc: 1969 SIIa 88" 2,5 l Petrol, 2003 Discovery 2 TD5, 2005 Discovery 3 TDV6 S, 2011 Discovery 4 SDV6 SE, 2016 Discovery 4 SDV6 HSE

Uživatelský avatar
Hunter
Příspěvky: 1497
Registrován: 22 bře 2007 01:04
auto: Free I Td4 AT
Bydliště: Jičínsko
Kontaktovat uživatele:

#62 Příspěvek od Hunter » 20 úno 2008 20:23

Ceny Auto Dorda lze lehce zjistit na webu viz
http://www.dorda.cz/land/bazar_news.htm

Jinak tam shaneji techniky, tak pokud ma nekdo zajem :lol:
Free Td4 2004 HSE automat

Uživatelský avatar
Neklan
Příspěvky: 2899
Registrován: 07 lis 2007 10:30
Bydliště: Praha

Dorda

#63 Příspěvek od Neklan » 20 úno 2008 20:24

Tak skutečně podražili, teď jsem se díval na stránky Auto Dorda a od prosince už je to 850,-Kč za hodinu práce.
Když jsem si v roce 2005 kupoval Discoveru, byla podobná cena i v AMT, tehdy ještě v Pakulu, tedy Kongresovém centru, abych byl přesný. Během dvou let tedy podražili na skoro dvojnásobek :twisted: :twisted: .
Kdepak, příští rok nejspíš půjde Discovery z domu a nový Land Rover už mi přes práh nesmí. Už to tak vypadá, že zelený ovál pro mě skončil rokem 1998 odchodem motorů 300tdi do Brazílie.
Aktuálně: 1979 SIII 88" 2,25 l Petrol, 1983 two-door Range Rover V8 a 2021 Defender 110 SE D250; Dříve navíc: 1969 SIIa 88" 2,5 l Petrol, 2003 Discovery 2 TD5, 2005 Discovery 3 TDV6 S, 2011 Discovery 4 SDV6 SE, 2016 Discovery 4 SDV6 HSE

alap
Příspěvky: 569
Registrován: 05 úno 2008 21:49
auto: RRC LSEi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

#64 Příspěvek od alap » 20 úno 2008 21:00

Co se týče ceny mám ten dojem, je u Dordy mají speciální cení na Range Rovery. Land rover (myšleno ostaní typy) jsou levnější. Jo hold, tyhle auta vůbec neumí, tak musí zaujmout aspoň lepší cenou, akorát těm nahoře nikdo neřekl, že měli jít s tou cenou spíš níž.
ex. Range Rover Classic 4,2 LSE 93 LPG
ex. RR P38 4,0 A SE LPG

Uživatelský avatar
Koudy
Příspěvky: 237
Registrován: 07 led 2008 21:14
tel.: 608984224
auto: D3 TDV6
Bydliště: Zvole u Prahy
Kontaktovat uživatele:

#65 Příspěvek od Koudy » 21 úno 2008 09:40

motohanz píše:
Mahatma píše:Před LR jsem měl Lancii Z. Podobný exot. Celé dva roky jsem hledal ideální servis. Marně.
Generálku po 150000km jsem nechal udělat u Fiatu (dobré, ale drahé a neudělali mi tam diagnostiku, protože moje Lancia byla na půl Peugeot a oni se nepřipíchli na její počítač), ale pak jsem hledal servis na drobnější opravy (dveře, elektrika, stěrače, klima) a bud se mě snažili obrat o prachy, nebo zase byli neschopní.
Je to s úrovní servisů u nás opravdu tak špatné?
No me v jednom LR servise ve stodulkach rekli ze se tou malou pakou u D1 prirazuje predni nahon.... :o

Co to bylo za servis ?

Uživatelský avatar
motohanz
Příspěvky: 1038
Registrován: 08 bře 2007 11:40
Kontaktovat uživatele:

#66 Příspěvek od motohanz » 21 úno 2008 12:40

Uz jsem to tu nekde psal...Je to hned vedle jak byl, mozna este je AUTEC ve Stodulkach, na ty hlavni...za predni koule rikal ze bude chtit 50 tisic...
MotoHanz - prodej a dovoz motocyklů prodej náhradních dílů a doplňků na Harley-Davidson a další http://www.motohanz.cz

Uživatelský avatar
Martin_H
Příspěvky: 526
Registrován: 19 led 2007 12:35
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

#67 Příspěvek od Martin_H » 21 úno 2008 12:45

hned vedle prodávají bavoráky, , vedle Šafránky - je to ono ?

Uživatelský avatar
Koudy
Příspěvky: 237
Registrován: 07 led 2008 21:14
tel.: 608984224
auto: D3 TDV6
Bydliště: Zvole u Prahy
Kontaktovat uživatele:

#68 Příspěvek od Koudy » 21 úno 2008 12:51

Nebo přímo na té pumpě dole - jakoby v baráku pumpy ?

Uživatelský avatar
Martin_H
Příspěvky: 526
Registrován: 19 led 2007 12:35
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

#69 Příspěvek od Martin_H » 21 úno 2008 13:11

To bude ono !

Uživatelský avatar
Koudy
Příspěvky: 237
Registrován: 07 led 2008 21:14
tel.: 608984224
auto: D3 TDV6
Bydliště: Zvole u Prahy
Kontaktovat uživatele:

#70 Příspěvek od Koudy » 21 úno 2008 14:48

Tak jenom na upřesněnou, jestli myslíš K-Car-Centrum, tak to pochybuju, že tam někdo řekl, že tou přední řadící pákou se přiřazuje přední náhon...
Rovery a L.R. děláme od roku ´95 - když byl ještě importér Itec Motor (to už tady skoro nikdo nepamatuje).
Pracovali jsme pro Omegu Motor Group, což byl první atorizovaný servis na Rovery, L.R. a MG v Čechách.
Předních "koulí" jsme se napřetěsňovali a navyměňovali na desítky a 50.000,- za jejich výměnu Ti u nás nikdy nikdo říct nemohl !!!

Uživatelský avatar
motohanz
Příspěvky: 1038
Registrován: 08 bře 2007 11:40
Kontaktovat uživatele:

#71 Příspěvek od motohanz » 21 úno 2008 15:08

Koudy píše:Tak jenom na upřesněnou, jestli myslíš K-Car-Centrum, tak to pochybuju, že tam někdo řekl, že tou přední řadící pákou se přiřazuje přední náhon...
Rovery a L.R. děláme od roku ´95 - když byl ještě importér Itec Motor (to už tady skoro nikdo nepamatuje).
Pracovali jsme pro Omegu Motor Group, což byl první atorizovaný servis na Rovery, L.R. a MG v Čechách.
Předních "koulí" jsme se napřetěsňovali a navyměňovali na desítky a 50.000,- za jejich výměnu Ti u nás nikdy nikdo říct nemohl !!!
je mi to lito ale asi uplne nevis kdo ti tam pracuje..... :roll: Nemyslim to zle nerikej mi ze lzu.... :idea:
Ja tam prijel jako trouba s autem ktery mel tejden a vubec tomu nerozumel a to jsem i mechanikovi rekl. A on se s tim projel a rekl" ted jedu na zadni nahon a ted kdyz zaradim tak bych mel ject na 4x4".
Pak se zarazenym mezinapravovym difem zatacel na suchym asfaltu ze skoro krupaly poloosy....a s tema koulema mi rekl, ze se to musi cely rozebrat a ze to muze stat i 50 tisic....tot vse...pro me stesti jsem nasel v tu dobu tohle forum a nenaletel jsem.... :idea:
MotoHanz - prodej a dovoz motocyklů prodej náhradních dílů a doplňků na Harley-Davidson a další http://www.motohanz.cz

Uživatelský avatar
motohanz
Příspěvky: 1038
Registrován: 08 bře 2007 11:40
Kontaktovat uživatele:

#72 Příspěvek od motohanz » 21 úno 2008 15:09

Koudy píše:Nebo přímo na té pumpě dole - jakoby v baráku pumpy ?
barak u pumpy to je ono....
MotoHanz - prodej a dovoz motocyklů prodej náhradních dílů a doplňků na Harley-Davidson a další http://www.motohanz.cz

Uživatelský avatar
Koudy
Příspěvky: 237
Registrován: 07 led 2008 21:14
tel.: 608984224
auto: D3 TDV6
Bydliště: Zvole u Prahy
Kontaktovat uživatele:

#73 Příspěvek od Koudy » 21 úno 2008 15:54

Barák u pumpy ? My jsme přímo v budově pumpy a jestli jsi byl přímo u nás, tak si stojím za tím, že po těch letech co to děláme Ti toto nikdo říct nemohl.

"Pak se zarazenym mezinapravovym difem zatacel na suchym asfaltu ze skoro krupaly poloosy" - ?????? tak to už skutečně nechápu - skoro křupaly poloosy ?

Uživatelský avatar
motohanz
Příspěvky: 1038
Registrován: 08 bře 2007 11:40
Kontaktovat uživatele:

#74 Příspěvek od motohanz » 21 úno 2008 16:17

Koudy píše:Barák u pumpy ? My jsme přímo v budově pumpy a jestli jsi byl přímo u nás, tak si stojím za tím, že po těch letech co to děláme Ti toto nikdo říct nemohl.

"Pak se zarazenym mezinapravovym difem zatacel na suchym asfaltu ze skoro krupaly poloosy" - ?????? tak to už skutečně nechápu - skoro křupaly poloosy ?
chytani za slovo je trosky zbytecny ale budis, barak pumpy....


nevim o co ti jde...proste chces abych rekl ze jste tam mate podvodnika co chtel natahnout cloveka, co tomu vubec nerozumnel? JO JE TO TAK SORRY!!!

bohuze me jeden clovek od vas chtel takovym zpusobem natahnout a to dela obrazek o cele firme..snazil jsem se bejt slusnej ale ty to nechces akceptovat, chtel jsem to tenkrat resit...ale byl jsem rad ze to je jen spina na tech koulich a neni potreba rozebirat a menit....

a jestli nechapes to co jsem napsal tak se delo to ze jak zatacel tak piskaly gumy a obcas tam kruplo....pokud vim tak muze i prasknout polosa o cemz jestli ten tvuj odbornik tam vedel tak je to este horsi protoze mi vedome chtel zpusobit zavadu..... :!:
MotoHanz - prodej a dovoz motocyklů prodej náhradních dílů a doplňků na Harley-Davidson a další http://www.motohanz.cz

Uživatelský avatar
motohanz
Příspěvky: 1038
Registrován: 08 bře 2007 11:40
Kontaktovat uživatele:

#75 Příspěvek od motohanz » 21 úno 2008 16:34

mozna si este nekdo pamatuje jak jsem byl tenkrat z toho uplne na prasky.....je to skoro presne rok....a ten tvuj clovek tyhle auta videl z jedouciho vlaku nebo toho chtel proste zneuzit...
MotoHanz - prodej a dovoz motocyklů prodej náhradních dílů a doplňků na Harley-Davidson a další http://www.motohanz.cz

Uživatelský avatar
Koudy
Příspěvky: 237
Registrován: 07 led 2008 21:14
tel.: 608984224
auto: D3 TDV6
Bydliště: Zvole u Prahy
Kontaktovat uživatele:

#76 Příspěvek od Koudy » 21 úno 2008 16:45

Jasně, je to přesně jak píšeš...
Mohl jsi být náš jedinej zákazník s L.R.
Čekali jsme jenom na tebe, abychom se na tobě napakovali a na zbytek roku mohli zavřít.
A když to náhodou neklapne, tak alespoň záměrně ničíme zákazníkům auta, abychom je potrestali za to že nám nedali 50.000,- za vyčištění špíny z předních koulí.
Je ta takovej náš sport, jezdit se zařazenou špérou po asfaltu a vždy s plným rejdem.
Bohužel neklaplo ani jedno, tak budem muset asi zavřít.
Škoda, že jsme se po těch letech nic o L.R. nenaučili a výměnu oleje začínáme vždy vypuštěním kol.

A teď vážně, nenechám si sr@t bezduvodně na hlavu od kohokoliv, vzlášť když lže.

Uživatelský avatar
motohanz
Příspěvky: 1038
Registrován: 08 bře 2007 11:40
Kontaktovat uživatele:

#77 Příspěvek od motohanz » 21 úno 2008 17:17

No kdyz to pises tak je to asi pravda, ja to nenapsal....

Trochu ubohost hazet spinu kolem sebe a nemit zameteno pred vlastnim prahem...chteli ste me obrat a jeste poskodit auto...

No jsme v cechach tak se nedivim ze krejes podvody ve svem "podniku".
Coz tedy dela podvodnika i z tebe. Mozna jsi ty ten odbornik co mi takhle radil.

Neboj varoval jsem koho jsem potkal pred tvym "servisem".

Ted lituju toho, ze jsem te tenkrat nedal do televize a nebylo od toho daleko....

kopes kolem sebe...chapu, uznat chybu a zjistit kdo to byl a pripadne ho postrestat to ne...jsem zapomnel, kde jsme...

byl jsem tam 8.3. 2007 v 16.00

Varuji pred K-Car-Centrum a za tim si stojim......jsou to budto fuseri nebo podvodnici..nevim co je horsi...
MotoHanz - prodej a dovoz motocyklů prodej náhradních dílů a doplňků na Harley-Davidson a další http://www.motohanz.cz

Uživatelský avatar
Koudy
Příspěvky: 237
Registrován: 07 led 2008 21:14
tel.: 608984224
auto: D3 TDV6
Bydliště: Zvole u Prahy
Kontaktovat uživatele:

#78 Příspěvek od Koudy » 21 úno 2008 19:05

Fakt jsi mě pobavil.
"Trochu ubohost hazet spinu kolem sebe a nemit zameteno pred vlastnim prahem...chteli ste me obrat a jeste poskodit auto... " - čím dál lepší.
Komik, Ty musíš být komik.

Nebudu se dál rejpat v tomto slaboduchém obviňování z nesmyslu.

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 213
Registrován: 08 lis 2006 19:44
auto: RR P38 2,5 DSE
Bydliště: Grottau

#79 Příspěvek od George » 21 úno 2008 19:07

Ahoj,
chci navázat na Koudyho větu,že tady už Itec nikdo nepamatuje,tak tě můžu ubezpečit,že já ano a velice dobře.V roce 1990 jsem pracoval pro firmu Berox z Londýna a vté době byl její obchodní záměr uvést na zdejší trh Land Rover.První vozy jsme dovezli z Říma na vánoce 1990,protože v té době to bylo jediné místo odkud se daly dovézt nové vozy s levostranným řízením.Udělali jsme v česku prezentace a zůčastnili se i výběrových řízení pro energetiky a armádu,která Landy samozřejmě vyhrál s rozdílem třídy.Potom jsme dovezli prvních 50 ks pro Severočeské a dalších 100ks pro Moravské energetiky a následně i první sérii vozů pro armádu.V té době se ke svému kšeftu dostalo i AOZ Český Dub,který armádní kusy dovybavoval dle požadavků naší armády.Takže tam je nejstarší oficiálně uznaný servis LR.No a v té době se zjevila firma Itec Group a to co provedli tenkrát nám se do dneška táhne v podobě AMT a jejich praseckých cen,nechutného chování a neodbornosti co se LR týká.Tak prosím o Itec tady už radši nepište. :twisted:
George

Uživatelský avatar
motohanz
Příspěvky: 1038
Registrován: 08 bře 2007 11:40
Kontaktovat uživatele:

#80 Příspěvek od motohanz » 21 úno 2008 21:31

Koudy píše:Fakt jsi mě pobavil.
"Trochu ubohost hazet spinu kolem sebe a nemit zameteno pred vlastnim prahem...chteli ste me obrat a jeste poskodit auto... " - čím dál lepší.
Komik, Ty musíš být komik.

Nebudu se dál rejpat v tomto slaboduchém obviňování z nesmyslu.
no bez si radsi obirat slusny lidi co prijedou v nouzi....ses stejnej jako ten tvuj odbornik co tam u tebe pracuje, k Vam ani sekacku na travu....
MotoHanz - prodej a dovoz motocyklů prodej náhradních dílů a doplňků na Harley-Davidson a další http://www.motohanz.cz

Odpovědět