Kolik je tady " Bikerů "

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Mirko
Příspěvky: 2813
Registrován: 18 lis 2008 08:35
auto: RRC´s
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik je tady " Bikerů "

#661 Příspěvek od Mirko » 23 kvě 2022 11:49

Díky. Zrovna jsme jeli z Pekláku v České Třebové dále na chatu v Malé Morávce. Tam jsme pak ještě projeli bikepark Kareš a kamoši i Karlov, já jsem si raději dával trochu do těla.

Range u chaty - mé kolo je uvnitř, na Pekláku jezdím půjčeným.

Obrázek

Kareš byla idyla, vzal jsem to tam na kole přes Praděd, zbytek jel autem, a pak jsme tam jezdili skoro do zavíračky ve čtyřech až pěti lidech. Trasy tam jsou super a ve velmi dobrém stavu.

Obrázek

Zatímco borci jezdili v Karlově, tak jsem si ještě jednou vyšlápl na Švýcárnu, tentokrát ze strany od Vidly a pak svištěl z Ovčárny už dolu na chatu.

Obrázek

Karlov jsem "ochutnal" jen večer předtím v rámci vyjížďky s ostatníma a byť už jsem měl z jednoho kamoše deprési, jak se zlepšil díky různým školením od profesionálů, tak v půlce Snaketrailu musel se svým Endurem uhnout, poněvadž zavazel... :chuckle

Uživatelský avatar
Poly
Příspěvky: 341
Registrován: 11 říj 2010 12:20
auto: SIII_88, SIII_109STW
Bydliště: Šumperk

Re: Kolik je tady " Bikerů "

#662 Příspěvek od Poly » 24 kvě 2022 01:22

Pěknej bajkovej výlet !! Úplně vidím údiv a znechucení, když jsi na hardtailu válcoval kamaráda s fullem:). BTW: diky za shrnutí, kde všude se jezdi! Vrátil jsem se teď po 3 letech zpět a nestačím koukat kolik trailů vyrostlo a roste :wring :O

Uživatelský avatar
Mirko
Příspěvky: 2813
Registrován: 18 lis 2008 08:35
auto: RRC´s
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik je tady " Bikerů "

#663 Příspěvek od Mirko » 25 kvě 2022 11:19

Co se týká možností trailparků, singltrailů atd, tak je to dneska úplně super. Osobně mám projetý opakovaně Singlkras Jedovnice i Mariánské údolí, Singltrek pod smrkem, Boskovice a jednou Rychlebské stezky a Trail of Life. Z těch sjezdových několikrát Peklák a jednou Kopřivnou, Kareš a teda jeden trail z Karlova. Teď se chci podívat do Nového města a konečně projet Březovou, kde pokaždé pršelo, když jsem tam jel. A taky chci zkusit Moravskou Třebovou, kterou prý stavěli stejní lidé jako Singltrek pod Smrkem.
Co se týká kámoše na fullu, tak on na to byl zvyklej, že mu ujíždím na hardtailu, ale několik školení s profíky z "Kill the Trail" ho opravdu posunulo hodně dál + já neumím skákat. Takže už pokukuji taky po nějakém kurzu (a chráničích), protože je fakt, že bez schopnosti létat už se člověk musí pomalu bát najet na cokoliv jiného než modrou.

Uživatelský avatar
Mirko
Příspěvky: 2813
Registrován: 18 lis 2008 08:35
auto: RRC´s
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik je tady " Bikerů "

#664 Příspěvek od Mirko » 28 čer 2022 12:47

Rychlebky:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Včera jsem si je užil, sám, a je to opravdu bomba, už jsem si ani nevzpomínal jako moc dobré to tam je. Napřed jsem projížděl černé stezky a pak Superflow, úžasné... Toho tzv. "T-Ryse" na předposlední fotce jsem teda nedal...

Mirko

Uživatelský avatar
petr štrof
Příspěvky: 897
Registrován: 29 dub 2010 21:00
tel.: 603799382
auto: LR Disco 3 HSE 2006
Bydliště: NÁCHODSKO

Re: Kolik je tady " Bikerů "

#665 Příspěvek od petr štrof » 28 čer 2022 16:28

Tak jestli to na Rychlebkách co jsi popsal dáváš na hardteilu :clap chudák kolo
Já teď řeším jak nasoukat na nosič na kouli 4 fully , manželka má nový a už se mi to tam nevejde .
Klidně doraž na TT Trutnov Trails tě provezem , mám to za bukem .

bikerum zdar Petr

Uživatelský avatar
Mirko
Příspěvky: 2813
Registrován: 18 lis 2008 08:35
auto: RRC´s
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik je tady " Bikerů "

#666 Příspěvek od Mirko » 28 čer 2022 16:52

Díky za pozvání, Trutnov mi ještě chybí ve sbírce, takže případně se ozvu.
Hardtail je jasnej - 4 atmosféry v gumách a jedu - jinak to neumím :-)

MadTom
Příspěvky: 14912
Registrován: 06 lis 2008 23:15
tel.: 608 600 360
auto: D2, Def 130
Bydliště: Olomouc

Re: Kolik je tady " Bikerů "

#667 Příspěvek od MadTom » 28 čer 2022 18:31

Naposledy mě na něco podobného nahnali kamarádi, akorát prý že nosič a blatníky potřebovat nebudu, ale hodila by se alespoň přední odpružená vidlice. :hmm: A 4 atmosféry v kolech bylo jenom před dofoukáním na obvyklých 6. Nevím proč, ale do kopce mi furt ujížděli a cestou dolů to bylo opačně. Asi proto, že ty cantilever brzdy už nejsou to pravé. Ono to prostě pomaleji nejelo. :Pohoda:
Drobek - Discovery II TD5 pro ženu, Blufínek - Defender 130 TD5 na ježdění s dětma a mě zbyl už zase jenom Ford Mondeo

Uživatelský avatar
mesany
Příspěvky: 222
Registrován: 21 bře 2011 18:49
auto: DII, modely LR 1:10
Bydliště: Brno

Re: Kolik je tady " Bikerů "

#668 Příspěvek od mesany » 01 črc 2022 18:38

petr štrof píše: 28 čer 2022 16:28
Klidně doraž na TT Trutnov Trails tě provezem , mám to za bukem .

bikerum zdar Petr
To bych se ti taky někdy ozval, zatím mám projetý jen Rychlebské stezky, ale chcem si s kámošem rozšiřovat obzory.
Teď aktuálně mám teda zlomený kotník z kola, tak pauzíruju. Laďa
rc modely 1:10- 3x Defender, 1x Samurai, 1x Jeep, ve stavbě RRC 2door
Discovery II - Lojzík pro radost

Uživatelský avatar
mesany
Příspěvky: 222
Registrován: 21 bře 2011 18:49
auto: DII, modely LR 1:10
Bydliště: Brno

Re: Kolik je tady " Bikerů "

#669 Příspěvek od mesany » 01 črc 2022 18:40

Mirko píše: 28 čer 2022 16:52 Díky za pozvání, Trutnov mi ještě chybí ve sbírce, takže případně se ozvu.
Hardtail je jasnej - 4 atmosféry v gumách a jedu - jinak to neumím :-)
Dáváš dolů sedlovku? Jinak musí strašně zavazet..
rc modely 1:10- 3x Defender, 1x Samurai, 1x Jeep, ve stavbě RRC 2door
Discovery II - Lojzík pro radost

Uživatelský avatar
Mirko
Příspěvky: 2813
Registrován: 18 lis 2008 08:35
auto: RRC´s
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik je tady " Bikerů "

#670 Příspěvek od Mirko » 01 črc 2022 22:22

Auč, přejí brzké zahojení. Co se nepovedlo?
Sedlovku dolu nedávám, možná, kdybych se pokusil o T-Ryse, ale při běžném ježdění ne. Je pravda, že jsem vnitřní část stehen měl od ní po Rychlebkách docela domlácenou, ale prostě zvyk, navíc jezdím v Lykře, takže o sedlo nezachytávám. Rychleby už jsou pro mě celkem extrém, většinou jezdím spíš na hladší věci, teď se chystám na Tanvaldský špičák.

Uživatelský avatar
mesany
Příspěvky: 222
Registrován: 21 bře 2011 18:49
auto: DII, modely LR 1:10
Bydliště: Brno

Re: Kolik je tady " Bikerů "

#671 Příspěvek od mesany » 03 črc 2022 13:20

V Brně kousek pod Hádama mi na skalce nějak uklouzlo přední kolo a ani nevím jak jsem se válel se zlomenou nohou. To jsem ale v tu chvíli netušil, takže jsem sedl na kolo a dojel 3 km domů :wasntme
Já mám rád ty náročnější traily, ale na extrémy viz. T-Rys nemám a mít nebudu. Jel jsi na Rychlebech trail Wales? Ten je nádhernej, ale náročnej
rc modely 1:10- 3x Defender, 1x Samurai, 1x Jeep, ve stavbě RRC 2door
Discovery II - Lojzík pro radost

Odpovědět