Stránka 1 z 1

Sloupnuta cast na konektory vyhrivani zadniho skla

Napsal: 04 bře 2013 12:39
od Krasty
Pro nekoho to je asi studentskej dotaz, ale hledal jsem hledal, ale nenasel odpoved.

patral jsem proc se mi nefunguje vyhrivani zadniho skla a zjistil jsem, ze se mi sloupla ta mala vrstvicka toho vodiveho laku, co je v miste pod konektory. (Konektory uz byly odlepene.)

Jak se to da opravit? Existuje neco, cim to mohu opravit? Nasel jsem nejaky lak na plosne spoje, ale co pak pouzit, abych prilepil ty konektory?

Ma s tim nekdo zkusenost?

Diky

Re: Sloupnuta cast na konektory vyhrivani zadniho skla

Napsal: 04 bře 2013 12:55
od MadTom
Lak na plošné spoje to neudrží. A pokud je ulomenej konektor od skla, tak to podle mě není opravitelné.
Co existuje a funguje, je lak na opravu přeškrábnutých vyhřívacích spojů na skle - musí na to být určen, obyčejnej vodivej lak normálně přehoří a nefunguje. Ale je to lak a né lepidlo, takže ten konektor to podle mě neudrží a hlavně to pořádně nezaschne. Originál je to na tom skle zapečené.

Re: Sloupnuta cast na konektory vyhrivani zadniho skla

Napsal: 04 bře 2013 18:37
od mr-tomas
Na ulomené koncovky na vyhřívání skla se na to prodává v autopotřebách spešl lepidlo s obsahem stříbra. Kdysi jsem tím s úspěchem přilepil odpadlé koncovky na eRku.