Stránka 1 z 4

Jak jsem si koupil Bulíčka

Napsal: 23 lis 2015 10:53
od cyril
...

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

Napsal: 23 lis 2015 10:56
od cyril
Tak přidávám další fotky

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

Napsal: 23 lis 2015 10:58
od cyril
Revize elektriky ukázala, že dáme komplet nové svazky. Potom už jen další rozebírání, pískování, vyvařování a td.

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

Napsal: 23 lis 2015 11:04
od cyril
Ještě že máme tolik padákových šňůr. Výborný pomocník při měření rámu!

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

Napsal: 23 lis 2015 11:06
od cyril
Crossmember je samozřejmě nový, zbytek se vyměňuje podle potřeby.

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

Napsal: 23 lis 2015 11:19
od cyril
Jak bude čas, tak budeme pokračovat. Kvalitní základovka a polyuretanový vrchní lak by měl rámu umožnit velmi dlouhý život. Až bude auto složené, ještě vystříkáme vnitřek rámu voskem a celý spodek gumoasfaltem.

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

Napsal: 23 lis 2015 11:22
od Tomy
:clap :clap :yes :yes

Krása.. teda ta robota, nie to prevrátenie.. Inak veľmi pekné sú aj fotky...

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

Napsal: 23 lis 2015 11:22
od Land Jirka
Dobrý :grin:
Taky jsem si před pár týdny udělal radost a pořídil si pěkného defíka třístovku od svého zákazníka.
Napřed jsem si myslel,že ho trošku načančám a nakonec jsem to pojal skoro jako ty. :mrgreen:
Mám alespoň na dlouhé zimní večery něco na hraní. :wink:

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

Napsal: 23 lis 2015 11:47
od Mirko
Na jedné fotce vzadu stojí červený Range, to je tvůj? Jsi to vždy odmítal...
A zrovna ty dáš převalenému Defovi přezdívku podle jedné německé legendy - protože Bulli je přece jenom jeden:
Obrázek

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

Napsal: 23 lis 2015 12:05
od cyril
[quote="Mirko"]Na jedné fotce vzadu stojí červený Range, to je tvůj? Jsi to vždy odmítal...
A zrovna ty dáš převalenému Defovi přezdívku podle jedné německé legendy - protože Bulli je přece jenom jeden:

Tenhle hipísáckej Bulíček od VW mne nenapadl. To teda vůbec ne. Ale prostě se mi to k němu líbí. Ten Rangie není můj. To je Cabrio, který jsme se pokoušeli trochu zkulturnit po rakouském pokusu o opravu. Už je pryč.

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

Napsal: 23 lis 2015 12:09
od VencaZE
To je teda smůla :evil: .
Ale taky krásná práce :yes .

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

Napsal: 23 lis 2015 12:51
od Mirko
cyril píše: Ten Rangie není můj. To je Cabrio, který jsme se pokoušeli trochu zkulturnit po rakouském pokusu o opravu. Už je pryč.
Jo tak to už vím, ten byl v zoufalém stavu, to je pravda...

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

Napsal: 17 úno 2016 14:59
od cyril
Tak jsme zase trochu popolezli.... :Pohoda:

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

Napsal: 17 úno 2016 22:42
od Benjamin
Cyrile pěkný :yes Vypadá to na projekt s pochmurným začátkem, ale výborným koncem, jen tak dál :mrk

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

Napsal: 09 srp 2016 10:17
od cyril
Jsme poskočili...

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

Napsal: 12 srp 2016 16:34
od panKotrč
To bude ale fešák :clap

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

Napsal: 09 zář 2016 08:52
od cyril
Korba v laku....Dělá nám radost.

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

Napsal: 09 zář 2016 09:50
od Hanys_a_Kaca
:rock černý lemy na světlejší korbě vypadaj hustokrutě :yes

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

Napsal: 14 lis 2016 17:15
od cyril
Nevím, jestli se s ním někdy budu chtít rozloučit...On ho ale stejně nikdo nekoupí. Páč bude děsně drahej.

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

Napsal: 14 lis 2016 17:35
od Nasoska
:ty jeden...: Máš talent, krásná práce. Technika, design. Kam se hrabe Matzker. Těšim se na komplet.