Stránka 1 z 4
Jak jsem si koupil Bulíčka
Napsal: 23 lis 2015 10:53
od cyril
...
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Napsal: 23 lis 2015 10:56
od cyril
Tak přidávám další fotky
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Napsal: 23 lis 2015 10:58
od cyril
Revize elektriky ukázala, že dáme komplet nové svazky. Potom už jen další rozebírání, pískování, vyvařování a td.
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Napsal: 23 lis 2015 11:04
od cyril
Ještě že máme tolik padákových šňůr. Výborný pomocník při měření rámu!
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Napsal: 23 lis 2015 11:06
od cyril
Crossmember je samozřejmě nový, zbytek se vyměňuje podle potřeby.
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Napsal: 23 lis 2015 11:19
od cyril
Jak bude čas, tak budeme pokračovat. Kvalitní základovka a polyuretanový vrchní lak by měl rámu umožnit velmi dlouhý život. Až bude auto složené, ještě vystříkáme vnitřek rámu voskem a celý spodek gumoasfaltem.
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Napsal: 23 lis 2015 11:22
od Tomy
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Napsal: 23 lis 2015 11:22
od Land Jirka
Dobrý
Taky jsem si před pár týdny udělal radost a pořídil si pěkného defíka třístovku od svého zákazníka.
Napřed jsem si myslel,že ho trošku načančám a nakonec jsem to pojal skoro jako ty.
Mám alespoň na dlouhé zimní večery něco na hraní.

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Napsal: 23 lis 2015 11:47
od Mirko
Na jedné fotce vzadu stojí červený Range, to je tvůj? Jsi to vždy odmítal...
A zrovna ty dáš převalenému Defovi přezdívku podle jedné německé legendy - protože Bulli je přece jenom jeden:

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Napsal: 23 lis 2015 12:05
od cyril
[quote="Mirko"]Na jedné fotce vzadu stojí červený Range, to je tvůj? Jsi to vždy odmítal...
A zrovna ty dáš převalenému Defovi přezdívku podle jedné německé legendy - protože Bulli je přece jenom jeden:
Tenhle hipísáckej Bulíček od VW mne nenapadl. To teda vůbec ne. Ale prostě se mi to k němu líbí. Ten Rangie není můj. To je Cabrio, který jsme se pokoušeli trochu zkulturnit po rakouském pokusu o opravu. Už je pryč.
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Napsal: 23 lis 2015 12:09
od VencaZE
To je teda smůla

.
Ale taky krásná práce

.
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Napsal: 23 lis 2015 12:51
od Mirko
cyril píše: Ten Rangie není můj. To je Cabrio, který jsme se pokoušeli trochu zkulturnit po rakouském pokusu o opravu. Už je pryč.
Jo tak to už vím, ten byl v zoufalém stavu, to je pravda...
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Napsal: 17 úno 2016 14:59
od cyril
Tak jsme zase trochu popolezli....

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Napsal: 17 úno 2016 22:42
od Benjamin
Cyrile pěkný

Vypadá to na projekt s pochmurným začátkem, ale výborným koncem, jen tak dál

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Napsal: 09 srp 2016 10:17
od cyril
Jsme poskočili...
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Napsal: 12 srp 2016 16:34
od panKotrč
To bude ale fešák

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Napsal: 09 zář 2016 08:52
od cyril
Korba v laku....Dělá nám radost.
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Napsal: 09 zář 2016 09:50
od Hanys_a_Kaca

černý lemy na světlejší korbě vypadaj hustokrutě

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Napsal: 14 lis 2016 17:15
od cyril
Nevím, jestli se s ním někdy budu chtít rozloučit...On ho ale stejně nikdo nekoupí. Páč bude děsně drahej.
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Napsal: 14 lis 2016 17:35
od Nasoska

Máš talent, krásná práce. Technika, design. Kam se hrabe Matzker. Těšim se na komplet.