Stránka 1 z 1

Umí tu někdo Japonsky???

Napsal: 17 úno 2017 18:46
od omar
Zdar ogaři ,definitivně mně jeblo v palici,chci si koupit naprosto zbytečné auto,ale je tam malej problém,auto tojí v německu,ale je to dovezené z Japonska,takže bych nutně potřeboval přeložit papíry at mužu skusit pořešit přihlášení v Čr.Jedná se tenhle maslostroj.

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anz ... 8-216-2254

Re: Umí tu někdo Japonsky???

Napsal: 17 úno 2017 23:28
od alberth
tak na to jsem zvedav, zda se ti to podari dotahnout domu. nemas nekde v okoli jicina japonskou restauraci ? snad by ti mistr kuchar pomohl :)

Re: Umí tu někdo Japonsky???

Napsal: 17 úno 2017 23:44
od Wiki
no a co zkusit Google překladač?

Re: Umí tu někdo Japonsky???

Napsal: 18 úno 2017 00:07
od alberth
to je na kurz kresleni na zimni vecery

Re: Umí tu někdo Japonsky???

Napsal: 18 úno 2017 00:43
od Skalik
omar: hele i když to přeložíš tak to tady nepřihlásíš, u nás pořád platí pravidlo 8mi let staří. To se dá obejít jedině u dovozu auta zaregistrovaného v jiném členském státě EU.

U tohodle jedině přihlásit na německý noty a pak dovoz k nám a naše noty, nebo stodola na 5 let a pak vete noty. Ani jedno řešení není jednoduchý a už vůbec ne levný. :head

Re: Umí tu někdo Japonsky???

Napsal: 18 úno 2017 07:35
od omar
Wiki píše: 17 úno 2017 23:44 no a co zkusit Google překladač?
nejsem malíř abych překreslil to jejich obrázkové písmo

Re: Umí tu někdo Japonsky???

Napsal: 18 úno 2017 07:36
od omar
alberth píše: 17 úno 2017 23:28 tak na to jsem zvedav, zda se ti to podari dotahnout domu. nemas nekde v okoli jicina japonskou restauraci ? snad by ti mistr kuchar pomohl :)
Už jsem se dovolal do jednej japonskej knajpy v Ostravě,majítel je mi ochotnej pomoc.

Re: Umí tu někdo Japonsky???

Napsal: 18 úno 2017 09:13
od alberth
tak drzim palce. dobrou chuť

Re: Umí tu někdo Japonsky???

Napsal: 18 úno 2017 22:51
od WJirka
Čest práci!
Okouním tady už asi 4 roky a stále jen pasivně, ale tohle je konečně ta správná ptákovina, kdy má z mýho pohledu smysl se ozvat:
Můj spolužák ze střední dělá pro Japonce. Zkusím se ho zeptat, jestli by o někom nevěděl. Vozí sem pro japonský koncerny náhradní díly, takže i s tou technickou japonštinou by to třeba mohlo klapnout. Nic neslibuju, jen vznesu dotaz a pokud by to k něčemu bylo, ještě sem napíšu, pro případ, že by se našel další podobnej "pošuk".
Já těmhle akcím vždycky fandím :D