Stránka 1 z 2

D2 - A Bar

Napsal: 05 čer 2018 18:43
od Marty_LR
Hoj, nemáte někdo takovej a nebo úplně jinej rám na D2 ? Asi neni schodnej s D1 co ..

Jde mi hlavně to TOP stav .. a kdyby byl i s origo LR lampama .. to bych se nezlobil :-)

Jo a někde okolo Prahy ?

Díky
abar.JPG

Re: D2 - A Bar

Napsal: 05 čer 2018 20:23
od Hanys_a_Kaca
Já mám ten, co je na fotce, je bez lamp a lehce ťuknutej (ďůlek pár cm), takže top stav to není, ale byl by za litr, což je zas myslím velmi rozumná cenovka. když odpovíš něco smysluplného ještě dnes večer, tak ho hodím do auta a vemu zítra do Prahy, pak můžeš zkusit šestí na telefonu 775 173 983

Re: D2 - A Bar

Napsal: 05 čer 2018 20:28
od dolinekdave
Hanys_a_Kaca píše:Já mám ten, co je na fotce, je bez lamp a lehce ťuknutej (ďůlek pár cm), takže top stav to není, ale byl by za litr, což je zas myslím velmi rozumná cenovka. když odpovíš něco smysluplného ještě dnes večer, tak ho hodím do auta a vemu zítra do Prahy, pak můžeš zkusit šestí na telefonu 775 173 983
Hanys a máš ještě ten plastovej?

Odesláno z mého SM-J530F pomocí Tapatalk


Re: D2 - A Bar

Napsal: 05 čer 2018 20:35
od Hanys_a_Kaca
Muj plastovej má radek masar a prodává ho tady někde i s nárazníkem.
http://landroverforum.cz/forum/viewtopi ... =2&t=35381

Re: D2 - A Bar

Napsal: 06 čer 2018 07:09
od masar
Ušetřil si mi čas hledání vlastního inzerátu, díky :-D

Re: D2 - A Bar

Napsal: 06 čer 2018 13:17
od Marty_LR
Hanys sorry za pozdni odpoved..

A je stribrnej nebo cernej ? :))

Sice pisu pozde..ale udelej me fotkuu :)

Dik


Sent from my iPhone using Tapatalk

Re: D2 - A Bar

Napsal: 06 čer 2018 21:47
od Hanys_a_Kaca
je stribrnej, tedy bud nerez nebo po-chrom, to nevim, fotku udelam zitra, do prahy pojedu asi zase v pátek tak máš šanci, mezitim si zjisti jestli máš na autě takový packy na to, nebo jestli ti je mám k tomu shánět, malá nápověda je, že packy se dávaj do stejnýho místa, kde je vlevo na rámu tažné oko, takže jestli máš tažné oko, tak nemáš packy.
zatímco tažné oko je na autě jenom vlevo, tak ty packy jsou vlevo (místo tažného oka) i vpravo.
Otázka za deset bludišťáků je, za co se tahá, když to pak nemá tažné oko? Správně, landrover se netahá - landrover totiž dycky dojede kam má !

Druhá poznámka je v tom, že je potřeba v místě packy elegantně profiknout origo nárazník, ale stačí roztočená flexa a trochu odvahy a je to akce dvě vteřiny, vyfotim ti jak ta "skulinka" má vypadat, je to jen drážka, aby se dal prostrčit ten nosnej plech.

h.

Re: D2 - A Bar

Napsal: 07 čer 2018 20:58
od Hanys_a_Kaca
posílám fotky té své nádhery, je trochu mrdlá na straně před řidičem, je na ní moooc hezkej štítek, vyloženě machrovinka do dnešní mizerný doby, fakt origo nálepka LR a číslo dílu, a aby toho nebylo málo mám k tomu ještě podobně kolotočářský nášlapy, taky stejnej dizajn, tj nějaká tlustší trubka a k tomu zástěrky a takový ty serepetičky všecky, prostě komplet hustej gangsta chrom paket....

Re: D2 - A Bar

Napsal: 07 čer 2018 21:05
od dolinekdave
Tak to by mě zajímaly ty nášlapy ať tam mám taky nějakou trubkoslávu [emoji23][emoji23][emoji23]

Odesláno z mého SM-J530F pomocí Tapatalk


Re: D2 - A Bar

Napsal: 07 čer 2018 21:29
od Hanys_a_Kaca
no, asi počkám co vyleze z márthyho, jinak cena je ode mne
A bar bez držáků - 1000
Držáky A baru -1000
Nášlapy se zástěrkama a ůchytama - 2000

Chrompaket za ranec komplet gansta tjuning edišn 4000 , první volba je marthym, když už založil poptávku, do víkendu a pak to klidně rozprodám, jak kdo bude chtít.
Já jsem původně ani neplánoval, že na to zbohatnu, ale je fakt, že jsem zase nezbohatnul na tom, na čem jsem plánoval.... :D

Re: D2 - A Bar

Napsal: 07 čer 2018 21:35
od dolinekdave
Ok to je v pohodě uvidíme co vymyslí Marťas. Jinak stěrače namontované a frčí krásně. Dik[emoji6][emoji6]

Odesláno z mého SM-J530F pomocí Tapatalk


Re: D2 - A Bar

Napsal: 10 čer 2018 20:31
od Marty_LR
Tak si to vem Dejve. . :D

Re: D2 - A Bar

Napsal: 10 čer 2018 20:35
od Hanys_a_Kaca
Tak co dejve, zitra vytáhnu ty trubkoparádní nášlapky a taky ti je vyfotim? Myslím, že dokonce nejsou ani tak bouchlý jako ten A-bar a maj i zástěrky, což je celkem důležitej detajl.

Re: D2 - A Bar

Napsal: 10 čer 2018 20:44
od dolinekdave
Hanys_a_Kaca píše:Tak co dejve, zitra vytáhnu ty trubkoparádní nášlapky a taky ti je vyfotim? Myslím, že dokonce nejsou ani tak bouchlý jako ten A-bar a maj i zástěrky, což je celkem důležitej detajl.
Ok Hanys tak mi postni fotky a je nějak vymýslim dopravu jestli teda nepojedeš příští týden do velkoměsta. [emoji16][emoji16][emoji16]

Odesláno z mého SM-J530F pomocí Tapatalk


Re: D2 - A Bar

Napsal: 10 čer 2018 20:49
od Hanys_a_Kaca
Do prahy asi poletím v uterý večer / v noci na otočku, tak to zítra rozlouskneš podle fotek... hanys

Re: D2 - A Bar

Napsal: 10 čer 2018 21:24
od dolinekdave
Hanys_a_Kaca píše:Do prahy asi poletím v uterý večer / v noci na otočku, tak to zítra rozlouskneš podle fotek... hanys
Ok zatím dík

Odesláno z mého SM-J530F pomocí Tapatalk


Re: D2 - A Bar

Napsal: 11 čer 2018 17:50
od Hanys_a_Kaca
tak nášlapy opět včetně origo nálepky dílu LR, jsou k nim takový dvě prodloužení šroubů kastle, ale další dvě taková prodloužení chybý - to lze řešit v lokálním železářství, a pak ještě teda 4 matky taky ze železářství.

Může to být zítra kolem sedmé osmé večer v Praze.

Re: D2 - A Bar

Napsal: 11 čer 2018 18:41
od pojir
Pokud mas jen to, co na tech fotkach, tak tomu chybi tady tyhle dve veci, co ma stiinek, pokud je nevyhodil :)
viewtopic.php?p=420877#p420877

Re: D2 - A Bar

Napsal: 11 čer 2018 18:51
od Hanys_a_Kaca
No to teda nemám, tak to teda asi chybí, respektive to má možná stínek. Moje nabidka trvá - ale teda bez toho. Děkuji Pojiri za predcasne odhaleni nedopatreni.

Re: D2 - A Bar

Napsal: 11 čer 2018 19:47
od dolinekdave
pojir píše:Pokud mas jen to, co na tech fotkach, tak tomu chybi tady tyhle dve veci, co ma stiinek, pokud je nevyhodil :)
viewtopic.php?p=420877#p420877
A to se montuje kam?

Odesláno z mého SM-J530F pomocí Tapatalk