Discovery 2 poptávám redukční převodovku s uzávěrkou.

Moderátor: stan

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Luckmeister
Příspěvky: 57
Registrován: 21 srp 2020 09:12
tel.: 732772916
auto: LR Discovery II TD5
Bydliště: Lhotka, Frýdek Místek

Discovery 2 poptávám redukční převodovku s uzávěrkou.

#1 Příspěvek od Luckmeister » 07 lis 2022 15:11

Ahoj všem,
začala mi téct redukční převodovka, ale takovým stylem, že mám zakonzervovaný spodek auta i páté dveře. Takže mě napadlo (spíše mého známého, který měl podobnou zkušenost), že když už budu dávat redučku v rámci opravy ven, tak bych zkusil poptat redučku s uzávěrkou a status opravy bych změnil na "upgrade", což zní lépe :D.
Takže abych to shrnul, poptávám redukční převodovku s uzávěrkou, takže pokud má někdo na prodej, budu rád za kontaktování.

Děkuji

Uživatelský avatar
Hanys_a_Kaca
Příspěvky: 6477
Registrován: 18 kvě 2010 09:13
tel.: 775 173 983
auto: DEF110+D2+RRC
Bydliště: Prachatice / Budějice

Re: Discovery 2 poptávám redukční převodovku s uzávěrkou.

#2 Příspěvek od Hanys_a_Kaca » 07 lis 2022 19:09

Ahoj. Mám vyndanou, jezdila do poslední chvíle ok, uzávěrka uzávěrkuje. Nicméně ji nemám rozkuchanou, abych mohl říci nějak lépe stav. Ani to neplánuju kuchat, pro mne má největší význam ji nechat vcelku. Podle mých zkušeností, když je venku má cenu kouknout na ten diferáček a dát do něj nová ta bronzová pouzdra. Jinak z ní taky něco teklo, kudy přesně to nevím :-) Tedy vhodná na nějaký ten "trochurepas", jako každá, co má najeto asi 200 - 300tis km.

Tak jak je vyndaná z auta by byla za 11 111,- doprava toptransem do Ostravy by vyšla na něco málo přes 1000,-
Hanys a Káča

Land Rover se nekupuje, Land Rover se staví.
O našem výletu: http://www.oneland.cz

Zamčeno