Discovery 4 benzin
Napsal: 21 čer 2026 12:59
Ahoj chtěl bych tady rozvinout téma Disco 4-5 benzín .
Řešilo se tady předělávky D3 -D4 na 3.6 V8 což mě připadlo ekonomicky mimo pokud si to borci nedělali sami.
Ale úplně vypadly možnosti D4-D5 s motory SCV6 a jeho modernizovaný Si6 250 kw s mechanickým kompresorem .
Tady se oběvují obě motorizace velmi sporadicky , ale v PL ,Litva, De , jsou ke koupi . Jasně spotřeba SCV6 je asi nejvišší , Si6 je na tom trochu lépe ,11-13 (15) podle stylu .
Nebo další jejich nástupce od 2020 ingenium řadový 6 válec Discovery P360 Defender P400 ( tady jde už o mil hybrydy.
Z netu se řeší , konstrukčně vadný napínák rozvodů , dále plastové svody chlazení , vodní pumpa . Většina věcí se dnes už dá řešit včas ,
takže pokud máte někdo nějaké zkušenosti tak se podělte.
Případně přestavba na LPG od Princ není problém ,udajně mají pro tento motor odladěný soft.
Řešilo se tady předělávky D3 -D4 na 3.6 V8 což mě připadlo ekonomicky mimo pokud si to borci nedělali sami.
Ale úplně vypadly možnosti D4-D5 s motory SCV6 a jeho modernizovaný Si6 250 kw s mechanickým kompresorem .
Tady se oběvují obě motorizace velmi sporadicky , ale v PL ,Litva, De , jsou ke koupi . Jasně spotřeba SCV6 je asi nejvišší , Si6 je na tom trochu lépe ,11-13 (15) podle stylu .
Nebo další jejich nástupce od 2020 ingenium řadový 6 válec Discovery P360 Defender P400 ( tady jde už o mil hybrydy.
Z netu se řeší , konstrukčně vadný napínák rozvodů , dále plastové svody chlazení , vodní pumpa . Většina věcí se dnes už dá řešit včas ,
takže pokud máte někdo nějaké zkušenosti tak se podělte.
Případně přestavba na LPG od Princ není problém ,udajně mají pro tento motor odladěný soft.