Stránka 1 z 1

RR sport L320 bubliny v expanzní nádržce rada

Napsal: 23 čer 2026 00:30
od Michal L320
Ahoj kamarádi , prosím Vás potřeboval bych radu, třeba se stim taky někdy někdo setkal..muj sport 2010 L320 pri zahřátí jak na volnoběh tak i v otáčkách , tak mi bubla voda v přepadové hadičce která vede do expanzky , a voda se tlakuje a pak pres víčko 140kp mu voda postupně odejde … při normální leklé noze na plynu cca za 3 hodiny jízdy a při těžší noze cca po hodině mi ubyde voda po čidlo v nádobě … jinak auto normálně topí , a teplota je při zahřátí na pulce ( nepřehřívá se) jinak sem vyměnil expanzní nádobu i s víčkem , dále termostat ( myslel sem ze se otvírá jen malý okruh a ze se voda v malém vaří a tlakuje ), dále sem čistil chladič chemii a vypadá to ze je ok 👍 a delal sem test na hlavy a vysek v pořádku , takže to nevypadá na hlavy … nesetkal se stim někdo taky ???? Neporadíte mi ? Dekuji moc