Stránka 1 z 4

Nová duše na fóru

Napsal: 13 led 2009 08:29
od Rosi
Zdar lidi.
Anžto slušně vychován, předpokládám, že nenarazím, když se při přihlášení představím a pozdravím :)

Takže AHOJTE, jmenuju se Rosomak, ale ten už tu je a tak jen Rosi.

Fórum už nejakou chvíli čtu, ale nemaje donedávna "ten správný" stroj, pokukoval jsem jen z povzdálí. Od neděle se však už můžu fakticky prsit a počítat mezi nadlidi :D neboť proběhlo kýžené upgrade na LR ato tak že na dlouhýho Defíka Td5.

S některými se známe od vidění z Lowowo Mikulášského poježdění u Jihlavy (bílý Terrano) a nebo ze života. Těším se na nějaký on-line setkaní i s ostatníma a ať Vám to jezdí!

Napsal: 13 led 2009 08:38
od yorkin
Tož jako první blahopřeji k defíkovi a vítej na fóru :).

Napsal: 13 led 2009 09:06
od low
:D a zase ma transalpi klika bod nad kyrylovskoprerovskou :-))))))))))))))


gfratulace - konecne jsi prozrel a snad uz konecne se nebudes vymlouvat, ze s nama nemuzes jet do terenu :-))))

Napsal: 13 led 2009 11:05
od Colonel
Hm, vitej novacku, jsem rad, ze jsi prisel na to, co je spravnej stroj, i kdyz jsi o tom jeste pred tydnem nemel jasno :D :D Gratuluju k peknymu stroji a hlavne at nepribejvaj prustrely ;)

Napsal: 13 led 2009 11:09
od erik
Cau.
Vybral jsi nejen dobre auto, no i lokalita- blizko Land Jirky... tak to ti zavidim... :D

Napsal: 13 led 2009 12:11
od Honzan
Jsem rad, ze na tobe me nadseni z diskoteky zanechalo stopy a nekoupil jsi si tuctovy auto jako jsi puvodne chtel. Sam musis uznat ze patrol takovou dusi nema... Na druhou stranu zas mas lepsi karu sakra... :D

Tak si ho poradne uzij... :wink:

Napsal: 13 led 2009 13:31
od cyril
Zdraví kyrilovskoprerovská klika.... :lol:

Napsal: 13 led 2009 17:42
od Gobey
Vítej. A u jednoho to nekončí, zejména je důležitá cesta zpět, takových pacientů je tady hodně :)

H.

PS: a když zpět, tak jedině s volantem na správné straně

Napsal: 13 led 2009 18:31
od Land Jirka
Taky gratuluju.
Defík je pěknej, dnes jsem s ním jel a valí jako ďas. :twisted:
Krásně se nám to tady na okrese rozrůsta.

Napsal: 13 led 2009 18:47
od MOPADŽI
To je správná volba ! Ať ti to jezdí !

Napsal: 13 led 2009 20:39
od ALF
Gratuluji a nezapomeň na nějaký foto,ať ti de Feeka můžeme pochválit. :lol:

Napsal: 13 led 2009 22:21
od radek-free
zdravým dalšího blázna :D

Napsal: 14 led 2009 20:26
od DjALF
K defiíku gratulace a vitej :D

Napsal: 21 led 2009 21:20
od Rosi
Diky všem za přivítání. Některým víc, některým míň ... "Ahoj Coloneli, kamarade" :)
Jinak musim priznat ze vyznamnym trumfem pro rozhodnúti timto směrem je právě Jirka Land "za bukem". Ač jsem jiínak manualně docela zručný, s LR před chalupou bych bez kvalitniho servisniího zázemí měl noční můry :D

Napsal: 21 led 2009 23:37
od Colonel
Ja to tam slysel! To je porad kamarade, ale tak nejak jako v tom podtextu slysim p...o! :D

Re: Nová duše na fóru

Napsal: 21 dub 2009 10:19
od pablo.gs
No a protože jsem taky nová duše a slušnýmu chování jsem se měl trošičku možnost přiučit u zakladatele tohohle vlákna (zdravím Rosi :-)) tak taky něco o mě.
Úvahy o obytňáku mě dovedly k úsudku že na to jsem ještě málo měkkej. Pak jsem asi 3/4roku opruzoval na Defíkovým fóru a tam jsem přece jen trochu změknul a pořídil si Diskošku II ze který jsem úplně hotovej. Je to takovej hezkej kompromis, kdybych se zmastil na motorce, v Disku mi železný výztuhy tak jako v Defíku neprochladnou :D
Jinak Mazlik je r.2002 po faceliftu, zatím v základu. Ale u Admina kterýho mám ve vedlejší ulici už jsem objednal zvýšení a přitvrzení, Stavros se včera pustil do nárazníku a jestli se strejda Low na ukrajině neožení tak možná bude i naviják. Pak ještě nějakou zahrádku, spodek a příšernou spoustu dalších blbin "bez kterejch to zaručeně nejede" z čehož na mě jdou už teď mrákoty. :|

Re: Nová duše na fóru

Napsal: 21 dub 2009 14:22
od Rosi
Už to vím :) Dlouho sem se smál ...
Každopádně gratuluju a těším se na first meeting :ty jeden...:

Re: Nová duše na fóru

Napsal: 21 dub 2009 16:48
od MOPADŽI
Rosi píše:Už to vím :) Dlouho sem se smál ...
Každopádně gratuluju a těším se na first meeting :ty jeden...:
Jsem slyšel, že v pátek 24.4. jedeš do Banátu.
Bych něco kdyžtak potřeboval....
Dej vědět. Dík

Re: Nová duše na fóru

Napsal: 21 dub 2009 21:32
od Acon
Tiež Ťa vítam a tiež som viac-menej no, skôr viac, nováčik. Toto vlákno by mohol byť námet pre zvyšok komunity a pre admina, ktorý by mohol otvoriť sekciu "členovia fóra" alebo klubu LR. Mnoho tunajších členov sa pozná, no ja by som si celkom rád prečítal predstavenia jednotlivých členov. Samozrejme, každý o sebe napíše len to, čo uzná za vhodné.

Re: Nová duše na fóru

Napsal: 21 dub 2009 23:28
od DjALF