Jak vybrat RR

Classic, 1995, 2002, 2006, Sport
Odpovědět
Zpráva
Autor
Lukas V.
Příspěvky: 49
Registrován: 11 črc 2009 12:03

Jak vybrat RR

#1 Příspěvek od Lukas V. » 11 črc 2009 22:39

Zdravim vsechny priznivce RR. Koupit si RR je muj sen jiz snad od malicka. V zivote jsem nad jinym autem ani nepremyslel. Prosim moc o radu, zda-li zvolit 2,5D nebo 4,6 s LPG. Priklanim se k 4,6 v LPG, ale zajimaly by me rozdily v nakladech a udrzbe. Na co si davat pri koupi pozor? Mam poctive nasetreno 150t., mozna 200t. max bych dohromady dal a vzhledem k tomu, ze to setrim snad od patnacti, prosil bych o dobre info, at se nespalim a "celozivotni" investice nepropadne vnivec. Je to srdcovka, na denni jezdeni mam jine auto. Predem dekuji za informace ke koupi a srovnani 2,5 a 4,6...
Naposledy upravil(a) Lukas V. dne 12 črc 2009 00:12, celkem upraveno 2 x.

Lukas V.
Příspěvky: 49
Registrován: 11 črc 2009 12:03

Re: Jak vybrat RR

#2 Příspěvek od Lukas V. » 11 črc 2009 23:56

námrd píše:Ty jsi se zbláznil ne ? nebo to zkoušíš? co to meleš, že si šetříš od patnácti? tak si ještě šetři na palivo, gumy a ostatní námrdy vole.Povinné havarijní a DAS. A jestli si kupuejš takový auto a budeš nějak počítat servis tak jsi nazdar už tedˇ. Podle toho co jsi napsal ti je čerstvých 18(podle mě 16max). Takže to bude první kšeft s autem na kterým se spálíš. Běž si najít ještě nějákou brigádu. A kup si fáčko. Jsem jenom upřímný, nazdar.
Uprimny s trema promile v krvi. Kazdy predpokladam nema zazobany rodice jako asi Ty a na auto si musi poctive vydelat. Jinak je mi 23. Ty jsi treba v patnacti chlastat a vydrzelo Ti to asi do ted. Ptam se normalne na zkusenosti, tak nevim, co to tu placas. Auta uz jsem dve mel, ale s RR proste nemam zkusenost. Servis budu pocitat jen v pripade, ze by melo auto stat porad v servise, misto toho, aby jezdilo. A o to mi tu jde. A druha vec je, aby 4,6 nezrala 4x vic nez 2,5 a kdyz ano, aby to alespon stalo za to. Az vystrizlivis a dostanes obcanku, tak klidne znovu napis-jen zkus neco rozumnyho.

Uživatelský avatar
will.26
Příspěvky: 1669
Registrován: 21 dub 2009 15:18

Re: Jak vybrat RR

#3 Příspěvek od will.26 » 12 črc 2009 07:24

teď nevím co je finančně horší ,jestli se oženit nebo si koupit RR :lol: sice ho nemám ale pokud je to srdcovka tak není co řešit LR je prostě skok do vody buď tě to potopí nebo budeš krásně plout :lol: (jsem ti ale poradil co?)

Lukas V.
Příspěvky: 49
Registrován: 11 črc 2009 12:03

Re: Jak vybrat RR

#4 Příspěvek od Lukas V. » 12 črc 2009 09:40

will.26 píše:teď nevím co je finančně horší ,jestli se oženit nebo si koupit RR :lol: sice ho nemám ale pokud je to srdcovka tak není co řešit LR je prostě skok do vody buď tě to potopí nebo budeš krásně plout :lol: (jsem ti ale poradil co?)

Jj, rada nad zlato :) Pocitam s tim, ze to sranda nebude, ale nic me od nej neodradi :)

Uživatelský avatar
will.26
Příspěvky: 1669
Registrován: 21 dub 2009 15:18

Re: Jak vybrat RR

#5 Příspěvek od will.26 » 12 črc 2009 10:28

Lukas V. píše:
will.26 píše:teď nevím co je finančně horší ,jestli se oženit nebo si koupit RR :lol: sice ho nemám ale pokud je to srdcovka tak není co řešit LR je prostě skok do vody buď tě to potopí nebo budeš krásně plout :lol: (jsem ti ale poradil co?)

Jj, rada nad zlato :) Pocitam s tim, ze to sranda nebude, ale nic me od nej neodradi :)
chápu jak to chytneš tak je pozdě :mrgreen:

Lukas V.
Příspěvky: 49
Registrován: 11 črc 2009 12:03

Re: Jak vybrat RR

#6 Příspěvek od Lukas V. » 12 črc 2009 10:37

will.26 píše: chápu jak to chytneš tak je pozdě :mrgreen:
Prave. Mne uz to drzi hodne dlouho...takova tezka infekce. Mam jeste 206SW, ale to jsem koupil jen aby moje draha polovicka dala pokoj, protoze s tim porad prudila a ja mam ted alespon alibi na RR :)

Uživatelský avatar
will.26
Příspěvky: 1669
Registrován: 21 dub 2009 15:18

Re: Jak vybrat RR

#7 Příspěvek od will.26 » 12 črc 2009 10:51

Lukas V. píše:
will.26 píše: chápu jak to chytneš tak je pozdě :mrgreen:
Prave. Mne uz to drzi hodne dlouho...takova tezka infekce. Mam jeste 206SW, ale to jsem koupil jen aby moje draha polovicka dala pokoj, protoze s tim porad prudila a ja mam ted alespon alibi na RR :)
to já ženu odbyl twingem se slovy že to muže klidně zmrvit a ja nevykrvácím :lol: akorát když stojím vedle ní tak pyskuje že se jí chci určitě zbavit když jsem jí koupil takové velké auto :lol: :lol: :lol: ps:jsem zvědav co bude dělat až si splním sen (D3) :Pohoda:

Lukas V.
Příspěvky: 49
Registrován: 11 črc 2009 12:03

Re: Jak vybrat RR

#8 Příspěvek od Lukas V. » 12 črc 2009 11:00

will.26 píše: to já ženu odbyl twingem se slovy že to muže klidně zmrvit a ja nevykrvácím :lol: akorát když stojím vedle ní tak pyskuje že se jí chci určitě zbavit když jsem jí koupil takové velké auto :lol: :lol: :lol: ps:jsem zvědav co bude dělat až si splním sen (D3) :Pohoda:

No jo, tak jsem zvedavy, jak se bude mlada tvarit, kdyz vedle ni postavim RR :) Muj sen je nove RR 4,2 S/C Autobiography. Cerna perlet, bila kuze s cernymi lemy... A k tomu nejaky krasny zamek :-D No jo, ale pak se vzbudim a jsem rad, ze budu mit na to sve starsi RR :) Ted jsem se dival, ze mas Freelandera? S jakym motorem? TD5? Rok? Spokojenost?

Uživatelský avatar
will.26
Příspěvky: 1669
Registrován: 21 dub 2009 15:18

Re: Jak vybrat RR

#9 Příspěvek od will.26 » 12 črc 2009 11:13

Lukas V. píše:
will.26 píše: to já ženu odbyl twingem se slovy že to muže klidně zmrvit a ja nevykrvácím :lol: akorát když stojím vedle ní tak pyskuje že se jí chci určitě zbavit když jsem jí koupil takové velké auto :lol: :lol: :lol: ps:jsem zvědav co bude dělat až si splním sen (D3) :Pohoda:

No jo, tak jsem zvedavy, jak se bude mlada tvarit, kdyz vedle ni postavim RR :) Muj sen je nove RR 4,2 S/C Autobiography. Cerna perlet, bila kuze s cernymi lemy... A k tomu nejaky krasny zamek :-D No jo, ale pak se vzbudim a jsem rad, ze budu mit na to sve starsi RR :) Ted jsem se dival, ze mas Freelandera? S jakym motorem? TD5? Rok? Spokojenost?
mám sice stařenku (98 2td) ale jsem tak nějak trochu uspokojen že je na volantu ten krásný zelený oválek :lol: něčím se musí začít né?

Lukas V.
Příspěvky: 49
Registrován: 11 črc 2009 12:03

Re: Jak vybrat RR

#10 Příspěvek od Lukas V. » 12 črc 2009 11:18

will.26 píše: mám sice stařenku (98 2td) ale jsem tak nějak trochu uspokojen že je na volantu ten krásný zelený oválek :lol: něčím se musí začít né?
Jasny, dyt ja sam hodlam zacit starsim-tak r.v. 97-99. Jak jsi spokojeny s tim freelanderem?

Uživatelský avatar
will.26
Příspěvky: 1669
Registrován: 21 dub 2009 15:18

Re: Jak vybrat RR

#11 Příspěvek od will.26 » 12 črc 2009 11:24

trochu se mi moc nelíbí interier ale člověk si zvykne,dnes už mi to ani nepříjde a co se týče jízdních vlastnosti tak na cestě ok a na terén se chystám(domlouvám se s chacharama z ostravy že bychom se mohli poznat a trochu potrapit auta na vřesinské strži-zatím se to vypadá dobře,ale jsem realista takže žádné velké zázraky s fryčkem v terénu nečekám,možná mě překvapí :lol: a taky tam možná bude miky s diskotekou tak bych byl klidnější až bude potřeba tahat z louže

Uživatelský avatar
VencaZE
Příspěvky: 3564
Registrován: 17 kvě 2008 14:51
tel.: 602 550 993
auto: 110HT, S2A 88, G66
Bydliště: Brod nad Tichou, okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vybrat RR

#12 Příspěvek od VencaZE » 12 črc 2009 11:29

Lukas V.: O RR nevím v podstatě nic, ale zdá se mi, že ten pamrd, nebo jak se sám pojmenoval Ti jen závidí :twisted: .
Já jsem si taky udělal radost a koupil 20 let starýho Defa, do kterého počítám že budu investovat tak sto tisíc, než bude o obrazu mému.. :) .
Občas se mi lidi smějí, proč prý jsem se rozhodl pro takový starý vehikl (Defík promine). No je to proto, že to auto (a zádné jiné) přesně odpovídá tomu, co si myslím, že by auto splňovat mělo a účelu, ke kterému mi bude sloužit.. 8) .
Takže na ně kašlu, ať si mají svoje Fábie a Corsy a Jarýsky. My si totiž můžeme určit cestu, kterou pojedeme, oni ani náhodou :D .
Urbanovi Pneu&Cars- Servis Land Rover, diagnostika, autoelektro, pneuservis a jiné.. urbanovipneucars@email.cz
WWW: http://www.landroverforum.cz/forum/view ... 12&t=26864
Proč bychom se dřeli, když můžeme spálit trochu nafty. OK1LRD

Uživatelský avatar
will.26
Příspěvky: 1669
Registrován: 21 dub 2009 15:18

Re: Jak vybrat RR

#13 Příspěvek od will.26 » 12 črc 2009 11:37

VencaZE píše:Lukas V.: O RR nevím v podstatě nic, ale zdá se mi, že ten pamrd, nebo jak se sám pojmenoval Ti jen závidí :twisted: .
Já jsem si taky udělal radost a koupil 20 let starýho Defa, do kterého počítám že budu investovat tak sto tisíc, než bude o obrazu mému.. :) .
Občas se mi lidi smějí, proč prý jsem se rozhodl pro takový starý vehikl (Defík promine). No je to proto, že to auto (a zádné jiné) přesně odpovídá tomu, co si myslím, že by auto splňovat mělo a účelu, ke kterému mi bude sloužit.. 8) .
Takže na ně kašlu, ať si mají svoje Fábie a Corsy a Jarýsky. My si totiž můžeme určit cestu, kterou pojedeme, oni ani náhodou :D .
námrd a ne pamrd :lol: asi jeho první příspěvek :coze:

Lukas V.
Příspěvky: 49
Registrován: 11 črc 2009 12:03

Re: Jak vybrat RR

#14 Příspěvek od Lukas V. » 12 črc 2009 12:03

VencaZE píše:Lukas V.: O RR nevím v podstatě nic, ale zdá se mi, že ten pamrd, nebo jak se sám pojmenoval Ti jen závidí :twisted: .
Já jsem si taky udělal radost a koupil 20 let starýho Defa, do kterého počítám že budu investovat tak sto tisíc, než bude o obrazu mému.. :) .
Občas se mi lidi smějí, proč prý jsem se rozhodl pro takový starý vehikl (Defík promine). No je to proto, že to auto (a zádné jiné) přesně odpovídá tomu, co si myslím, že by auto splňovat mělo a účelu, ke kterému mi bude sloužit.. 8) .
Takže na ně kašlu, ať si mají svoje Fábie a Corsy a Jarýsky. My si totiž můžeme určit cestu, kterou pojedeme, oni ani náhodou :D .
Presne tak. A neni to jen o pruchodnosti, ale i o tom, ze muzu za Range hodit kdykoliv jakykoliv prives, sbalit se na dovolenou a nepremyslet, jestli to dam do kufru a v zime nemusim premyslet, jestli uz jeli silnicari, nebo ne. Myslim, ze to namrdovi, nebo jak se to sam oznacil, nebylo jeste ani 15... A tim nemyslim jen vek, ale i IQ :)

Lukas V.
Příspěvky: 49
Registrován: 11 črc 2009 12:03

Re: Jak vybrat RR

#15 Příspěvek od Lukas V. » 12 črc 2009 12:04

will.26 píše: námrd a ne pamrd :lol: asi jeho první příspěvek :coze:
No jo, projevil svou inteligenci rovnou naplno :-D

Uživatelský avatar
Tatar
Příspěvky: 627
Registrován: 22 dub 2008 00:53
Bydliště: LITOMĚŘICE

Re: Jak vybrat RR

#16 Příspěvek od Tatar » 12 črc 2009 12:34

Lukas V. píše:Zdravim vsechny priznivce RR. Koupit si RR je muj sen jiz snad od malicka. V zivote jsem nad jinym autem ani nepremyslel. Prosim moc o radu, zda-li zvolit 2,5D nebo 4,6 s LPG. Priklanim se k 4,6 v LPG, ale zajimaly by me rozdily v nakladech a udrzbe. Na co si davat pri koupi pozor? Mam poctive nasetreno 150t., mozna 200t. max bych dohromady dal a vzhledem k tomu, ze to setrim snad od patnacti, prosil bych o dobre info, at se nespalim a "celozivotni" investice nepropadne vnivec. Je to srdcovka, na denni jezdeni mam jine auto. Predem dekuji za informace ke koupi a srovnani 2,5 a 4,6...
Hoj Lukas, P38 je super auto ale se 4,6 se pod 20l. nedostaneš já ji měl v LGP, teď mám RRC na denní ježdění s dvoustovkou dieslem z Discovery a velká spokojenost.
Tobě bych doporučoval Discovery I. nebo II. a nebo RRC.
SUPER KÁRA
Mob. 739 491 743

Uživatelský avatar
will.26
Příspěvky: 1669
Registrován: 21 dub 2009 15:18

Re: Jak vybrat RR

#17 Příspěvek od will.26 » 12 črc 2009 12:35

jsem si myslel že LRforum je normálních a pohodových lidech (vyjímka potvrzuje pravidlo)

Uživatelský avatar
Tatar
Příspěvky: 627
Registrován: 22 dub 2008 00:53
Bydliště: LITOMĚŘICE

Re: Jak vybrat RR

#18 Příspěvek od Tatar » 12 črc 2009 12:38

jo a jestli ho kupíš tak bys měl vědět že se nerad koupe
http://landroverforum.klape.cz/forum/vi ... f=8&t=4130
SUPER KÁRA
Mob. 739 491 743

Lukas V.
Příspěvky: 49
Registrován: 11 črc 2009 12:03

Re: Jak vybrat RR

#19 Příspěvek od Lukas V. » 12 črc 2009 12:44

Tatar píše: Hoj Lukas, P38 je super auto ale se 4,6 se pod 20l. nedostaneš já ji měl v LGP, teď mám RRC na denní ježdění s dvoustovkou dieslem z Discovery a velká spokojenost.
Tobě bych doporučoval Discovery I. nebo II. a nebo RRC.
Mozna vyznim jako obrovsky hlupak, ale nevim, co je RRC :oops:

Lukas V.
Příspěvky: 49
Registrován: 11 črc 2009 12:03

Re: Jak vybrat RR

#20 Příspěvek od Lukas V. » 12 črc 2009 12:44

will.26 píše:jsem si myslel že LRforum je normálních a pohodových lidech (vyjímka potvrzuje pravidlo)
Taky me to docela dostalo, ze se slusne a pratelsky zeptam na nazor ostatnich priznivcu a dostanu hned jako prvni takovou odpoved...

Odpovědět