VelkáAmerika

Moderátor: Miky_CZ

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Luboš M.
Příspěvky: 3301
Registrován: 09 úno 2007 17:16
tel.: 608 969 607
auto: Defender 110
Kontaktovat uživatele:

Re: VelkáAmerika

#21 Příspěvek od Luboš M. » 17 srp 2009 22:44

RudaK píše:U Dobřan nechci kalit vodu,ale " Discoveryclub " tam měl dva srazy - pamětníci ví...... :mrgreen:
Ale bylo to tam,kde se pořádá MARATON a to je prej soukromý pozemek,tak obec s tím nemá nic společnýho !
Rudo to bylo :!: Momentálně to má město a část Ředitelství Silnic a Dálnic, kde navážejí matroš ze staveb. Na sraz si pamatuji bylo to pěkné a proto jsem chtěl tuto akci navázat. Třeba by se ujmula :lol:
http://WWW.I-DEFENDER.CZ" onclick="window.open(this.href);return false; vlastní výroba a prodej doplňků na offroady Tel: 608-96 96 07
Miluji život, protože mi dal Land Rover. Miluji Land Rover, protože je to můj život.

Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

Re: VelkáAmerika

#22 Příspěvek od RudaK » 18 srp 2009 05:17

Luboš M. píše:
RudaK píše:U Dobřan nechci kalit vodu,ale " Discoveryclub " tam měl dva srazy - pamětníci ví...... :mrgreen:
Ale bylo to tam,kde se pořádá MARATON a to je prej soukromý pozemek,tak obec s tím nemá nic společnýho !
Rudo to bylo :!: Momentálně to má město a část Ředitelství Silnic a Dálnic, kde navážejí matroš ze staveb. Na sraz si pamatuji bylo to pěkné a proto jsem chtěl tuto akci navázat. Třeba by se ujmula :lol:



Tož sem zas zaspal dobu..... :coze: :cry:
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Odpovědět