EAS

Classic, 1995, 2002, 2006, Sport
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Pepan*
Příspěvky: 63
Registrován: 24 srp 2009 16:39
auto: RR P38 4,6HSE
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele:

EAS

#1 Příspěvek od Pepan* » 24 srp 2009 17:01

Ahoj všem. Jsem tady nový takže mně hned nekárejte. Nevím jestli nedělám něco špatně ale když zastavím tak někdy zůstane vše ok a někdy klesne zadek. Někdy se zvedne hned a někdy to trvá. Zkoušel jsem parkovat na P, pak zase na N a už nevím jak je to správně. Asi budu muset na diagnostiku. Jsem z Domažlic a už jsem z toho jelen tak mi prosím poraďte kam. Za odpovědi děkuji.
Pepan*

Uživatelský avatar
OC
Příspěvky: 1583
Registrován: 12 říj 2006 04:46
Bydliště: Nová Ves pod Pleší
Kontaktovat uživatele:

Re: EAS

#2 Příspěvek od OC » 25 srp 2009 14:46

Vzadu něco netěsní; to, na čem parkuješ, s tím nesouvisí.
Tady je mj. video jak otestovat ventilky mýdlovou vodou. Pokud netěsní měchy, je potřeba je vyměnit. Nijak extrémně to nespěchá, ale také to neodkládej zbytečně dlouho, protože velmi pravděpodobně přetěžuješ kompresor.
OC ~ http://www.ocs.cz/oc/RangeRover.html
Insured at Steyr&Mannlicher
Ostatně soudím, že registrace zbraní musí být zrušena: http://ocs.cz/Guns/halbrook/registrace.html

Uživatelský avatar
Pepan*
Příspěvky: 63
Registrován: 24 srp 2009 16:39
auto: RR P38 4,6HSE
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele:

Re: EAS

#3 Příspěvek od Pepan* » 26 srp 2009 07:43

Díky za odpověď. Pokaždé je to jinak. Někdy to spadne během chvíle a někdy to drží do rána. Jelikož nejsem odborník tak jsem se objednal k Eliotovi. Pak dám info.
Pepan*

Uživatelský avatar
Pepan*
Příspěvky: 63
Registrován: 24 srp 2009 16:39
auto: RR P38 4,6HSE
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele:

Re: EAS

#4 Příspěvek od Pepan* » 27 srp 2009 17:24

Tak jsem přijel v osm ráno k Eliotovi, v půl desáté byly zadní mněchy nové a jel jsem domů. Teď je to paráda. Ještě tam jedu příští týden na přední a nějaké drobnosti. Vynikající spolupráce.
Pepan*

Odpovědět