Pes do Anglie...zase

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kamca
Příspěvky: 576
Registrován: 01 dub 2009 23:28
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Pes do Anglie...zase

#1 Příspěvek od kamca » 07 říj 2009 22:54

Loni jsem shanel nekoho, kdo by vzal rodice a psa do Anglie a je to tu zase. Nejede nekdo na zacatku kvetna 2010? Potreboval bych to vedet najisto, neb musim v te navaznosti zamluvit obytny auto a spoustu dalsich veci. Zaplaceni je samozrejme. Dekuji

Uživatelský avatar
Oldman
Příspěvky: 486
Registrován: 12 led 2008 17:12
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Pes do Anglie...zase

#2 Příspěvek od Oldman » 08 říj 2009 10:00

Zrovna teď to přesně na měsíc neplánuju, ale mám v Londýně dobrýho kamaráda, kterej mě tam pořád zve, abych přijel. Chtěl jsem si udělat prodlouženej víkend už někdy teď na podzim, ale kvůli rekonstrukci bytu to nestíhám. Musel bych autem, bo přítelka se bojí aerem :) Co by ta cesta s rodiči obnášela? Jenom půjčit auto tady a nechat ho v UK, nebo i cesta nazpátek? Anebo jet vlastním autem s rodiči a psem? :)

Uživatelský avatar
kamca
Příspěvky: 576
Registrován: 01 dub 2009 23:28
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pes do Anglie...zase

#3 Příspěvek od kamca » 08 říj 2009 12:44

Vec se ma tak, ze rodice prijedou na cca 14dni. Ja bych musel tady v UK pujcit auto, dojet pro ne, dovezt do UK, vratit auto a za 14 dni udelat to same, pujcit auto, dovezt je zpet do CZ a vratit se do UK.
Tak sem myslel, ze by nekdo treba jel do UK na nakupy ci vejlet, tak by je mohl vzit sebou aspon tu jednu cestu. Pes je 10kg jezevcik a rodice jsou duchodci. Takze by to znamenalo nekde je nalozit, nechat je platit benzin a v UK vylozit. Jen pred vjezdem do Eurotunelu se musi zastavit na veterinarni kontrolu. Ta je ale hned u vjezdu, takze zadnej problem. Snad sem to popsal srozumitelne. :hmm:

Uživatelský avatar
Oldman
Příspěvky: 486
Registrován: 12 led 2008 17:12
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Pes do Anglie...zase

#4 Příspěvek od Oldman » 08 říj 2009 12:52

Srozumitelné to je, čtyři a pes bysme se snad vešli. Ale úplně natvrdo to slíbit už teď asi nemůžu, je to přece jenom za tři čtvrtě roku :) Ale předběžně si můžu vejlet plánovat na tu dobu, aby to vyšlo :)

Uživatelský avatar
kamca
Příspěvky: 576
Registrován: 01 dub 2009 23:28
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pes do Anglie...zase

#5 Příspěvek od kamca » 08 říj 2009 22:18

To sem rad, ze se to da pochopit, neb je to zamotany. Pes ted dal krev na testy a od vysledku za 6 mesicu muze vyrazit.
Uvidime, kdyztak se jeste pripomenu jak se vec ma. Kazdopadne diky za ochotu.

Uživatelský avatar
Oldman
Příspěvky: 486
Registrován: 12 led 2008 17:12
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Pes do Anglie...zase

#6 Příspěvek od Oldman » 09 říj 2009 09:43

Připomeň se, kdyžtak SZ nebo mail oldrich.hajek@volny.cz.

Odpovědět