Zkurveny lendrouvry :-(

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

Re: Zkurveny lendrouvry :-(

#81 Příspěvek od RudaK » 11 lis 2009 19:48

moon13 píše:
RudaK píše:Jirko nestraš,zas tak hrozný to nebylo.Vrtule má úplně jiný tvar a hadičky zahly akorát ty odvzdušňovací od převodovky a kdo ví jestli neupadly těma vibracema.... :D To čidlo bylo trochu rozpuštěný,to jó..... :Sorry: Ventil moh být taky už prasklý.No za to těď to podle fotky vypadá jak nový :P
p.s. můžete soutěžit kterýpak je ten nový ventil podle fota ?
:ty jeden...: jak se brání :D



Naděláte..... :Sorry: jak kdyby Schumacher nebo jinéj pilot nic nezk..vil , taková je holt životní realit :roll:
p.s. pokud nejde vo život,tak de vo hov.. nebo : peníze byly,jsou a budou.....
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Uživatelský avatar
PavelU
Příspěvky: 5182
Registrován: 01 úno 2009 17:54
tel.: +420 603716996
auto: Land Rover
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkurveny lendrouvry :-(

#82 Příspěvek od PavelU » 11 lis 2009 19:50

RudaK píše:Naděláte..... :Sorry: jak kdyby Schumacher nebo jinéj pilot nic nezk..vil , taková je holt životní realit :roll:
p.s. pokud nejde vo život,tak de vo hov.. nebo : peníze byly,jsou a budou.....
A zapoměls na :arrow: Kdo se bojí, sere v koutě... :mrgreen:
LAND ROVER náhradní díly, doplňky a offroad příslušenství. Distributor dílů ALLMAKES, TERRAFIRMA, BRITPART, BEARMACH, ALLISPORT
Kontakt: E-SHOP http://www.litep4x4.cz ** E-MAIL info@litep4x4.cz ** MOBIL (+420) 603716996 ** FACEBOOK - facebook.com/litep4x4

Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

Re: Zkurveny lendrouvry :-(

#83 Příspěvek od RudaK » 11 lis 2009 19:51

PavelU píše:
RudaK píše:Naděláte..... :Sorry: jak kdyby Schumacher nebo jinéj pilot nic nezk..vil , taková je holt životní realit :roll:
p.s. pokud nejde vo život,tak de vo hov.. nebo : peníze byly,jsou a budou.....
A zapoměls na :arrow: Kdo se bojí, sere v koutě... :mrgreen:




:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :Sorry:
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Uživatelský avatar
Land Jirka
Příspěvky: 3471
Registrován: 29 lis 2006 18:40
tel.: +420731913431
auto: Land Rover
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkurveny lendrouvry :-(

#84 Příspěvek od Land Jirka » 11 lis 2009 20:36

moon13 píše: Jirko, můžu se tam k tobě zítra podívat? Tak kolem 16 hodiny?
V 16:00 mám většinou padla, ale mám šéfa pěknýho rasa, tak mě možná nechá zase dělat přesčas. :lol:
Land Rover 4x4 SERVIS, PRODEJ DÍLŮ LAND ROVER, DIAGNOSTIKA, OPRAVY A ÚPRAVY LAND ROVER, RENOVACE VETERÁNŮ
Tel: 731913431

Uživatelský avatar
moon13
Příspěvky: 2478
Registrován: 06 dub 2009 12:15

Re: Zkurveny lendrouvry :-(

#85 Příspěvek od moon13 » 11 lis 2009 21:05

[/quote] V 16:00 mám většinou padla, ale mám šéfa pěknýho rasa, tak mě možná nechá zase dělat přesčas. :lol:[/quote]

To musí být pěknej ............. ten šéf :mrgreen:
Tak já v půl čtvrté zazvoním na tvoji Komurka a zjistím jestli je exkurze možná.
Ex: Free II 2,2 TD4, Disco II 4,0 V8, Disco III 2,7 TDV6

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11492
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkurveny lendrouvry :-(

#86 Příspěvek od eliott » 11 lis 2009 22:11

Land Jirka píše:V 16:00 mám většinou padla
Doufám, že to nebudou číst moji zaměstnanci :ty jeden...:
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
Piskot
Příspěvky: 452
Registrován: 16 črc 2007 11:30
tel.: +420602648622
auto: LR Discovery 2,5 Tdi
Bydliště: u Prahy

Re: Zkurveny lendrouvry :-(

#87 Příspěvek od Piskot » 11 lis 2009 22:52

Land Jirka píše:
Rosi píše:
Kdy si Jirko tak rychle našel tuhle fotku :)
googl je mocnej... :twisted:
Piskot píše: sorry za offtopic, ale copak se stalo motoru? P.
Praskla hadice od vody a trošku se to přehřálo...
Byla tam taková teplota, že se roztavily umělohmotný čidla a hadičky okolo hlavy. Hlava byla zkroucená jak vrtule a prasknul jeden ventil.
... no nazdar :-(
hlava srovnat to je jasný, ale písty byly zborcený nebo to bylo posekaný od toho ventilu???
Sorry, že vyzvídám, spíš mne zajímá co se může stát, mám ten motor taky :-)

btw - asi by nebyla špatná zvuková signalizace přehřátí motoru, na budíky člověk pořád taky nekouká :hmm:
Land Rover Discovery I, 2,5Tdi, KONI Heavy Truck, Cooper Discoverer M+S, jinak standard :-)

Uživatelský avatar
Jarys
Příspěvky: 911
Registrován: 29 pro 2006 13:39
Bydliště: Broumov

Re: Zkurveny lendrouvry :-(

#88 Příspěvek od Jarys » 12 lis 2009 01:30

MOPADŽI píše:Všechny auta se serou, když se budou stejně používat. To mně nikdo nevymluví :!:

Půjčte Jarysovi Tojotů a uvidíte :roll: zemře po první akci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
JJ, přesně vím kde jsem ten diff nechal. Byla to díra hodně hluboká a ještě jsem se do ní trošku zahrabal 8) Bohužel to bylo všechno kamenitý a ani naviják mě nechtěl vytáhnout, tak jsem na to trochu šlapal. Však to znáte :mrgreen:

Neřekl bych hned LR zkurvený, ale trošku víc by to vydržet mohlo... na takový ježdění budu potřebovat uzávěru.
Disco mi zachránilo život

Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

Re: Zkurveny lendrouvry :-(

#89 Příspěvek od RudaK » 12 lis 2009 07:05

Neboj,jak něco zesílíš,tak to rupne o něco dál...... :mrgreen:
Jak v té reklamě : Nemyslíš,zaplatíš. :D
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Uživatelský avatar
Mirko
Příspěvky: 2816
Registrován: 18 lis 2008 08:35
auto: RRC´s
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkurveny lendrouvry :-(

#90 Příspěvek od Mirko » 12 lis 2009 09:19

Tak náš čerňoch nechal přítelkyní včera taky, opět, ve štychu. Zdechnul a už nenaskočil zrovna na Bratislavské v Brně! Kdo ví, ví, kdo neví: bronx hadra :lol: Takže jsem měl pěkný průser a ještě jsem se nevyspal, protože jsem Classica tam nechal přenocovat.
Doktor na telefonu LandJirka mě upozornil na cívku a fakt: to auto nemá žádnou jiskru :wink: Takže dnes půjde přeměřit a zjístit co všechno musí na výměnu, nebo který kabel upadl. :evil:
Zkurvený lendrouvry bylo ještě to mírnější, co jsem od přítelkyně uslyšel. Asi jí budu muset koupit něco spolehlivého, uvažuju o Triumphovi :mrgreen:
Mirko

Uživatelský avatar
Luboš M.
Příspěvky: 3302
Registrován: 09 úno 2007 17:16
tel.: 608 969 607
auto: Defender 110
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkurveny lendrouvry :-(

#91 Příspěvek od Luboš M. » 12 lis 2009 09:30

A pak že jsou TD5 špatný, sere se to všechno stejně :lol:
http://WWW.I-DEFENDER.CZ" onclick="window.open(this.href);return false; vlastní výroba a prodej doplňků na offroady Tel: 608-96 96 07
Miluji život, protože mi dal Land Rover. Miluji Land Rover, protože je to můj život.

Uživatelský avatar
Oldman
Příspěvky: 486
Registrován: 12 led 2008 17:12
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkurveny lendrouvry :-(

#92 Příspěvek od Oldman » 12 lis 2009 12:17

Mně teď nešlo auto otevřít dálkáčem nedaleko jedný hospody s wifi sítí. Myslíte, že by se to mohlo nějak rušit? Odtah o pár metrů dál to vyřešil, a zase to jede úplně bez problémů. Ale už jim tam nebudu jezdit na obědy :)

Uživatelský avatar
Zanzibar
Příspěvky: 1973
Registrován: 12 lis 2008 17:34
tel.: +420602286657
Bydliště: Běleč
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkurveny lendrouvry :-(

#93 Příspěvek od Zanzibar » 12 lis 2009 13:34

Možný to je, kámoš řešil něco podobného s Audi v Broumově na náměstí. Taky mu pomohl odtah do vedlejší ulice a pak to fungovalo. Holt elektronika . :mrgreen: ( odtah stál 700,- Kč , jelikož je z Kladna a nikoho v Broumově nezná :mrgreen: )
tři series, jedna devadesátka a jedno disco :-)

Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

Re: Zkurveny lendrouvry :-(

#94 Příspěvek od RudaK » 12 lis 2009 18:00

Oldman píše:Mně teď nešlo auto otevřít dálkáčem nedaleko jedný hospody s wifi sítí. Myslíte, že by se to mohlo nějak rušit? Odtah o pár metrů dál to vyřešil, a zase to jede úplně bez problémů. Ale už jim tam nebudu jezdit na obědy :)

Tak budeš chodit na obědy jinam.... :mrgreen: Elektronika je dobrá,jen s ní musíš být kamarád, si myslím že to tím nebylo
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Uživatelský avatar
Maxsel
Příspěvky: 3654
Registrován: 23 zář 2007 19:49
auto: Land Rover
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkurveny lendrouvry :-(

#95 Příspěvek od Maxsel » 12 lis 2009 21:11

Oldman píše:Mně teď nešlo auto otevřít dálkáčem nedaleko jedný hospody s wifi sítí. Myslíte, že by se to mohlo nějak rušit? Odtah o pár metrů dál to vyřešil, a zase to jede úplně bez problémů. Ale už jim tam nebudu jezdit na obědy :)
U nás na níměstí to dělá taky, ale na odemčení stačí několik pokusů hodně blízko auta. Jinak pokud máš od auta kód, jde auto otevřít, respektive vypnout alarm a deaktivovat imobilizér i pomocí klíče. Cvakáš zámkem vpravo a vlevo dle kódu a alarm vypneš.
Discovery 4 TDV6 HSE
Discovery 2 TD5

http://www.youtube.com/maxselcz

Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 3573
Registrován: 22 lis 2007 21:58
tel.: 775 391 907
auto: 110
Bydliště: Praha-Smetanova lhota

Re: Zkurveny lendrouvry :-(

#96 Příspěvek od Jenda » 13 lis 2009 09:18

Mno mi v praci pouzivam zarizeni ktery se obcas potkava s jinymi zarizenimi a vysledkem je ze nekomu nejde otvrit auto.Nebo nefunguje televize ci radio ale to s tim rusenim dalky k autum je
neuveritelny a casty.
Honza
It´s not broken, it´s british !
http://www.christophermccandless.info

MadTom
Příspěvky: 14980
Registrován: 06 lis 2008 23:15
tel.: 608 600 360
auto: D2, Def 130
Bydliště: Olomouc

Re: Zkurveny lendrouvry :-(

#97 Příspěvek od MadTom » 13 lis 2009 09:56

Technické vysvětlení rušení dálkového ovládání k autům je relativne jednoduché:
1. používá se sdílené pásmo 433MHz (většinou) = může tam být i někdo jiný
2. používaný výkon je malinký cca. 0,01W, aby to nežralo baterky = malej dosah
3. anténa v dálkovém ovladači je malinká = ještě menší dosah
4. anténa v přijímači v autě je někde u plechu a schovaná = ještě o kus menší dosah = vůbec se divím, že to funguje
5. přijímač je taková maličká kostička a aby byla levná, tak ušetřili na součástkách, které nejsou nutné pro jeho funkci, z toho potom vzniká problém, že se přijímač zahltí jiným silným signálem a citlivost na signál žádaný mu dále klesne = a teď už to doopravdy nefunguje.

Pokud to chce někdo více technicky, mohu. :D Bohužel se to nedá rozumně předpovědět, kde to fungovat nebude. Před několika lety jsem řešil problém s nefungujícím dálkovým ovládáním v okolí velkého dealera aut, jinde fungovaly. Po hodině hlednání jsme našli zablokované tlačítko na bezdrátovém domovním zvonku na brace domu vzdáleného asi 300m - zvonek vysílal furt a spolehlivě si pásmo obsadil pro sebe. Měl o kousek větší výkon, anténu která se anténě aspoň trochu podobala a tudíž i fungovala a nebyl zavřenej uvnitř auta - to celé způsobilo že jeho dosah byl asi 1km a na 300m zrušil funkci DO u aut.

Pro srovnání, na kmitočtu 432MHz (čili hned vedle, DO to většinou nerozliší), používáme pro radioamatérské vysílání výkon kolem 1000W a s pořádnou anténou na obou koncích je dosah běžně 400km a občas i kolem 1000km.
Drobek - Discovery II TD5 pro ženu, Blufínek - Defender 130 TD5 na ježdění s dětma a mě zbyl už zase jenom Ford Mondeo

Uživatelský avatar
pablo.gs
Příspěvky: 627
Registrován: 12 dub 2009 11:13
auto: ex DII TD5
Bydliště: Neupaka

Re: Zkurveny lendrouvry :-(

#98 Příspěvek od pablo.gs » 13 lis 2009 12:10

Tak když to tak pročítám, připadám si jako děsně drsnej dobrodruh když jsem s autem který jsem znal 2tis km vyrazil sólo do Rumunska :mrgreen: Ale kromě toho, že mi 2x zůstalo viset sklo u dveří v dolní poloze, mě mazlik jenom hýčkal.
Od roku 93 jsem měl 2 Mazdy a teď T.Avensis a je fakt, že jsem za těch skoro 17let neměl asi jednu závadu kdy bych nedojel nebo i dojel s nějakejma potížema. Prostě nic! Že mi na garančce řekli, že už by to chtělo např. novej čep atd. nepočítám.
Nicméně všechny tyhle auta byly a jsou tak nějak dokonalý, nepřekvapí, neurazí, nezklamou, ale ani nějak extra nenadchnou. Prostě nuda jak s asijskou buchtou která bude dělat bez odporu všechno co ji řekneš. :|
Což se těch jak říká nadpis "zkurvených lendrouvrů" zaplaťbůh netýká, protože přes všechny mouchy to jsou auta který maj ksicht a charakter a navíc na sebe vážou specifickou skupinu lidí v tom dobrým slova smyslu. Na práci Toy, pro zábavu LR a není co řešit. :Pohoda:
To, že jsi paranoidní, ještě neznamená, že Tě nesledují.

Uživatelský avatar
Luboš M.
Příspěvky: 3302
Registrován: 09 úno 2007 17:16
tel.: 608 969 607
auto: Defender 110
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkurveny lendrouvry :-(

#99 Příspěvek od Luboš M. » 13 lis 2009 12:59

pablo.gs píše:Tak když to tak pročítám, připadám si jako děsně drsnej dobrodruh když jsem s autem který jsem znal 2tis km vyrazil sólo do Rumunska :mrgreen: Ale kromě toho, že mi 2x zůstalo viset sklo u dveří v dolní poloze, mě mazlik jenom hýčkal.
Od roku 93 jsem měl 2 Mazdy a teď T.Avensis a je fakt, že jsem za těch skoro 17let neměl asi jednu závadu kdy bych nedojel nebo i dojel s nějakejma potížema. Prostě nic! Že mi na garančce řekli, že už by to chtělo např. novej čep atd. nepočítám.
Nicméně všechny tyhle auta byly a jsou tak nějak dokonalý, nepřekvapí, neurazí, nezklamou, ale ani nějak extra nenadchnou. Prostě nuda jak s asijskou buchtou která bude dělat bez odporu všechno co ji řekneš. :|
Což se těch jak říká nadpis "zkurvených lendrouvrů" zaplaťbůh netýká, protože přes všechny mouchy to jsou auta který maj ksicht a charakter a navíc na sebe vážou specifickou skupinu lidí v tom dobrým slova smyslu. Na práci Toy, pro zábavu LR a není co řešit. :Pohoda:
Moje řeč!!!
Stejně tohle vlákno založil jeden chorobomyslný člověk(LOW), který je navíc ještě rozpolcená osobnost a to mě rozhohně nerozhodí. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://WWW.I-DEFENDER.CZ" onclick="window.open(this.href);return false; vlastní výroba a prodej doplňků na offroady Tel: 608-96 96 07
Miluji život, protože mi dal Land Rover. Miluji Land Rover, protože je to můj život.

Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

Re: Zkurveny lendrouvry :-(

#100 Příspěvek od RudaK » 13 lis 2009 13:13

Luboš M. píše:
pablo.gs píše:Tak když to tak pročítám, připadám si jako děsně drsnej dobrodruh když jsem s autem který jsem znal 2tis km vyrazil sólo do Rumunska :mrgreen: Ale kromě toho, že mi 2x zůstalo viset sklo u dveří v dolní poloze, mě mazlik jenom hýčkal.
Od roku 93 jsem měl 2 Mazdy a teď T.Avensis a je fakt, že jsem za těch skoro 17let neměl asi jednu závadu kdy bych nedojel nebo i dojel s nějakejma potížema. Prostě nic! Že mi na garančce řekli, že už by to chtělo např. novej čep atd. nepočítám.
Nicméně všechny tyhle auta byly a jsou tak nějak dokonalý, nepřekvapí, neurazí, nezklamou, ale ani nějak extra nenadchnou. Prostě nuda jak s asijskou buchtou která bude dělat bez odporu všechno co ji řekneš. :|
Což se těch jak říká nadpis "zkurvených lendrouvrů" zaplaťbůh netýká, protože přes všechny mouchy to jsou auta který maj ksicht a charakter a navíc na sebe vážou specifickou skupinu lidí v tom dobrým slova smyslu. Na práci Toy, pro zábavu LR a není co řešit. :Pohoda:
Moje řeč!!!
Stejně tohle vlákno založil jeden chorobomyslný člověk(LOW), který je navíc ještě rozpolcená osobnost a to mě rozhohně nerozhodí. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


:lol: :lol: :lol: :Pohoda: vypadá to na " Defenestraci " nebo vyloučení :mrgreen: ( do lůna Toy za Alfem.... :P )
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Odpovědět