Koupe bouraneho RRS 2.7 TDV6 HSE 2006 - prosba o nazory/rady

Classic, 1995, 2002, 2006, Sport
Zpráva
Autor
novic1
Příspěvky: 9
Registrován: 11 led 2013 22:20

Re: Koupe bouraneho RRS 2.7 TDV6 HSE 2006 - prosba o nazory/

#21 Příspěvek od novic1 » 17 led 2013 20:19

Tak a mame tu finale: tohle zku*veny auto jsem resil od srpna 2012, kdy mi nabidka na nej poprve pristala v mailu. Reagoval jsem na to obratem, byl jsem prvni, nicmene kvuli "administrativnim problemum", jak rikal prodejce, se to cele tahlo skoro pulrok - a to az do dneska, kdy ho tedy prodejce s velkou slavou konecne dotahl do CZ - aby ho ovsem navzdory nasi dohode obratem prodal nekomu jinymu!!! Placal pak cosi o tom, ze to byl jeho obchodni partner a podobny kecy, no ted uz je to jedno. Ja jsem kvuli tomu autu nekolikrat otravoval Karla Slamu, Eliotta, nakonec jsme se dohodli na prohlidce zitra, no proste docela pakarna. Takze je mi lito, ale musi to tu zaznit: narazite-li pri koupi auta na jmeno Petr Rehka - Pribram, mejte se na pozoru, gentlemanska dohoda v tomto pripade nemusi platit. Takze to by protentokrat bylo vse, uzivejte sve LR i RR a hodne stastnych km.

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11492
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe bouraneho RRS 2.7 TDV6 HSE 2006 - prosba o nazory/

#22 Příspěvek od eliott » 17 led 2013 21:18

Podle mne to bylo úplně jinak. Jestli to auto nebylo dovezené do Čech, tak už možná ani v místě původu nebylo, nebo když byl nabízející dotlačen k předvedení auta ''live'', tak raději vymyslel tuto lež, než aby riskoval, že auto zaplatí, doveze a pak neprodá. Bohužel je to naprosto běžná situace, kdy někdo akorát zkopíruje inzerát z ciziny a čeká, jestli se někdo chytí, zaplatí zálohu a dotyčný pak má zisk bez rizika. Třeba tento inzerát http://auto.bazos.sk/inzerat/21594268/L ... y-pluh.php" onclick="window.open(this.href);return false; má původ zde http://www.willhaben.at/iad/gebrauchtwa ... d=52772793&" onclick="window.open(this.href);return false; , na auto jsem se byl osobně podívat, samozřejmě u majitele v Linci, kam to mám kousek, je totálně sežrané a rám je pravděpodobně ohlý, takže je to akorát drahý pluh, ale to pan Lubo nemůže vědět, protože auto ani neviděl...
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

novic1
Příspěvky: 9
Registrován: 11 led 2013 22:20

Re: Koupe bouraneho RRS 2.7 TDV6 HSE 2006 - prosba o nazory/

#23 Příspěvek od novic1 » 17 led 2013 21:31

Hele ja nevim, tezko rict, kazdopadne po dnesku uz je dobojovano. Na jedny strane me to fakt hrozne se*e, protoze jsem tomu venoval mj. dost casu, ale taky se mi vlastne zaroven celkem ulevilo, protoze to mohl bejt docela slusnej zajic v pytli - probeh kolem 180k km, ta rana na predek mohla bejt kdovijaka, takze jsem si vlastne za cca 350-400k mohl poridit pojizdnou "pokladnicku", zejo. No, a to je za me k tyhle nestastny veci uz asi uplne vsechno, diky vsem za pomoc a rady, jmenovite zejmena Karel+Eliott, treba se tady zas ukazu, mejte se fajn.

chozzee
Příspěvky: 13
Registrován: 18 led 2013 23:04

Re: Koupe bouraneho RRS 2.7 TDV6 HSE 2006 - prosba o nazory/

#24 Příspěvek od chozzee » 18 led 2013 23:20

novic1 píše:Ahoj vsem, mam prosbu: muzu koupit RRS 2.7 TDV6 HSE, popis+fotky nize+prilohou - mrknete pls na to, vsichni mi to spis rozmlouvaji, sli byste do toho? A kdyz jo, tak za kolik cca? Nebo nesli? Proc? Kolik byste byli ochotni celkem zaplatit za koupi+opravu? Je tu nekdo, koho RR zivi a pojede se na neho se mnou do Pribrami podivat? Naklady hradim. Mam jeste neco dale upresnit? Piste! Moc diky za nazory a zkusenosti.

8 x airbag, 2X KO ABS, alarm, aut.Digi. dvouzonová klimatizace, aut. převodovka, aut. uzávěrka diferenciálu, CD měnič, CD přehrávač, centrál dálkový, dřevěné obložení, DVD přehrávač, 4x el. okna, el. seřiditelná sedadla, el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, klimatizovaná přihrádka, litá kola, mlhovky, multifunkční volant, originál autorádio, ostřikovače světlometů, palubní počítač, posilovač řízení, potahy kůže, regulace rychlosti při jízdě ze svahu, regulace tuhosti podvozku, regulace výšky podvozku, satelitní navigace, senzor stěračů, senzor světel, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, výškově nastavitelná sedadla, xenonové natáčecí světlomety.
Já myslim, že to neni nic hroznýho, abych auto kouoil dobře-tzn.že se mi vyplatí mít auto po ráně a nevyšlo mě na cenu jezdícího aute, ktrý mam hned tak za něj dám 150.000,-. Práci Ti udělám za 40.000,- bez DPH,prostě do 50.000,- se vejdeš s daní a zárukou na práci (do ceny spadá klempířina-stolice Cellette, lak s rozstřikem do dveří-STANDOX,výměna skla, palubky a bagů+pásů vč.spárování software,smazání chybových hlášení, práce na podvozku-počítám výměnu měchu pokud je říznutý,3D geometrie na John Bean stanici,náplň klima,nastavení a seřízení xenonů,nástřik dutin, kompletní mytí,leštění, vyčištění,drobnosti, jako je svařování zachranitelných plastů-pokud budeš chtít ušetřit na dílech, prostě to co je vidět na fotkách, bude v týhle ceně hotový,drobnosti navíc neřešim. Do ceny nespadá obnovení jednotky airbagu pokud ji nedodáš nebo neseženeme my,pokud bude něco v elektrice šluslýho (nemělo by být-poškození není dle foto velké). Na auto jsem schopný se jet podívat, vyhovují mi víkendy. S dílama by neměl být problém, ceny bohužel nebudu střílet od boku, ale jak někdo psal, 80.000.- je vcelku reálných. Pokud auto není na SPZ, dokážu pomoct dohlásit v Praze, popř. na čistopis. Pepa 777858155

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11492
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe bouraneho RRS 2.7 TDV6 HSE 2006 - prosba o nazory/

#25 Příspěvek od eliott » 19 led 2013 08:46

Tady si tvé výroky jaksi odporují:
chozzee píše: vč.spárování software,smazání chybových hlášení
...přitom dále píšeš
chozzee píše: Do ceny nespadá obnovení jednotky airbagu pokud ji nedodáš nebo neseženeme my

tak tomu moc nerozumím :roll: :?:
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

chozzee
Příspěvky: 13
Registrován: 18 led 2013 23:04

Re: Koupe bouraneho RRS 2.7 TDV6 HSE 2006 - prosba o nazory/

#26 Příspěvek od chozzee » 22 led 2013 16:03

eliott píše:Tady si tvé výroky jaksi odporují:
chozzee píše: vč.spárování software,smazání chybových hlášení
...přitom dále píšeš
chozzee píše: Do ceny nespadá obnovení jednotky airbagu pokud ji nedodáš nebo neseženeme my

tak tomu moc nerozumím :roll: :?:
Ja myslim, že tomu moc dobře rozumíš,ale pochopil jsem, že jsem Ti vlezl trošku do zelí, když jsem si pak přečetl celej obsah a vlasně je to fuk, páč už je auto prodaný. Jinak nedělej že tomu nerozumíš, pokud ty káry děláš, tak víš jak to je a já nejsem čůrák abych řikal, pane a ještě tohle a ještě tamhléto. Dal jsem pevnou cenu a možné další náklady, to je fér nemyslíš?

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11492
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe bouraneho RRS 2.7 TDV6 HSE 2006 - prosba o nazory/

#27 Příspěvek od eliott » 22 led 2013 16:41

No já tomu rozumím, ale ty asi ne, když tady píšeš o obnovování jednotky SRS, což jsou přesně ty další náklady, které se pak účtují, aniž je to potřeba.
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
Sláma Karel
Příspěvky: 7832
Registrován: 21 črc 2007 00:04
tel.: +420608333403
auto: to se mi sem nevejde
Bydliště: Mníšek Pod Brdy

Re: Koupe bouraneho RRS 2.7 TDV6 HSE 2006 - prosba o nazory/

#28 Příspěvek od Sláma Karel » 23 led 2013 00:22

No hlavně jednotka SRS u D3 a u RRS se vůbec nemusí měnit ani reaktivovat ani spárovat ani obnovovat. Stačí připojit airbagy a smazat diagnostikou chyby a už to jede a je to OK. :rock

K :dance
POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY NA VŠECHNY LAND ROVERY --- tel 608333403 --- email rangerover@volny.cz --- http://www.lrslama.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
28 let praxe

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11492
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe bouraneho RRS 2.7 TDV6 HSE 2006 - prosba o nazory/

#29 Příspěvek od eliott » 23 led 2013 08:04

Sláma Karel píše:No hlavně jednotka SRS u D3 a u RRS se vůbec nemusí měnit ani reaktivovat ani spárovat ani obnovovat. Stačí připojit airbagy a smazat diagnostikou chyby a už to jede a je to OK. :rock

K :dance

Je vidět, kdo zná :yes
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
Dockar
Příspěvky: 287
Registrován: 16 dub 2011 09:24
auto: RRC 300 TDi
Bydliště: Na kopečku u jeskyně

Re: Koupe bouraneho RRS 2.7 TDV6 HSE 2006 - prosba o nazory/

#30 Příspěvek od Dockar » 23 led 2013 08:20

No, bych to pokládal za zásadní. Pokud by to panáček sakumprdum vymrsknul za čtyřicet, bylo to udělaný pořádně a všechno fungovalo jak má, nechř si při tom páruje co chce :mrgreen:
Dočkař momentálně bez Dočky
pily, sekačky, traktůrky servis-prodej les-zahrada.net
Telefon: sedmtřitři sedmsetdvacetjedna dvadvasedm

Uživatelský avatar
Spoora
Příspěvky: 200
Registrován: 02 dub 2009 13:17
auto: první bylo šlapací

Re: Koupe bouraneho RRS 2.7 TDV6 HSE 2006 - prosba o nazory/

#31 Příspěvek od Spoora » 23 led 2013 11:33

...Já myslím, že jediný nabouraný auto, co se dá koupit je DEFENDER...tam se vlastně nedá mluvit o bouračce, ale o změně stavu a tvaru...

Odpovědět