Ahoj chtěl bych tady rozvinout téma Disco 4-5 benzín .
Řešilo se tady předělávky D3 -D4 na 3.6 V8 což mě připadlo ekonomicky mimo pokud si to borci nedělali sami.
Ale úplně vypadly možnosti D4-D5 s motory SCV6 a jeho modernizovaný Si6 250 kw s mechanickým kompresorem .
Tady se oběvují obě motorizace velmi sporadicky , ale v PL ,Litva, De , jsou ke koupi . Jasně spotřeba SCV6 je asi nejvišší , Si6 je na tom trochu lépe ,11-13 (15) podle stylu .
Nebo další jejich nástupce od 2020 ingenium řadový 6 válec Discovery P360 Defender P400 ( tady jde už o mil hybrydy.
Z netu se řeší , konstrukčně vadný napínák rozvodů , dále plastové svody chlazení , vodní pumpa . Většina věcí se dnes už dá řešit včas ,
takže pokud máte někdo nějaké zkušenosti tak se podělte.
Případně přestavba na LPG od Princ není problém ,udajně mají pro tento motor odladěný soft.
Discovery 4 benzin
Moderátor: Miky_CZ
- petr štrof
- Příspěvky: 951
- Registrován: 29 dub 2010 21:00
- tel.: 603799382
- auto: LR Disco 3 HSE 2006
- Bydliště: NÁCHODSKO
-
Luboš M.
- Příspěvky: 3312
- Registrován: 09 úno 2007 17:16
- tel.: 608 969 607
- auto: Defender 110
- Kontaktovat uživatele:
Re: Discovery 4 benzin
Ahoj mám D5 benzín 340 ps, jsem druhý majitel 240 tis najeto, spotřeba super, dá se s tím jet do 10l, většinou kombinace okolo 11.5 a krátké cesty občas vlek 13,5, za víc jsem s tím nikdy nejel.
za rok a půl co ho mám žádný problém, krom jedné lambda sondy, olej dělám po 10 tis, je čistý a nežere. Jediný co mě trochu vadí je, že za vlekem to nemá takový krouťák od spodu, ale jelikož s ním jezdím sporadicky tak pohoda.
Přemýšlím o Defíku, (také jen v benzínu),tak disco bude časem na prodej.
za rok a půl co ho mám žádný problém, krom jedné lambda sondy, olej dělám po 10 tis, je čistý a nežere. Jediný co mě trochu vadí je, že za vlekem to nemá takový krouťák od spodu, ale jelikož s ním jezdím sporadicky tak pohoda.
Přemýšlím o Defíku, (také jen v benzínu),tak disco bude časem na prodej.
http://WWW.I-DEFENDER.CZ" onclick="window.open(this.href);return false; vlastní výroba a prodej doplňků na offroady Tel: 608-96 96 07
Miluji život, protože mi dal Land Rover. Miluji Land Rover, protože je to můj život.
Miluji život, protože mi dal Land Rover. Miluji Land Rover, protože je to můj život.