Jak jsem si koupil Bulíčka
- cyril
- Příspěvky: 2761
- Registrován: 17 črc 2008 17:22
- tel.: iphone
- auto: D4,110,130,90,F2,107
- Bydliště: Doma
Jak jsem si koupil Bulíčka
...
Naposledy upravil(a) cyril dne 23 čer 2026 19:06, celkem upraveno 4 x.
- cyril
- Příspěvky: 2761
- Registrován: 17 črc 2008 17:22
- tel.: iphone
- auto: D4,110,130,90,F2,107
- Bydliště: Doma
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Tak přidávám další fotky
- Přílohy
-
- IMG_1932.JPG (103.2 KiB) Zobrazeno 16948 x
-
- IMG_1952.JPG (115.25 KiB) Zobrazeno 16948 x
-
- IMG_4083.JPG (166.93 KiB) Zobrazeno 16948 x
-
- IMG_1967.JPG (184.87 KiB) Zobrazeno 16948 x
-
- IMG_4088.JPG (144.8 KiB) Zobrazeno 16948 x
- cyril
- Příspěvky: 2761
- Registrován: 17 črc 2008 17:22
- tel.: iphone
- auto: D4,110,130,90,F2,107
- Bydliště: Doma
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Revize elektriky ukázala, že dáme komplet nové svazky. Potom už jen další rozebírání, pískování, vyvařování a td.
- Přílohy
-
- IMG_2172.JPG (112.29 KiB) Zobrazeno 16947 x
-
- IMG_5499.JPG (96.23 KiB) Zobrazeno 16947 x
-
- IMG_5504.JPG (101.46 KiB) Zobrazeno 16947 x
-
- IMG_7900.JPG (124.72 KiB) Zobrazeno 16947 x
-
- IMG_5769.JPG (150.07 KiB) Zobrazeno 16947 x
Naposledy upravil(a) cyril dne 23 lis 2015 12:38, celkem upraveno 2 x.
- cyril
- Příspěvky: 2761
- Registrován: 17 črc 2008 17:22
- tel.: iphone
- auto: D4,110,130,90,F2,107
- Bydliště: Doma
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Ještě že máme tolik padákových šňůr. Výborný pomocník při měření rámu!
- Přílohy
-
- IMG_5771.JPG (144.68 KiB) Zobrazeno 16942 x
-
- IMG_7912.JPG (127.01 KiB) Zobrazeno 16942 x
-
- IMG_5773.JPG (112.83 KiB) Zobrazeno 16941 x
-
- IMG_5778.JPG (170.17 KiB) Zobrazeno 16941 x
-
- IMG_5782.JPG (129.47 KiB) Zobrazeno 16941 x
Naposledy upravil(a) cyril dne 23 lis 2015 12:40, celkem upraveno 1 x.
- cyril
- Příspěvky: 2761
- Registrován: 17 črc 2008 17:22
- tel.: iphone
- auto: D4,110,130,90,F2,107
- Bydliště: Doma
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Crossmember je samozřejmě nový, zbytek se vyměňuje podle potřeby.
- Přílohy
-
- IMG_5787.JPG (120.57 KiB) Zobrazeno 16942 x
-
- IMG_5790.JPG (141.46 KiB) Zobrazeno 16942 x
-
- IMG_5810.JPG (128.33 KiB) Zobrazeno 16942 x
-
- IMG_5803m.jpg (347.67 KiB) Zobrazeno 16942 x
-
- P12m.jpg (268.79 KiB) Zobrazeno 16938 x
- cyril
- Příspěvky: 2761
- Registrován: 17 črc 2008 17:22
- tel.: iphone
- auto: D4,110,130,90,F2,107
- Bydliště: Doma
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Jak bude čas, tak budeme pokračovat. Kvalitní základovka a polyuretanový vrchní lak by měl rámu umožnit velmi dlouhý život. Až bude auto složené, ještě vystříkáme vnitřek rámu voskem a celý spodek gumoasfaltem.
- Přílohy
-
- IMG_8119m.jpg (260.5 KiB) Zobrazeno 16939 x
Naposledy upravil(a) cyril dne 23 lis 2015 12:42, celkem upraveno 1 x.
- Tomy
- Příspěvky: 273
- Registrován: 20 úno 2009 12:41
- tel.: 0907717858
- Bydliště: Bratislava
- Kontaktovat uživatele:
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Krása.. teda ta robota, nie to prevrátenie.. Inak veľmi pekné sú aj fotky...
Range Rover Sport TDV6 HSE, 2010
Ex - Defender 110 Crew Cab TD5
Ex - Disco I 300 TDI
Ex - Defender 110 Crew Cab TD5
Ex - Disco I 300 TDI
- Land Jirka
- Příspěvky: 3621
- Registrován: 29 lis 2006 18:40
- tel.: +420731913431
- auto: Land Rover
- Bydliště: Boskovice
- Kontaktovat uživatele:
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Dobrý
Taky jsem si před pár týdny udělal radost a pořídil si pěkného defíka třístovku od svého zákazníka.
Napřed jsem si myslel,že ho trošku načančám a nakonec jsem to pojal skoro jako ty.
Mám alespoň na dlouhé zimní večery něco na hraní.
Taky jsem si před pár týdny udělal radost a pořídil si pěkného defíka třístovku od svého zákazníka.
Napřed jsem si myslel,že ho trošku načančám a nakonec jsem to pojal skoro jako ty.
Mám alespoň na dlouhé zimní večery něco na hraní.
Land Rover 4x4 SERVIS, PRODEJ DÍLŮ LAND ROVER, DIAGNOSTIKA, OPRAVY A ÚPRAVY LAND ROVER, RENOVACE VETERÁNŮ
Tel: 731913431
Tel: 731913431
- Mirko
- Příspěvky: 2909
- Registrován: 18 lis 2008 08:35
- auto: RRC´s
- Bydliště: Brno
- Kontaktovat uživatele:
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Na jedné fotce vzadu stojí červený Range, to je tvůj? Jsi to vždy odmítal...
A zrovna ty dáš převalenému Defovi přezdívku podle jedné německé legendy - protože Bulli je přece jenom jeden:

A zrovna ty dáš převalenému Defovi přezdívku podle jedné německé legendy - protože Bulli je přece jenom jeden:

- cyril
- Příspěvky: 2761
- Registrován: 17 črc 2008 17:22
- tel.: iphone
- auto: D4,110,130,90,F2,107
- Bydliště: Doma
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
[quote="Mirko"]Na jedné fotce vzadu stojí červený Range, to je tvůj? Jsi to vždy odmítal...
A zrovna ty dáš převalenému Defovi přezdívku podle jedné německé legendy - protože Bulli je přece jenom jeden:
Tenhle hipísáckej Bulíček od VW mne nenapadl. To teda vůbec ne. Ale prostě se mi to k němu líbí. Ten Rangie není můj. To je Cabrio, který jsme se pokoušeli trochu zkulturnit po rakouském pokusu o opravu. Už je pryč.
A zrovna ty dáš převalenému Defovi přezdívku podle jedné německé legendy - protože Bulli je přece jenom jeden:
Tenhle hipísáckej Bulíček od VW mne nenapadl. To teda vůbec ne. Ale prostě se mi to k němu líbí. Ten Rangie není můj. To je Cabrio, který jsme se pokoušeli trochu zkulturnit po rakouském pokusu o opravu. Už je pryč.
- VencaZE
- Příspěvky: 3642
- Registrován: 17 kvě 2008 14:51
- tel.: 602 550 993
- auto: 88, 90, 110, G66
- Bydliště: Brod nad Tichou, okr. Tachov
- Kontaktovat uživatele:
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
To je teda smůla
.
Ale taky krásná práce
.
Ale taky krásná práce
Urbanovi Pneu&Cars- Servis Land Rover, diagnostika, autoelektro, pneuservis a jiné.. urbanovipneucars@email.cz
WWW: http://www.landroverforum.cz/forum/view ... 12&t=26864
Proč bychom se dřeli, když můžeme spálit trochu nafty. OK1LRD
WWW: http://www.landroverforum.cz/forum/view ... 12&t=26864
Proč bychom se dřeli, když můžeme spálit trochu nafty. OK1LRD
- Mirko
- Příspěvky: 2909
- Registrován: 18 lis 2008 08:35
- auto: RRC´s
- Bydliště: Brno
- Kontaktovat uživatele:
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Jo tak to už vím, ten byl v zoufalém stavu, to je pravda...cyril píše: Ten Rangie není můj. To je Cabrio, který jsme se pokoušeli trochu zkulturnit po rakouském pokusu o opravu. Už je pryč.
- cyril
- Příspěvky: 2761
- Registrován: 17 črc 2008 17:22
- tel.: iphone
- auto: D4,110,130,90,F2,107
- Bydliště: Doma
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Tak jsme zase trochu popolezli.... 
- Přílohy
-
- IMG_0070_Fotorm.jpg (244.44 KiB) Zobrazeno 16450 x
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Cyrile pěkný
Vypadá to na projekt s pochmurným začátkem, ale výborným koncem, jen tak dál 
UK:LR4 SDV6 HSE/Jaguar XK8 4.0/Rover 75 2.0 CDT Tourer/Triumph Spitfire 1500/LR DII Td5 Medvědi/LR Free 2.0 D/Jaguar XJ12 Sovereign. NonUK: Ford F-150 obytná nástavba Gladiator XL
www.nomadbear.cz
www.nomadbear.cz
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
To bude ale fešák 
- cyril
- Příspěvky: 2761
- Registrován: 17 črc 2008 17:22
- tel.: iphone
- auto: D4,110,130,90,F2,107
- Bydliště: Doma
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Korba v laku....Dělá nám radost.
- Přílohy
-
- IMG_2880.jpg (118.48 KiB) Zobrazeno 15174 x
-
- IMG_2884.jpg (120.45 KiB) Zobrazeno 15174 x
- Hanys_a_Kaca
- Příspěvky: 6561
- Registrován: 18 kvě 2010 09:13
- tel.: 775 173 983
- auto: DEF110+D2+RRC
- Bydliště: Prachatice / Budějice
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
- cyril
- Příspěvky: 2761
- Registrován: 17 črc 2008 17:22
- tel.: iphone
- auto: D4,110,130,90,F2,107
- Bydliště: Doma
Re: Jak jsem si koupil Bulíčka
Nevím, jestli se s ním někdy budu chtít rozloučit...On ho ale stejně nikdo nekoupí. Páč bude děsně drahej.
- Přílohy
-
- IMG_4191_Fotor.jpg (181.18 KiB) Zobrazeno 14661 x
-
- IMG_4197_Fotor.jpg (171.98 KiB) Zobrazeno 14661 x
-
- IMG_4206.jpg (370.54 KiB) Zobrazeno 14658 x
-
- IMG_4207.jpg (343.67 KiB) Zobrazeno 14658 x
-
- IMG_4193.jpg (382.92 KiB) Zobrazeno 14656 x