Jak jsem si koupil Bulíčka

D, TD, TDI, TD5
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
cyril
Příspěvky: 2761
Registrován: 17 črc 2008 17:22
tel.: iphone
auto: D4,110,130,90,F2,107
Bydliště: Doma

Jak jsem si koupil Bulíčka

#1 Příspěvek od cyril » 23 lis 2015 10:53

...
Naposledy upravil(a) cyril dne 23 čer 2026 19:06, celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
cyril
Příspěvky: 2761
Registrován: 17 črc 2008 17:22
tel.: iphone
auto: D4,110,130,90,F2,107
Bydliště: Doma

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

#2 Příspěvek od cyril » 23 lis 2015 10:56

Tak přidávám další fotky
Přílohy
IMG_1932.JPG
IMG_1932.JPG (103.2 KiB) Zobrazeno 16950 x
IMG_1952.JPG
IMG_1952.JPG (115.25 KiB) Zobrazeno 16950 x
IMG_4083.JPG
IMG_4083.JPG (166.93 KiB) Zobrazeno 16950 x
IMG_1967.JPG
IMG_1967.JPG (184.87 KiB) Zobrazeno 16950 x
IMG_4088.JPG
IMG_4088.JPG (144.8 KiB) Zobrazeno 16950 x

Uživatelský avatar
cyril
Příspěvky: 2761
Registrován: 17 črc 2008 17:22
tel.: iphone
auto: D4,110,130,90,F2,107
Bydliště: Doma

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

#3 Příspěvek od cyril » 23 lis 2015 10:58

Revize elektriky ukázala, že dáme komplet nové svazky. Potom už jen další rozebírání, pískování, vyvařování a td.
Přílohy
IMG_2172.JPG
IMG_2172.JPG (112.29 KiB) Zobrazeno 16949 x
IMG_5499.JPG
IMG_5499.JPG (96.23 KiB) Zobrazeno 16949 x
IMG_5504.JPG
IMG_5504.JPG (101.46 KiB) Zobrazeno 16949 x
IMG_7900.JPG
IMG_7900.JPG (124.72 KiB) Zobrazeno 16949 x
IMG_5769.JPG
IMG_5769.JPG (150.07 KiB) Zobrazeno 16949 x
Naposledy upravil(a) cyril dne 23 lis 2015 12:38, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
cyril
Příspěvky: 2761
Registrován: 17 črc 2008 17:22
tel.: iphone
auto: D4,110,130,90,F2,107
Bydliště: Doma

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

#4 Příspěvek od cyril » 23 lis 2015 11:04

Ještě že máme tolik padákových šňůr. Výborný pomocník při měření rámu!
Přílohy
IMG_5771.JPG
IMG_5771.JPG (144.68 KiB) Zobrazeno 16944 x
IMG_7912.JPG
IMG_7912.JPG (127.01 KiB) Zobrazeno 16944 x
IMG_5773.JPG
IMG_5773.JPG (112.83 KiB) Zobrazeno 16943 x
IMG_5778.JPG
IMG_5778.JPG (170.17 KiB) Zobrazeno 16943 x
IMG_5782.JPG
IMG_5782.JPG (129.47 KiB) Zobrazeno 16943 x
Naposledy upravil(a) cyril dne 23 lis 2015 12:40, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
cyril
Příspěvky: 2761
Registrován: 17 črc 2008 17:22
tel.: iphone
auto: D4,110,130,90,F2,107
Bydliště: Doma

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

#5 Příspěvek od cyril » 23 lis 2015 11:06

Crossmember je samozřejmě nový, zbytek se vyměňuje podle potřeby.
Přílohy
IMG_5787.JPG
IMG_5787.JPG (120.57 KiB) Zobrazeno 16944 x
IMG_5790.JPG
IMG_5790.JPG (141.46 KiB) Zobrazeno 16944 x
IMG_5810.JPG
IMG_5810.JPG (128.33 KiB) Zobrazeno 16944 x
IMG_5803m.jpg
IMG_5803m.jpg (347.67 KiB) Zobrazeno 16944 x
P12m.jpg
P12m.jpg (268.79 KiB) Zobrazeno 16940 x

Uživatelský avatar
cyril
Příspěvky: 2761
Registrován: 17 črc 2008 17:22
tel.: iphone
auto: D4,110,130,90,F2,107
Bydliště: Doma

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

#6 Příspěvek od cyril » 23 lis 2015 11:19

Jak bude čas, tak budeme pokračovat. Kvalitní základovka a polyuretanový vrchní lak by měl rámu umožnit velmi dlouhý život. Až bude auto složené, ještě vystříkáme vnitřek rámu voskem a celý spodek gumoasfaltem.
Přílohy
IMG_8119m.jpg
IMG_8119m.jpg (260.5 KiB) Zobrazeno 16941 x
Naposledy upravil(a) cyril dne 23 lis 2015 12:42, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Tomy
Příspěvky: 273
Registrován: 20 úno 2009 12:41
tel.: 0907717858
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

#7 Příspěvek od Tomy » 23 lis 2015 11:22

:clap :clap :yes :yes

Krása.. teda ta robota, nie to prevrátenie.. Inak veľmi pekné sú aj fotky...
Range Rover Sport TDV6 HSE, 2010
Ex - Defender 110 Crew Cab TD5
Ex - Disco I 300 TDI

Uživatelský avatar
Land Jirka
Příspěvky: 3621
Registrován: 29 lis 2006 18:40
tel.: +420731913431
auto: Land Rover
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

#8 Příspěvek od Land Jirka » 23 lis 2015 11:22

Dobrý :grin:
Taky jsem si před pár týdny udělal radost a pořídil si pěkného defíka třístovku od svého zákazníka.
Napřed jsem si myslel,že ho trošku načančám a nakonec jsem to pojal skoro jako ty. :mrgreen:
Mám alespoň na dlouhé zimní večery něco na hraní. :wink:
Land Rover 4x4 SERVIS, PRODEJ DÍLŮ LAND ROVER, DIAGNOSTIKA, OPRAVY A ÚPRAVY LAND ROVER, RENOVACE VETERÁNŮ
Tel: 731913431

Uživatelský avatar
Mirko
Příspěvky: 2909
Registrován: 18 lis 2008 08:35
auto: RRC´s
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

#9 Příspěvek od Mirko » 23 lis 2015 11:47

Na jedné fotce vzadu stojí červený Range, to je tvůj? Jsi to vždy odmítal...
A zrovna ty dáš převalenému Defovi přezdívku podle jedné německé legendy - protože Bulli je přece jenom jeden:
Obrázek

Uživatelský avatar
cyril
Příspěvky: 2761
Registrován: 17 črc 2008 17:22
tel.: iphone
auto: D4,110,130,90,F2,107
Bydliště: Doma

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

#10 Příspěvek od cyril » 23 lis 2015 12:05

[quote="Mirko"]Na jedné fotce vzadu stojí červený Range, to je tvůj? Jsi to vždy odmítal...
A zrovna ty dáš převalenému Defovi přezdívku podle jedné německé legendy - protože Bulli je přece jenom jeden:

Tenhle hipísáckej Bulíček od VW mne nenapadl. To teda vůbec ne. Ale prostě se mi to k němu líbí. Ten Rangie není můj. To je Cabrio, který jsme se pokoušeli trochu zkulturnit po rakouském pokusu o opravu. Už je pryč.

Uživatelský avatar
VencaZE
Příspěvky: 3642
Registrován: 17 kvě 2008 14:51
tel.: 602 550 993
auto: 88, 90, 110, G66
Bydliště: Brod nad Tichou, okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

#11 Příspěvek od VencaZE » 23 lis 2015 12:09

To je teda smůla :evil: .
Ale taky krásná práce :yes .
Urbanovi Pneu&Cars- Servis Land Rover, diagnostika, autoelektro, pneuservis a jiné.. urbanovipneucars@email.cz
WWW: http://www.landroverforum.cz/forum/view ... 12&t=26864
Proč bychom se dřeli, když můžeme spálit trochu nafty. OK1LRD

Uživatelský avatar
Mirko
Příspěvky: 2909
Registrován: 18 lis 2008 08:35
auto: RRC´s
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

#12 Příspěvek od Mirko » 23 lis 2015 12:51

cyril píše: Ten Rangie není můj. To je Cabrio, který jsme se pokoušeli trochu zkulturnit po rakouském pokusu o opravu. Už je pryč.
Jo tak to už vím, ten byl v zoufalém stavu, to je pravda...

Uživatelský avatar
cyril
Příspěvky: 2761
Registrován: 17 črc 2008 17:22
tel.: iphone
auto: D4,110,130,90,F2,107
Bydliště: Doma

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

#13 Příspěvek od cyril » 17 úno 2016 14:59

Tak jsme zase trochu popolezli.... :Pohoda:
Přílohy
IMG_0070_Fotorm.jpg
IMG_0070_Fotorm.jpg (244.44 KiB) Zobrazeno 16452 x

Uživatelský avatar
Benjamin
Příspěvky: 3532
Registrován: 08 lis 2010 11:31
auto: F150+bouda Gladiator
Bydliště:

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

#14 Příspěvek od Benjamin » 17 úno 2016 22:42

Cyrile pěkný :yes Vypadá to na projekt s pochmurným začátkem, ale výborným koncem, jen tak dál :mrk
UK:LR4 SDV6 HSE/Jaguar XK8 4.0/Rover 75 2.0 CDT Tourer/Triumph Spitfire 1500/LR DII Td5 Medvědi/LR Free 2.0 D/Jaguar XJ12 Sovereign. NonUK: Ford F-150 obytná nástavba Gladiator XL
www.nomadbear.cz

Uživatelský avatar
cyril
Příspěvky: 2761
Registrován: 17 črc 2008 17:22
tel.: iphone
auto: D4,110,130,90,F2,107
Bydliště: Doma

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

#15 Příspěvek od cyril » 09 srp 2016 10:17

Jsme poskočili...
Přílohy
13923772_1135457886526808_1790394383943999169_o.jpg
13923247_1135457876526809_2266885116466257646_o.jpg
13958218_1135457883193475_6634849110551496122_o.jpg
13920447_1135457943193469_1793846902449651780_o.jpg

Uživatelský avatar
panKotrč
Příspěvky: 105
Registrován: 21 úno 2016 12:12
tel.: 606552217
auto: Discovery 1

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

#16 Příspěvek od panKotrč » 12 srp 2016 16:34

To bude ale fešák :clap

Uživatelský avatar
cyril
Příspěvky: 2761
Registrován: 17 črc 2008 17:22
tel.: iphone
auto: D4,110,130,90,F2,107
Bydliště: Doma

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

#17 Příspěvek od cyril » 09 zář 2016 08:52

Korba v laku....Dělá nám radost.
Přílohy
IMG_2880.jpg
IMG_2880.jpg (118.48 KiB) Zobrazeno 15176 x
IMG_2884.jpg
IMG_2884.jpg (120.45 KiB) Zobrazeno 15176 x

Uživatelský avatar
Hanys_a_Kaca
Příspěvky: 6561
Registrován: 18 kvě 2010 09:13
tel.: 775 173 983
auto: DEF110+D2+RRC
Bydliště: Prachatice / Budějice

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

#18 Příspěvek od Hanys_a_Kaca » 09 zář 2016 09:50

:rock černý lemy na světlejší korbě vypadaj hustokrutě :yes
Hanys a Káča

Land Rover se nekupuje, Land Rover se staví.
O našem výletu: http://www.oneland.cz

Uživatelský avatar
cyril
Příspěvky: 2761
Registrován: 17 črc 2008 17:22
tel.: iphone
auto: D4,110,130,90,F2,107
Bydliště: Doma

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

#19 Příspěvek od cyril » 14 lis 2016 17:15

Nevím, jestli se s ním někdy budu chtít rozloučit...On ho ale stejně nikdo nekoupí. Páč bude děsně drahej.
Přílohy
IMG_4191_Fotor.jpg
IMG_4191_Fotor.jpg (181.18 KiB) Zobrazeno 14663 x
IMG_4197_Fotor.jpg
IMG_4197_Fotor.jpg (171.98 KiB) Zobrazeno 14663 x
IMG_4206.jpg
IMG_4206.jpg (370.54 KiB) Zobrazeno 14660 x
IMG_4207.jpg
IMG_4207.jpg (343.67 KiB) Zobrazeno 14660 x
IMG_4193.jpg
IMG_4193.jpg (382.92 KiB) Zobrazeno 14658 x

Nasoska
Příspěvky: 111
Registrován: 24 dub 2014 21:11
tel.: 776790714
auto: D4 SDV6, Def 130 TD4

Re: Jak jsem si koupil Bulíčka

#20 Příspěvek od Nasoska » 14 lis 2016 17:35

:ty jeden...: Máš talent, krásná práce. Technika, design. Kam se hrabe Matzker. Těšim se na komplet.

Odpovědět